Erbaa'daki Kazada Ölü Sayısı 4 Yükseldi
Haberler » Güncel » Haber

Erbaa'daki Kazada Ölü Sayısı 4 Yükseldi

Tokat'ın Erbaa İlçesinde Meydana Gelen Kazada Ağır Yaralı Olarak Tokat Devlet Hastanesi'ne Kaldırılan Yusuf Aydın (60) ve Eşi Ayşe Aydın Tüm Müdahalelere Rağmen Kurtarılamayarak Yaşamlarını Yitirdi

Erbaa'daki Kazada Ölü Sayısı 4 Yükseldi

Tokat'ın Erbaa ilçesinde dün meydana gelen kazada ağır yaralı olarak Tokat Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Yusuf Aydın (60) ve eşi Ayşe Aydın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamlarını yitirdi. Dünkü kazada 2 kişi ise olay yerinde hayatını kaybetmişti. Böylece kazada ölenlerin sayısı 4'e yükseldi.

Dün Tokat'ın Erbaa ilçesi D100 karayolunun Taşova - Erbaa arası 8.km Değirmenli mevkiinde Kasım Yakut yönetimindeki 14 ER 692 plakalı otomobil ile Hüseyin Aydın yönetimindeki 60 KR 316 plakalı otomobil kafa kafaya çarpışmıştı. Şoförün teyzesi Sündüz Mut (55) olay yerinde, şoför Hüseyin Aydın ise kaldırıldığı Erbaa Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirmişti. Kaza yerinde vefat eden Sündüz Mut teşhiş edilemediği için vefat edenin Ayşe Aydın olduğu tahmin edilmiş ve yakınları gelip teşhis etmişti. Babası Yusuf ve annesi Ayşe Aydın ise ağır yaralı olarak Tokat Devlet Hastanesi'ne sevk edilmişti. Her iki yaralı da kurtarılamayarak hayatlarını kaybetti. Böylece kazada ölenlerin sayısı 4'e yükseldi.VEFAT EDENLERDEN ÜÇÜ DEFNEDİLDİKazada hayatlarını kaybeden Hacpazar köyünde imamlık yapmakta olan Hüseyin Aydın (39), babası Yusuf ve annesi Ayşe Aydın Erbaa Merkez Camii'nde kılınan cenaze namazından sonra Tosunlar köyü mezarlığına defnedildi. (CİHAN)