ENGİN ÖZKOÇ HABERLERİ

Engin Özkoç haber, Engin Özkoç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Engin Özkoç 20.11.2019
Erdoğan: Edepsizlere parlamentonun gereken cevabı vermesi lazım
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin'e yönelik, 'Lütfen bu hanımefendiye haddini bildirin' sözlerine tepki gösterdi.
Engin Özkoç 6.11.2019
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan linç girişimini hafifleştiren, meşrulaştıran bir raporun İçişleri Bakan Yardımcısı tarafından kamuoyuyla paylaşılmış olması hem hukukun katlidir hem kaygı verici bir durumdur.
Engin Özkoç 10.10.2019
CHP'li Özkoç'tan tezkere açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Türkiye Cumhuriyetinin Mehmetçiği oradaysa yarın ona karşı yapılacak bir saldırıya karşı biz o tezkereye evet dedik.
Engin Özkoç 10.10.2019
Chp'li özkoç: tezkere mehmetçiği korumak için 'evet' denilen tezkeredir
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Türkiye Cumhuriyeti'nin Mehmetçiği oradaysa, ona karşı yapılacak bir saldırıya karşı biz o tezkereye 'evet' deriz. Bu tezkere oradaki Mehmetçiği, insan haklarını ve barışı korumak, oradaki huzuru tesis etmek için 'evet' denilen bir tezkeredir" dedi.
Engin Özkoç: CHP'den harekat değerlendirmesiEngin Özkoç 10.10.2019
Engin Özkoç 10.10.2019
CHP MYK toplantısı
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Türkiye'de itibarlı bir duruş sergilememiz ve Türkiye'nin çıkarlarını korumamız için tavsiyemiz şudur; Türkiye'nin sınır bölgesiyle çok uzun bir bağı olan Suriye'nin meşru devletiyle derhal ilişkiye geçin.
Engin Özkoç 24.9.2019
"Yargı paketinde beklenen şeyler yok"
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, AK Parti tarafından iletilen yargı alanında önemli düzenlemeler içeren ilk pakette beklenen şeylerin bulunmadığını belirterek, "Dağ fare doğurdu.
Engin Özkoç 21.9.2019
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, "Yargı paketinde anayasamızın gerçekten darbe hukukundan arındırılmış bir anayasa olarak tekrar yapılandırılmasını gündeme getireceğiz.
Engin Özkoç 18.9.2019
Kılıçdaroğlu'na Çubuk'taki saldırı
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Çubuk'taki bir şehit cenazesinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıya ilişkin farklı görüntülerin yer aldığı 43 dakikalık bir belgesel hazırladıklarını bildirdi.
Engin Özkoç 16.8.2019
CHP Grup Başkanvekili Özkoç, AFAD gönüllüsü oldu
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "AFAD afet anında gerektiği gibi desteklenmeli. Bunun için gönüllüler var. Ben de bugün AFAD gönüllüsü olarak kendimi yazdırıyorum.
Engin Özkoç 1.8.2019
CHP'den belediye başkanları için kanun teklifi
CHP Grup Başkanvekilleri Engin Altay, Engin Özkoç ve Özgür Özel, "belediye başkanlarına yönetim kurullarında aldıkları görevler nedeniyle herhangi bir ödeme yapılmaması ve akrabalarının belediye şirketleri ile istisnai memuriyet kadrolarına atanamamasını" öngören kanun teklifini TBMM...
Engin Özkoç 17.7.2019
CHP'li Özkoç: Gerçekleri söyledim
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Gerçekleri söyledim. Gerçeklerin ortaya çıkarılması ne zamandan beri sabotaj olarak görülüyor" dedi.
Engin Özkoç 16.7.2019
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Engin Özkoç'a: " FETÖ'ye birkaç cümle ile değinip Cumhurbaşkanımızı...
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Gurup Başkan Vekili Engin Özkoç'un 15 Temmuz özel oturumunda yaptığı konuşmaya tepki göstererek "Maalesef dün yüce mecliste FETÖ'nün lanetlenmesi gerekirken CHP Sözcüsü çıkmış Cumhurbaşkanımızı hedef alan talihsiz ahlakla bağdaşmayan konuşma yaptı.
Engin Özkoç: Meclis'te 15 Temmuz özel oturumuEngin Özkoç 15.7.2019
Engin Özkoç 20.6.2019
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Genel Kurulda görüşmeleri devam eden Askeralma Kanunu Teklifi'ne ilişkin, "En son, partimizin iktidar partisiyle görüşmeleri neticesinde 460 bin bakaya bir kereye mahsus olmak üzere bedelli askerlikten faydalanacak.
Engin Özkoç 19.6.2019
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, TBMM Genel Kurulunda görüşmeleri süren Askeralma Kanunu Teklifi'ne desteklerini sürdüreceklerini belirterek, "Bu işin yarın hızla sonuçlanmasını istiyoruz.
Engin Özkoç 19.6.2019
CHP Grup Başkanvekili Özkoç: "Cumhurbaşkanına askerliği en az 6 ay olmak koşuluyla artırabilme...
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Askere Alma Kanun Teklifi görüşmelerine ilişkin, "Cumhurbaşkanına askerliği 3 aya düşürme yetkisi verilmesi, bu kabul edilemez dedik, en az 6 ay olmak koşuluyla artırabilme yetkisi verildi" dedi.
Engin Özkoç 18.6.2019
Kosova heyeti TBMM'de
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Kosova Vetevendosje Haraketi Lideri Albin Kurti ve beraberindekiler ile bir araya geldi.
Engin Özkoç 13.6.2019
Bakan Akar'ın CHP Grubunu ziyareti
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın, CHP Meclis Grubunu ziyaretine ilişkin "Görüşme karşılıklı anlayış içinde geçti.
Engin Özkoç 13.6.2019
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile yaptığı görüşmeye ilişkin, "Konuştuğumuz temel şeyler askerlik süresinin kısaltmanın ordunun savunma gücünde oluşturacağı tahribat var mıdır?
Engin Özkoç 12.6.2019
Engin Özkoç'tan 'yeni askerlik sistemi' değerlendirmesi
Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Özkoç, yeni askerlik sistemini düzenleyen kanun teklifine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Engin Özkoç 12.6.2019
Yeni askerlik sistemine ilişkin kanun teklifi
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Milli Savunma Bakanı'nın, Genelkurmay Başkanı'nın, kuvvet komutanlarının konuşmadığı bir ortamda Askeralma Kanunu Teklifi'nin Meclisten geçmesini doğru bulmadıklarını belirterek, "Mesele çocuklarımızın erken terhis edilip edilmemesi değil.
Engin Özkoç 12.6.2019
Engin Özkoç, tren kazasında hayatını kaybedenlerin aileleriyle bir araya geldi
Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Çorlu'da yaşanan tren kazasında hayatını kaybeden vatandaşların aileleriyle bir araya geldi.
Engin Özkoç 11.6.2019
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Askeralma Kanunu Teklifine ilişkin, "Genelkurmay Başkanlığı'nın teklifi ve MGK'nın onay şartları maddeye eklenirse Cumhurbaşkanına askerlikten muaf yetkisi verilebilir.
Engin Özkoç 22.5.2019
CHP'li Özkoç: "Ekrem İmamoğlu, Milletin Kendi İradesine, Oyuna Sahip Çıkmasının Adayıdır"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Ekrem İmamoğlu, milletin kendi iradesine sahip çıkmasının, milletin kendi oyuna sahip çıkmasının adayıdır.
Engin Özkoç 22.5.2019
CHP'li Özkoç: Soylu Kararı İçin Aym'ye Başvuracağız
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesindeki saldırıya açıklamalarıyla neden olduğu gerekçesiyle İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında suç duyurusunda bulunduklarını hatırlatıp, kovuşturmaya yer olmadığı kararı verildiğini açıkladı.
Engin Özkoç 15.5.2019
CHP'li Özkoç: Mahmut Tanal ile İlişkilendirilmeye Çalışılıyor
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, TBMM'de Meclis çalışanını rehin almak isterken etkisiz hale getirilen DHKP-C terör örgütü mensubu biri kadın 2 kişi ile ilgili olarak, "Bu sanki Mahmut Tanal ile ilişkilendirilmeye çalışılıyor.
Şu an buradasınız: Engin Özkoç Haberleri | Engin Özkoç Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Engin Özkoç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Engin Özkoç kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti, Bu kadına haddini bildirin diyen CHP'li Engin Özkoç'u ortak açıklamayla kınadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.4.2020 02:04:05. #1.14#
title