Enez Haberleri

Enez haber, Enez son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Enez - 09.09.2020
Edirne'den kısa kısa
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç, Enez ilçesinde yapımına başlanan parkı inceledi.
Enez - 08.09.2020
Saros Körfezi'nde "İspanyol dansçısı" balığı görüntülendi
Enez ilçesi açıklarında dalan Ender Özgen, su altı kamerasıyla derin maviliklerdeki güzellikleri görüntüledi.
Enez - 04.09.2020
"Bin Günde Memleket Hareketi"ni Sivas'ta başlatan Muharrem İnce soruları yanıtladı Açıklaması
"Biz meydanlara çıkacağız, Türkiye'yi karış karış gezeceğiz" Bir gazetecinin hareketin, bin günün sonunda cumhurbaşkanlığı adaylığına mı yoksa bir partiye mi evrileceğini sorması üzerine İnce, şunları kaydetti: "Biz kralın adamları değiliz ama adamın kralları burada. Bu hareket, buradaki arkadaşlarımın hiçbirisi Muharrem İnce hareketinin katılımcıları değildir. Biz büyük adamlar değil, büyük davaya inanmış adamlar olsun dedik hep. Onun için cumhurbaşkanı adayı olur, o olur, bu olur onu bilemeyiz, o sonraki iş. Millet bizim hareketimize not verecek. Biz meydanlara çıkacağız, Türkiye'yi karış karış gezeceğiz. Nallıhan'daki yangında söndürme çalışmaları sona erdiyse yarın hemen oradayız. Görevlilerin çalışmalarını engellemek istemeyiz, orada görevliler çalışıyorsa daha sonra gideceğiz. Sonra Yüksekova'dan başlayıp Enez'e kadar, Sinop'tan başlayıp Mersin'e kadar Türkiye'yi karış karış dolaşacağız.
Enez - 03.09.2020
Edirne Valiliği tarafından vatandaşlara 5 bin aşure dağıtıldı
Aşureler ayrıca, maske ve eldiven kullanan valilik ekipleri tarafından Saraçlar ve Kıyık Caddeleri ile Lalapaşa, Süloğlu, Havsa, Uzunköprü, Meriç, İpsala, Keşan ve Enez ilçelerinde kurulan stantlarda vatandaşlara ikram edildi.
Enez - 31.08.2020
Edirne'den kısa kısa
AK Parti İstanbul Milletvekili ve Edirne Koordinatörü Tülay Kaynarca, AK Parti Enez ve Keşan İlçe Teşkilatları'nı ziyaret etti.
Enez - 26.08.2020
Edirne'den kısa kısa
Enez'de ücretsiz internet hizmeti Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç, ilçedeki cadde, meydan ve plajlarda ücretsiz internet hizmeti verilmeye başlandığını bildirdi.
Enez - 26.08.2020
Son dakika gündem: Edirne'de sıcak hava nedeniyle suyu buharlaşan gölün tuz tabakası ortaya çıktı
Son dakika haberleri: Edirne'nin Enez ilçesinde aşırı sıcaklar nedeniyle suyu buharlaşan Tuz Gölü'nün beyaz ve parlak tabakası vatandaşların ilgisini çekiyor.
Enez - 25.08.2020
Son dakika haberi! Edirne'nin bazı ilçeleri bölgesel teşvik kapsamına alındı
Gelen son dakika haberlerine göre Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Lalapaşa, Enez, İpsala ve Meriç ilçelerinin bölgesel teşvik kapsamına alındığını bildirdi.
Enez - 25.08.2020
Sahilde yiyecek arayan "yer sincapları" tatilcilerin ilgisini çekiyor
Edirne'nin Enez ilçesinde, yiyecek aramak için yuvalarından çıkan yer sincapları, sahilde tatilcilerin ilgisini çekiyor.
Enez - 11.08.2020
Edirne'de yaralı bulunan caretta caretta tedavi için İstanbul'a getirildi
Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerinin, Edirne'nin Enez ilçesi açıklarında yaralı bulduğu caretta carettanın İstanbul'daki tedavisi sürüyor.
Enez - 11.08.2020
Edirne'de Enez açıklarında bulunan yaralı caretta caretta tedaviye alındı
Edirne'nin Enez ilçesi açıklarında askerlerin yaralı halde bulduğu caretta caretta tedaviye alındı.
Enez - 10.08.2020
Edirne'de tarihi eser operasyonu
Edirne'nin Enez ilçesinde düzenlenen operasyonda çok sayıda tarihi eser olduğu değerlendirilen sikke ve obje ele geçirildi.
Enez - 20.07.2020
Enez'deki Su Sporları Eğitim Merkezi'nin yapımı tamamlandı
Ege Denizi'nin kuzeydoğusunda Edirne sınırlarında yer alan Saros Körfezi'nin Enez sahilinde Su Sporları Eğitim Merkezi oluşturuldu.
Enez - 20.07.2020
Son dakika haberi | Kırklareli Valisi Bilgin, vali yardımcısı ve kaymakamlar ile vedalaştı
Lüleburgaz Kaymakamlığı'na Giresun Tirebolu Kaymakamı Salih Yüce, Vize Kaymakamlığı'na Edirne Enez Kaymakamı Elif Canan Tuncer, Pınarhisar Kaymakamlığı'na Ardahan Vali Yardımcısı Mehmet Kılıç'ın ataması yapıldı.
Enez - 20.07.2020
Edirne'den kısa kısa
Yeşil alanların korunması gerektiği aktarılan açıklamada, "Keşan Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerimiz en son Boztepe köyü girişindeki ot yangını ile Enez Kavşağı civarında meydana gelen ot yangınına müdahale ederek söndürdü.
Enez - 14.07.2020
Son dakika haber: Kırklareli'nde 3 ilçenin kaymakamı değişti
Kararnamede, Lüleburgaz Kaymakamlığı'na Giresun Tirebolu Kaymakamı Salih Yüce, Vize Kaymakamlığı'na Edirne Enez Kaymakamı Elif Canan Tuncer, Pınarhisar Kaymakamlığı'na Ardahan Vali Yardımcısı Mehmet Kılıç'ın ataması yapıldı.
title