Engelli Canlı Manken Kandemir Engel Tanımıyor

Engelli Canlı Manken Kandemir Engel Tanımıyor

Eskişehir'in Hamamyolu caddesinde yaptığı şovlarla adeta vatandaşları büyüleyen cansız manken Kandemir, çocukları da neşelendiriyor.

Engelli Canlı Manken Kandemir Engel Tanımıyor

Eskişehir'in Hamamyolu caddesinde yaptığı şovlarla adeta vatandaşları büyüleyen cansız manken Kandemir, gösteri sırasına bol bol şeker dağıttığı çocukları da neşelendiriyor.

1977 Eskişehir doğumlu olan Kandemir, 5 yıldan bu yana Türkiye'nin hemen hemen tüm illerini gezdiğini, bu kez de Odunpazarı Belediyesinin katkılarıyla hafta içi ve hafta sonları hergün gün 3 saate yakın bir zaman Hamamyolu'nda canlı gösteri yaptığını belirtti. Türkiye'nin tek tek tescilli cansız mankeni olduğunu söyleyen Kandemir, doğuştan her iki ayağında yürüme zorluğu olduğunu da belirterek, engelli olmanın kendisini engellemediğini esprili bir şekilde söyledi. Üzerindeki kıyafetlerle tam bir robotu andıran, yüz ve el makyajının tamamen kendisine ait olduğunu anlatan Kandemir, gösteri sırasına çocuklara bol bol şeker dağıtıyor ve yaptığı hareketlerle onları neşelendiriyor. - ESKİŞEHİR