Engelli Haberleri

Engelli haber, Engelli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Engelli - 10.06.2021
Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, ailenin talebi ile 6 yaşındaki İklimiya'ya tekerlekli sandalye hediye etti
Diyarbakır'ın Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, kendisine ulaşan ailenin talebi üzerine bedensel engelli 6 yaşındaki İklimiya Kılıç'a tekerlekli sandalye hediye etti.
Engelli - 09.06.2021
Ampute Futbol Süper Ligi'nde 5'inci gün maçları oynandı
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Ankara Altındağ Örnek Futbol Sahası'nda gerçekleştirilen organizasyonun 5'inci gününde 6 karşılaşma yapıldı.
Engelli - 09.06.2021
Bakan Kasapoğlu'ndan, para milli atletlere tebrik
Bakan Kasapoğlu, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi: "Polonya'nın Bydgoszcz şehrinde düzenlenen Dünya Para Atletizm Şampiyonası'nın ilk gününde 1'i altın, 1'i gümüş ve 4'ü bronz olmak üzere toplam 6 madalya kazanan sporcu kardeşlerimi kutluyorum. 400 metre engelli yarışlarında dünya şampiyonluğuna ulaşan ve ülkemize bu kategoride altın madalya kazandıran ilk sporcu olmayı başaran Fatma Damla Altın'ı kutluyorum.
Engelli - 09.06.2021
Keşan Belediyesi yeni bir projeye daha imza attı
Araçla iki engelliye getirilecek tekerlekli sandalyeyi teslim öncesi Keşan Belediyesi Pazar Yeri Kompleksi'nde konuşan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu,şunları söyledi.
Engelli - 09.06.2021
Düzce'de 2 bin 400 kişiye evde bakım maaşı verildi
Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Mayıs ayında engelli evde bakım maaşı ödemelerini açıkladı.
Engelli - 09.06.2021
Filistin direnişi ve Körfez-İsrail normalleşmesinin geleceği
Suudi Arabistan ve Katar'ın tutumu Suudi Arabistan açısından değerlendirildiğinde, öncelikle Veliaht Prens Muhammed bin Selman üzerinde özellikle ABD'deki Yahudi siyasi çevreler tarafından normalleşme sürecine Suudi Arabistan'ın da dahil edilmesi konusunda ciddi bir baskı olduğu da görülüyor. Buna karşın Suudi kamuoyunun İsrail ile normalleşme konusunda tarihsel derinliği de haiz olumsuz bir algıya sahip olması, Veliaht Prens Muhammed bin Selman'ın güdümündeki Riyad yönetiminin normalleşme konusunda rahat hareket etmesini engelliyor.
Engelli - 09.06.2021
Güvenli 2023 İstanbul Eğitim Başvurusu
Detaylı Bilgi için - www. guvenilirurunplatformu. com Oluşturulma Tarihi : 09. 06. 2021 Haberler Lokman Çağırıcı, Altın kızları makamında ağırladı Türkiye'nin en büyük deniz temizliği 8 Haziran'da Çocukların Gündemi de Deniz Salyası Küfeki Taşından Yapılacak Olan Medine Camii'nin Temeli... Bağcılarlı Milli Sporcular Avrupa'da Tarih Yazıyor Engelliler Hayallerini Sergiledi Bağcıların Minik Sesleri Ödüllendirildi Bağcılar'da Hayat Boyu Öğrenme Sergisi Açıldı 3.
Engelli - 08.06.2021
Ampute Futbol Süper Ligi'nde 4'üncü gün maçları oynandı
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Ankara Altındağ Örnek Futbol Sahası'nda gerçekleştirilen organizasyonun 4'üncü gününde 6 karşılaşma yapıldı.
Engelli - 08.06.2021
Dünya Bankasından Yemen'de acil durum projeleri için 50 milyon dolar destek
Dünya Bankasının, Yemen'de altyapı hizmetlerini içeren acil durum projelerini desteklemek için 50 milyon dolar yardım yapacağı bildirildi.
title