ENGİN ÖZKOÇ HABERLERİ

Engin Özkoç haber, Engin Özkoç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Engin Özkoç 25.9.2018
CHP'li Özkoç: Birisi Yolsuzluğun Önünü Açmak İstiyor, Birisi de Çeteciliğin
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, MHP'nin af teklifine ilişkin, "Ciddi bir şeyi önümüze getirin değerlendirelim. Birisi yolsuzluğun önünü açmak istiyor, birisi de çeteciliğin.
Engin Özkoç 25.9.2018
CHP'den MHP'nin Teklifine Değerlendirme
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, MHP'nin, bazı suçların ceza sürelerinde indirim öngören teklifi ve AK Parti'nin teklife yaklaşımını, "Birisi affı destekliyor gibi, birisi desteklemiyor gibi. Birisi yolsuzların, diğeri de çetecilerin önünü açmak istiyor.
Engin Özkoç 28.8.2018
Sakarya'daki İshal Vakaları
CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Karasu ilçesinde görülen ishal vakalarıyla tedavi görenlere geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Engin Özkoç 22.8.2018
CHP Grup Başkanvekili Özkoç, Sakarya'da Partililerle Bayramlaştı
CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, partisindeki olağanüstü kurultay tartışmalarına ilişkin, "Siz bizi bırakın, milletin işleriyle uğraşın.
Engin Özkoç 27.7.2018
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'tan CHP Bilecik Milletvekili Tüzün'e Yalanlama
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, “Olağanüstü kurultay talebi sürecinde, doğru olmayan beyanlarla Cumhuriyet Halk Partisi’nin yöneticilerini ve kurumsal kimliğini yıpratmanın, hiç kimseye faydası yoktur” dedi.
Engin Özkoç 26.7.2018
CHP'li Özkoç:  Abd Başkanı İstedi Diye Serbest Bırakıyor 3
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'un cezasının ev hapsine çevrilmesine ilişkin, "Serbest bırakılan rahibin dün dosyasındaki tahliye nedeni neyse, Enis Berberoğlu'nun tahliye nedenleri aynıdır.
Engin Özkoç 26.7.2018
CHP'li Özkoç:  Abd Başkanı İstedi Diye Serbest Bırakıyor 2
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'un cezasının ev hapsine çevrilmesine ilişkin, "Serbest bırakılan rahibin dün dosyasındaki tahliye nedeni neyse, Enis Berberoğlu'nun tahliye nedenleri aynıdır.
Engin Özkoç 26.7.2018
CHP'li 129 Milletvekilinden Kurultay Süreci Sonlandırılsın İmzası
CHP Grup Başkanvekilleri Engin Altay, Engin Özkoç ve Özgür Özel ile CHP milletvekilleri TBMM'de düzenledikleri basın toplantısında kurultay tartışmalarının sonlandırılması için hazırladıkları bildiriyi açıkladı.
Engin Özkoç 26.7.2018
CHP'li Özkoç:  Abd Başkanı İstedi Diye Serbest Bırakıyor 1
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'un cezasının ev hapsine çevrilmesine ilişkin, "Serbest bırakılan rahibin dün dosyasındaki tahliye nedeni neyse, Enis Berberoğlu'nun tahliye nedenleri aynıdır.
Engin Özkoç 26.7.2018
CHP Grup Başkanvekili Özkoç: "Bizi, Birilerinin İstediği Gibi Kimse Birbirimize Vuruşturamaz....
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Bizi, birilerinin istediği gibi kimse birbirimize vuruşturamaz. Birbirimizi yok etmeye kimse cesaret edemez, kimsenin de gücü yoktur" dedi.
Engin Özkoç 26.7.2018
CHP'li Özkoç: ABD Başkanı İstedi Diye Cumhurbaşkanı Bir Kişiyi Serbest Bırakıyor
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, İzmir'de tutuklu bulunan rahip Brunson'un cezasının ev hapsine çevirilmesine ilişkin, "O rahibin, serbest bırakılan rahibin dün dosyasındaki tahliye nedeni neyse Enis Berberoğlu'nun tahliye nedenleri aynıdır.
Engin Özkoç 26.7.2018
İmza Verenler Düşmanlarımız Değil"
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, olağanüstü kurultay için CHP İçtüzüğü'ne uygun imza toplanmışsa kurultayın yapılacağını belirterek, "Diyelim ki toplanmadı, bu insanlar bizim düşmanlarımız değil, özbeöz kardeşlerimiz. Bu insanlarla biz kol kola gireceğiz.
Engin Özkoç 11.7.2018
CHP Meclis Başkan Adayı Toprak, Başvurusunu Yaptı
CHP'nin TBMM Başkan adayı Erdoğan Toprak; partisinin grup başkanvekilleri Engin Özkoç ve Engin AIltay ile Meclis Genel Sekreterliği'ne gelerek başvuruda bulundu.
Engin Özkoç 24.6.2018
Türkiye Sandık Başında
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi için oyunu Sakarya'da kullandı.
Engin Özkoç 2.6.2018
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'tan Esnaf Ziyareti
CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, partisinin Kaynarca'daki seçim çalışmasına katıldı.
Engin Özkoç 10.5.2018
Dha Ankara - İyi Parti'ye Geçen 15 Milletvekili CHP'ye Geri Döndü (2)
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP'den istifa ederek İYİ Parti'ye geçen 15 milletvekilinin tekrar CHP'ye geçmesine ilişkin, "Onbeşliler artık yuvada.
Engin Özkoç 10.5.2018
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "15 Arkadaşımız Bugün İstifalarını Vereceklerdir" Dedi.
IHAAW120513-SIY/10-05-2018 - CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "15 arkadaşımız bugün istifalarını vereceklerdir" dedi.
Engin Özkoç 5.5.2018
Chp, İnce'nin Adaylık Başvurusunu Yaptı
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, vatandaşlardan sandığa gitmelerini isteyerek, "Sandığa gidin, Türkiye'nin geleceğini oylayın ve Muharrem İnce'yi cumhurbaşkanı yapın.
Engin Özkoç 3.5.2018
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulunda, AK Parti ile CHP arasında "ittifak" tartışması yaşandı. AK Parti Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun, CHP-İYİ Parti ittifakını "kirli ittifak" diye nitelendirmesine CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Çatlasanız da patlasanız da çok güzel bir ittifak kurduk" karşılığını verdi.
Engin Özkoç 3.5.2018
Yeni Üniversitelere İlişkin Kanun Tasarısı Genel Kurulda
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un, kimi kastettiğini sorması üzerine Turan, "CHP Genel Başkanının hangi operasyonla bir gecede genel başkan olduğunu dünya alem biliyor.
Engin Özkoç 2.5.2018
CHP'den Cumhurbaşkanlığı Seçiminde İkinci Tur Yorumu
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, kurdukları ittifakla Türkiye'de huzur, demokrasi, parlamenter sistem, laiklik, üreten Türkiye için artık bir umut olduğunu belirterek, "İkinci tura kalan ikinci partiyle hep beraber güçlerimizi birleştireceğiz, güç birliği yapacağız, yolumuza devam edeceğiz.
Engin Özkoç 2.5.2018
CHP Grup Başkanvekili Özkoç: "Saat 15.00'ten Sonra Genel Başkanların Programlarına Bakılarak...
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Özkoç, “Saat 15.00’ten sonra genel başkanların programlarına bakılarak belirlenen bir yerde ittifak duyurulacak.
Engin Özkoç 22.4.2018
Chp-İyi Parti Görüşmesi
CHP Grup Başkanvekilleri Engin Altay, Engin Özkoç ve Özgür Özel, Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray tarafından kapıda karşılandı.
Engin Özkoç 22.4.2018
CHP'li 15 Milletvekili İyi Parti'ye Katıldı (1)
Altay, CHP Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Grup Başkanvekilleri Özgür Özel, Engin Özkoç ve partisinden istifa eden 15 milletvekili ile Meclis'te basın toplantısı düzenledi.
Engin Özkoç 12.4.2018
Çocuk İstismarı Kanun Tasarısı İçin AK Parti'den CHP ve MHP'ye Ziyaret
Daha sonra Akdağ CHP'yi ziyaret etti. Burada CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, TBMM Katip üyesi ve CHP Bursa milletvekili Nurhayat Alcata Kayışoğlu, Ankara milletvekili Şenal Saruhan ve Tekirdağ milletvekili Candan Yüceer ile görüştü.
Engin Özkoç 12.4.2018
Akdağ'dan Cinsel İstismar Suçları Tasarısı İçin Gruplara Ziyaret
Akdağ, Türk Ceza Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Tasarısı hakkında görüş alışverişinde bulunmak üzere sırasıyla MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ve CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'u ziyaret etti.
Engin Özkoç 11.4.2018
Engin Özkoç Açıklamalarda Bulundu 2-
Engin Özkoç açıklamalarda bulundu 2-(Tür: Ankara)
Engin Özkoç 11.4.2018
TBMM Genel Kurulu
- "Bu ateş çemberinin neresinde ve nasıl duruyoruz" CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Suriye'de bir ateş çemberinin var olduğunu ve bu ateşin gün geçtikçe kızıştığına işaret etti.
Engin Özkoç 11.4.2018
CHP'li Özkoç'tan Özelleştirmelere Tepki
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, AK Parti iktidarının 14 yılda 250 milyar liralık milli varlığı sattığını belirtti.
Şu an buradasınız: Engin Özkoç Haberleri | Engin Özkoç Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Engin Özkoç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Engin Özkoç kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'den 'Mckinsey' Açıklaması(3).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.4.2020 00:46:48. #1.15#
title