ENVER Denizli Şube Başkanı Akgün Güven Tazeledi

ENVER Denizli Şube Başkanı Akgün Güven Tazeledi

Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Yerel
ENVER Denizli Şube Başkanı Akgün Güven Tazeledi

Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şube Başkanı Mehmet Akgün güven tazeledi.

Enerji Verimliliği Derneği (ENVER) Denizli Şube Başkanı Mehmet Akgün güven tazeledi. Derneğin Denizli Şubesi, 2. olağan genel kurul toplantısını Kentgaz Denizli Doğalgaz A.Ş. eğitim salonunda yaptı. Toplantıya Denizli KOSGEB Il Müdürü Selim Erkoç, Ticaret Il Müdürü Abdullah Yıldırım ve Sanayi Il Müdürü Sefa Gökalp de katıldı.

Açılış konuşması yapan ENVER Şube Başkanı Akgün, göreve geldikleri günden bu yana enerji verimliliği konusunda birçok proje uyguladıklarını söyledi. Akgün, “Enerji artık sadece ülkemizin değil, dünyamızın da bir sorunu haline gelmiştir. Gün geçtikçe enerji kaynaklarımız azalmaktadır ve bildiğiniz gibi ülke olarak zaten bizim kaynaklarımız yetersizdir. Bu sebeple ihtiyacımızın büyük bir çoğunluğunu ithal ediyor ve bu ithalatın karşılığında ülke olarak çok ciddi miktarlarda ödemeler gerçekleştiriyoruz. Mevcut enerji ihtiyacımızı, hayat şartlarımızdan taviz vermeden daha verimli kullanmak elimizde. Bunun için de toplum olarak daha özverili olmak yeterli. Biz Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesi olarak, görev aldığımız üç yıl boyunca ülkemiz ve geleceğimiz için üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirmenin gururu ve huzuru içerisinde çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Bundan sonra da yapacak olduğumuz çalışmalarımızla 7’den 70’e herkesi bilinçlendirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title