ENGİN ÖZKOÇ HABERLERİ

Engin Özkoç haber, Engin Özkoç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Engin Özkoç 13.11.2017
CHP'li Özkoç: "Tbmm Başkanlığını Hak Etmiyor"
Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Bugüne kadar Atatürk’e karşı söylemleriyle, Cumhuriyete karşı söylemleriyle TBMM Başkanlığını hak etmeyen bir Meclis Başkanıdır.
Engin Özkoç 13.11.2017
CHP Grup Başkanvekili Özkoç Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın yeniden Meclis Başkanlığına aday gösterilmesine ilişkin, "Bugüne kadar Atatürk'e, Cumhuriyete karşı söylemleriyle TBMM Başkanlığını yönetmeyi hak etmeyen bir Meclis Başkanı'dır.
Engin Özkoç 8.11.2017
Chp, "Vergi Cennetlerinin" Araştırılmasını İstedi
CHP Grup Başkanvekilleri Engin Altay, Özgür Özel ve Engin Özkoç ile milletvekili arkadaşlarının imzasıyla hazırlanan araştırma önergesi TBMM Başkanlığına sunuldu.
Engin Özkoç 27.10.2017
CHP Grup Başkan Vekilleri Deniz Baykal'ı Ziyaret Etti
CHP Grup Başkan Vekilleri Engin Altay, Özgür Özel ve Engin Özkoç, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ı tedavi gördüğü İbn-i Sina Hastanesinde ziyaret etti.
Engin Özkoç 27.10.2017
CHP Grup Başkanvekillerinden Baykal'a Ziyaret
CHP Grup Başkanvekilleri Engin Altay, Özgür Özel ve Engin Özkoç, eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın ailesine, tedavi gördüğü hastanede geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Engin Özkoç 26.10.2017
TBMM Genel Kurulu
CHP Grup Başkanvekilliğinde değişim Bu arada, CHP grup başkanvekilliğine yeniden seçilen CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel ve CHP İstanbul Milletvekili Engin Altay ile grup başkanvekilliğine yeni seçilen CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Genel Kurul salonunda tebrikleri kabul etti.
Engin Özkoç 26.10.2017
CHP Ankara Milletvekili Gök, Grup Başkanvekilliğine Veda Etti
Üç yıldır sürdürdüğü Grup Başkanvekilliği görevini sona erdirdiğini söyleyen Gök, "Görev süremiz 19 Kasımda bitmesine karşın biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak bugün kendi iç bünyemizde yapmış olduğumuz seçimlerle grup başkan vekillerimizi, Meclis başkan vekilimizi, idare amirimizi ve katip üyeleri belirledik. Elbette diğer arkadaşlarımız sırası geldiği zaman Meclis'te okunmak ve oylanmak suretiyle görevlerine başlayacaklar. Ancak grup başkanvekilliği kendi şahsımıza ait olan bir görev, yeni seçilen bir arkadaş olduktan sonra onu devretmek bizim siyasi nezaketimizin bir kültürü. Bugün yapmış olduğumuz seçimlerde Sakarya Milletvekili Sayın Engin Özkoç, İstanbul Milletvekili Sayın Engin Altay ve Manisa Milletvekili Sayın Özgür Özel grubumuzdan yeterli teveccühü ve oyu alarak grup başkan vekili seçildiler.
Engin Özkoç 26.10.2017
CHP Meclis Grubu'nda Seçim
CHP TBMM Grubu, grup yönetimi ve Meclis yönetimi için seçim yaptı. İstanbul Milletvekili Engin Altay ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, yeniden grup başkanvekilliklerine seçilirken Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, üçüncü grup başkanvekili oldu.
Engin Özkoç 18.8.2017
Sakarya'daki Traktör Kazası
CHP'den yapılan açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ve İl Başkanı Ayça Taşkent ile tarım işçilerini taşıyan traktörün devrilmesi sonucu 7 kişinin öldüğü kazada yaralananları hastanede ziyaret ettiği belirtildi.
Engin Özkoç 4.8.2017
CHP Sakarya Milletvekili Özkoç Açıklaması
CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 10 Ağustos'ta Düzce'den başlayarak Türkiye'yi gezmeyi planladığını belirterek, "Genel başkanımız sesini duyurmak isteyenlerin ayağına gidecek.
Engin Özkoç: CHP'li Özkoç'tan Fezleke TepkisiEngin Özkoç 19.7.2017
Engin Özkoç 19.7.2017
CHP'li Özkoç'tan Fezleke Tepkisi
Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya milletvekili Engin Özkoç, "1 Nisan 2016 tarihinde Çağlayan Adliyesi’nde değildim. Hatta İstanbul’da değildim" dedi.
Engin Özkoç 19.7.2017
CHP Sakarya Milletvekili Özkoç Açıklaması
CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, hakkında hazırlanan fezlekeye ilişkin, "Can Dündar ve Erdem Gül'ün hiçbir davasına maalesef katılmadım. Değil o gün başka bir zaman da Çağlayan Adliyesi'nde bulunmadım.
Engin Özkoç 18.7.2017
CHP TBMM Grup Toplantısı
Şimdi size sarayın 15 Temmuz'undan garip bir örnek vermek isterim. Can Dündar ve Erdem Gül'ün davası görüşülür. 1 Nisan'da dava görüşülür bir süre sonra TBMM'ye Sakarya Milletvekilimiz Engin Özkoç ile ilgili bir fezleke gelir.
Engin Özkoç: CHP'li Vekile Şok TepkiEngin Özkoç 14.4.2017
Engin Özkoç 3.4.2017
Halk Oylamasına Doğru
Çark Caddesi'nde kurulan "Hayır Masası"nda CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ve CHP Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent, vatandaşlara referandum süreci hakkında bilgi verdi.
Engin Özkoç: Halk Oylamasına DoğruEngin Özkoç 22.3.2017
Engin Özkoç: Halk Oylamasına DoğruEngin Özkoç 22.3.2017
Engin Özkoç 8.3.2017
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması
Kılıçdaroğlu, Adapazarı gişelerinde CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP İl Başkanı Ayça Taşkent ve partililerce karşılandı.
Engin Özkoç: Anayasa Değişikliği TeklifiEngin Özkoç 30.12.2016
Engin Özkoç 14.12.2016
Beşiktaş Spor Kulübü'nün Çağrısı
CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, kendisiyle birlikte partisinin 13 milletvekiliyle bu akşam gerçekleştirilecek Beşiktaş-Kayserispor maçını izlemek üzere stada giderek, teröre karşı birlik mesajı vereceklerini söyledi.
Şu an buradasınız: Engin Özkoç Haberleri | Engin Özkoç Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Engin Özkoç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Engin Özkoç kimdir, hayatı ve biyografisi. Engin Özkoç CHP Lideri Kürsüye Çıkacak, O Ana Kadar Bekleyecek, Belge Gelmezse Açıklamaya
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.4.2020 00:06:46. #1.14#
title