Engelli Öğrenciler Doyasıya Eğlendi

Engelli Öğrenciler Doyasıya Eğlendi

Engelli öğrenciler doyasıya eğlendiİSTANBUL - Sultanbeyli Özel Eğitim ve Meslek Eğitimi Merkezi'nde eğitim gören engelli öğrenciler çeşitli etkinliklerle doyasıya eğlendi.

Engelli öğrenciler doyasıya eğlendi

İSTANBUL - Sultanbeyli Özel Eğitim ve Meslek Eğitimi Merkezi'nde eğitim gören engelli öğrenciler çeşitli etkinliklerle doyasıya eğlendi.
Sultanbeyli Belediyesi'ne bağlı olan Özel Eğitim ve Meslek Eğitimi Merkezi'nde eğitim gören engelli öğrenciler Engelliler Haftası nedeniyle etkinlik düzenledi. Okulun bahçesinde düzenlenen etkinlikte öğrenciler birbirinden güzel gösterileriyle beğeni topladı. Şarkılar, türküler söyleyen öğrenciler müzik eşliğinde oyun oynadı.
Etkinliklerde şarkı söyleyen Ömer Kaya, "Biz hepimiz mutluyuz. Mobilya, el sanatları, konaklama, yiyecek içecek atölyemiz var" dedi.
Sultanbeyli Özel Eğitim ve Meslek Eğitimi Merkezi'ndeki faaliyetlerle ilgili konuşan özel eğitim öğretmeni Nehir Balta, "Bu öğretmenliği yapmamızın en güzel nedenlerinden biri önce sevgi geliyor. Çocukları sevmiyorsanız bu işi yapamazsınız. Eğer çocuklara sevgi verirseniz o size sarılacaktır" dedi.