ENGİN ÖZKOÇ HABERLERİ

Engin Özkoç haber, Engin Özkoç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Engin Özkoç 15.5.2019
CHP'li Özkoç: Mahmut Tanal ile İlişkilendirilmeye Çalışılıyor
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, TBMM'de Meclis çalışanını rehin almak isterken etkisiz hale getirilen DHKP-C terör örgütü mensubu biri kadın 2 kişi ile ilgili olarak, "Bu sanki Mahmut Tanal ile ilişkilendirilmeye çalışılıyor.
Engin Özkoç 15.5.2019
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Meclis'e girmeye çalışan DHKP-C üyesi iki teröristin gözaltına alınmasına ilişkin, "Sanki Mahmut Tanal ile ilişkilendirilmeye çalışılıyor.
Engin Özkoç 8.5.2019
CHP'li Özkoç: 6 Mayıs Kara Bir Gün Olarak Tarihe Geçecektir
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Bu Türkiye Cumhuriyeti'nde bir hukuk katliamıdır.
Engin Özkoç 8.5.2019
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) İstanbul seçiminin yenilenmesi kararına yönelik paylaşımlarına ilişkin, "Hem Sayın Abdullah Gül'ün hem de Sayın Davutoğlu'nun açıklamaları çok dikkat çekicidir...
Engin Özkoç 29.4.2019
CHP Grup Başkanvekili Özkoç: "Mhp'nin CHP'nin Kazanmasından İçten İçe Sevinç İçerisinde Olduğunu...
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkan Vekili Engin Özkoç, "Milliyetçi Hareket Partisi'nin başta büyükşehirler başta olmak üzere Cumhuriyet Halk Partisi'nin kazanmasından içten içe sevinç içerisinde olduğunu düşünüyorum" dedi.
Engin Özkoç 29.4.2019
İstanbul Olayını Kapatıp Yolumuza Devam Etmeliyiz"
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "İstanbul olayını kapatıp, yolumuza devam etmeliyiz.
Engin Özkoç 24.4.2019
Chp, Küçükçekmece'deki Cinsel Saldırı İçin Komisyon Kurdu
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, İstanbul Küçükçekmece'de 5 yaşındaki kız çocuğuna yönelik cinsel saldırı olayını araştırmak için CHP Grubu olarak komisyon oluşturduklarını ve yarın göreve başlayacaklarını söyledi.
Engin Özkoç 24.4.2019
CHP'li Özkoç: "Genel Başkanımızın Bu Cenazeye Katılacağı İfade Edilmiş, Gerekli Önlemlerin Alınması...
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Genel Başkan Kemal Kılıçdarolu'nun Çubuk'ta katıldığı şehit cenazesi öncesi Ankara Nöbetçi Koruma Amirliğine cenazeye katılacağının bildirildiğini ve gerekli önlemlerin alınmasının istendiğini söyledi.
Engin Özkoç 24.4.2019
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Ankara'nın Çubuk ilçesinde yapılanın linç girişimi olduğunu belirterek, "İçişleri Bakanı, bir ülkenin ana muhalefet liderinin, kin ve nefret söylemleriyle, toplumun kışkırtılarak, linç edilmesine sebebiyet vermesinden...
Engin Özkoç 22.4.2019
Chp, Kılıçdaroğlu'na Saldırıyla İlgili Araştırma Komisyonu İsteyecek
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun, saldırıya uğradığı şehit cenazesine katılımı öncesinde güvenlik kuvvetlerine bilgi verildiğini söyledi.
Engin Özkoç 22.4.2019
Chp, Kılıçdaroğlu'na Saldırıyla İlgili Araştırma Komisyonu İsteyecek
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun, saldırıya uğradığı şehit cenazesine katılımı öncesinde güvenlik kuvvetlerine bilgi verildiğini söyledi.
Engin Özkoç: Türkiye Sandık BaşındaEngin Özkoç 31.3.2019
Engin Özkoç 25.3.2019
CHP'li Özkoç'tan Tank Palet Fabrikası İçin Soru Önergesi
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a Tank Palet Fabrikası'nı sordu.
Engin Özkoç 20.3.2019
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, "Oy istemiyoruz oy, bir tek şey istiyoruz Tank Palet vatandır, satılamaz." dedi.
Engin Özkoç 16.3.2019
CHP'li Özkoç'tan 'Yeni Zelanda' Açıklaması
CHP'li Özkoç'tan 'Yeni Zelanda' açıklaması "49 kardeşimizin öldürülme olayını kendi iç siyasetimize alet etmek kadar alçakça ve haince hiçbir şey olamaz"İZMİR - Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Engin Özkoç, CHP İzmir İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyerek CHP Genel Başkanı...
Engin Özkoç 16.3.2019
CHP'li Özkoç: Terörle İlgili Sözlerin İç Siyasete Alet Edilmesini Kınıyoruz
CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç, Yeni Zelanda'nın Christchurch kentindeki 2 camiye, cuma namazı sırasında düzenlenen silahlı terör saldırısıyla ilgili konuştu.
Engin Özkoç 16.3.2019
Chp, Yeni Zelanda'ya Heyet Gönderecek
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Yeni Zelanda'daki iki camiye yapılan terör saldırısını incelemek ve mağdur ailelerle görüşmek üzere, partilerinden bir milletvekili heyetinin bu ülkeye gideceğini bildirdi.
Engin Özkoç 15.3.2019
Ada Treni Seferlerinin Yeniden Başlatılması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Ada Treni seferlerinin tekrar başlatılması kararına ilişkin, "Stadyumun ardından Tren Garı'nda da kazandık.
Engin Özkoç 12.3.2019
Büyüyerek Güçlü Bir Türkiye Yaratmak İstiyoruz"
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, yerel seçim çalışmalarına yönelik, "Biz kimseyi başkalaştırmak, ayrıştırmak istemiyoruz.
Engin Özkoç 20.2.2019
TBMM Genel Kurulu
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, iktidarın yerel seçimlere yönelik bazı çalışmalarını eleştirerek, "Binali Yıldırım'ın başarısı için dua eden hoca... Dini kullanıyorsunuz ama milleti paçavraya çevirdiniz, bunun hesabını hem bu dünyada, hem öbür dünyada vereceksiniz.
Engin Özkoç 20.2.2019
CHP'den Engin Altay, TBMM Başkanlığına Aday
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, grup başkanvekilleri Engin Altay'ın TBMM Başkanlığı için aday olacağını bildirdi.
Engin Özkoç 20.2.2019
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Grup Başkanvekili Engin Altay'ın TBMM Başkanlığı İçin Aday...
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Grup Başkanvekili Engin Altay'ın TBMM Başkanlığı için aday olacağını bildirdi.
Engin Özkoç 30.1.2019
CHP Grup Başkanvekili Özkoç Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, yerel seçimler için aday belirlerken yüzde 100 memnuniyetin mümkün olmadığını belirterek, "Bazen duygusal tepkiler olacak, yerini mantıklı tepkiler alacak.
Engin Özkoç 29.1.2019
CHP'den Tunç Soyer Eleştirilerine Cevap
CHP Grup Başkanvekilleri Engin Özkoç ve Özgür Özel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer ile ilgili özellikle MHP kanadından gelen eleştirilere cevap verdi.
Engin Özkoç 25.1.2019
CHP Grup Başkanvekili Özkoç: "Sınırda Suriye Ordusunun Güvenli Bir Şekilde Yer Alması Sağlanmalıdır"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Suriye sınırında Suriye yönetimi ile irtibata geçilmeli, Suriye yönetiminin toprak bütünlüğünü göz ardı etmeden, toprak bütünlüğünü sağlayarak sınırda Suriye ordusunun güvenli bir şekilde yer alması sağlanmalıdır" dedi.
Engin Özkoç 10.1.2019
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, seçimin siyasi bir faaliyet olduğunu ifade ederek, "(Seçim faaliyeti siyasi değildir) demek, Binali Yıldırım'ın bugüne kadar geldiği makamlarda ülkeyi nasıl yönettiğiyle ilgili ipucu veriyor.
Engin Özkoç 9.1.2019
CHP'li Özkoç: Kılıçdaroğlu'na Açılan Davalarda Tazminatı Biz Ödeyeceğiz
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı açılan tazminat davalarında iktidar baskısıyla çıkacak sonuçlara karşı CHP ailesi olarak ellerini taşın altına koyacaklarını belirtti.
Engin Özkoç 9.1.2019
CHP'li Özkoç: "Kılıçdaroğlu'na Açılan Tazminat Davalarının Bedelini Kendi Maaşlarımızdan Ödeyeceğiz"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na açılan tazminat davalarında verilen para cezalarını kendi maaşlarından ödeyeceklerini söyledi.
Engin Özkoç 9.1.2019
CHP'li Özkoç: Kılıçdaroğlu'na Açılan Davalarda Tazminatı Biz Ödeyeceğiz
CHP'li Özkoç: Kılıçdaroğlu'na açılan davalarda tazminatı biz ödeyeceğizCHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı açılan tazminat davalarında CHP olarak ellerini taşın altına koyacaklarını söyleyerek, "Kendi maaşlarımızdan CHP Genel Başkanı ile ilgili...
Engin Özkoç 9.1.2019
CHP Milletvekilleri Kılıçdaroğlu'nun Tazminatları İçin Devrede
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkındaki tazminat davalarında, milletvekilleri olarak ellerini taşın altına soktuklarını belirterek, "Maaşlarımızdan CHP Genel Başkanı ile ilgili alınacak bütün kararların bedelini ödemeye biz de hazırız." dedi.
Şu an buradasınız: Engin Özkoç Haberleri | Engin Özkoç Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Engin Özkoç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Engin Özkoç kimdir, hayatı ve biyografisi. Engin Özkoç, tren kazasında hayatını kaybedenlerin aileleriyle bir araya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.4.2020 15:26:58. #1.15#
title