ENERJİ PİYASASI DÜZENLEME KURUMU HABERLERİ

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Haberleri

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu haber, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 6.3.2020
EPDK Başkanı Yılmaz, Yargıtay'da yemin etti
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, görevine üçüncü kez atanmasının ardından Yargıtay'da yemin etti.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 5.3.2020
"Sen de bir kulak ver" projesiyle engelli çocuklara işitme cihazı alınacak
Beykoz'da, ihtiyaç sahibi engelli çocukların işitme cihazına kavuşmasını sağlayacak "Sen de bir kulak ver" projesi hayata geçirildi.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 5.3.2020
EPDK'den Shell & Turcas'a 2 milyon 750 bin lira ceza
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), "bayisi olan istasyonlara fiyat artışı öncesi kısıtlı akaryakıt ikmali yapması veya hiç akaryakıt ikmali yapmaması" gerekçesiyle Shell & Turcas Petrol AŞ'ye 2 milyon 750 bin lira idari para cezası verdi.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu: EPDK, Shell'e, 2 milyon 750 bin TL para cezası kestiEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu 5.3.2020
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu: EPDK’dan Shell&Turcas’a kısıtlı ikmal cezasıEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu 5.3.2020
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 5.3.2020
EPDK, 14 Eylül 2019 tarihinde Suudi Arabistan'a ait ARAMCO tesislerine yapılan saldırıyı izleyen...
EPDK, 14 Eylül 2019 tarihinde Suudi Arabistan'a ait ARAMCO tesislerine yapılan saldırıyı izleyen günlerde bayisi olan istasyonlara fiyat artışı öncesi kısıtlı akaryakıt ikmali yaptığı veya hiç akaryakıt ikmali yapmadığı tespitleri nedeniyle Shell&Turcas Petrol Anonim Şirketi hakkında 2 milyon...
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 4.3.2020
EPDK, 15 yeni lisans verdi
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), elektrik, petrol ve LPG piyasasında faaliyet gösterecek şirketlere 15 yeni lisans verdi.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu: Yılmaz: Yatırımların önünü açmayı sürdüreceğizEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu 3.3.2020
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 3.3.2020
Akaryakıt sektöründen "KDV, ÖTV'ye dahil edilsin" talebi
Sektörde 96 akaryakıt dağıtım şirketi ve 13 bine yakın akaryakıt bayisi ile 98 otogaz dağıtım şirketi ve 11 bine yakın otogaz bayisinin faaliyet gösterdiğini kaydeden Okumuş, şöyle devam etti: "Geçmişte dağıtım şirketi kurmak, bayilik yapmaktan daha kolaydı. Bu kolaylık, çok sayıda 'çantacı' tabir edilen dağıtım şirketini ortaya çıkarttı. 2019 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun (EPDK) yaptığı düzenlemeyle dağıtım sektörüne giriş zorlaştı.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 3.3.2020
EPDK Başkanı Yılmaz: "Tüketici memnuniyeti odaklı çalışmaya devam edeceğiz"
Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, kurum olarak tüketici memnuniyetini faaliyetlerinin merkezine alan bir anlayışla çalışmaya devam edeceklerini belirterek, "Piyasalarımızın adil, rekabetçi ve öngörülebilir yapısını korumayı ve yeni yatırımların önünü...
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 3.3.2020
Elektrik Piyasası Bağlantı ve Sistem Kullanım Yönetmeliğinde değişiklik
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca (EPDK), elektrik üretim tesislerine ilişkin bağlantı ve sistem kullanım anlaşmalarının üretim lisansı alınmadan önce imzalanamayacağı kararlaştırıldı.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu: EPDK Başkanlığı’na Mustafa Yılmaz yeniden atandı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 3.3.2020
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 3.3.2020
EPDK Başkanlığına Mustafa Yılmaz atandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararına göre, EPDK Başkanlığına, 4628 sayılı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun'un 5'inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanı Kararnamesi'nin 2, 3 ve 7'nci maddeleri gereğince Mustafa Yılmaz'ın ataması yapıldı.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 3.3.2020
EPDK Başkanlığına yeniden Mustafa Yılmaz atandı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararına göre, EPDK Başkanlığına, 4628 sayılı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun'un 5'inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanı Kararnamesi'nin 2, 3 ve 7'nci maddeleri gereğince Mustafa Yılmaz'ın ataması yapıldı.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 29.2.2020
EPDK kararları
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun (EPDK), Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan Kurul kararına göre, dağıtım şirketlerine ve serbest tüketicilere satış yapan toptan satış lisansı sahibi tüzel kişiler için belirlenen depolama yükümlülük oranı yüzde 0,5 olarak belirlendi.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 28.2.2020
3. Elektrik Dağıtım Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkan Yardımcısı Hacı Ali Ulutaş, bu tarife döneminde iş sağlığı ve güvenliği konusunu bir kalite parametresi olarak kabul ettiklerini belirterek, "Bir sonraki uygulama döneminde de iş sağlığı ve güvenliği parametre olarak tarifede yer alacak.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu: Peşin alınan gaza faturaEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu 25.2.2020
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 25.2.2020
Dağıtıcılar arası akaryakıt ticaretine lisanslı tesis şartı
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), dağıtıcılar arası akaryakıt ticaretine lisanslı tesis şartı getirdi.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 24.2.2020
Ekonomiye ilişkin "torba teklif" TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, ekonomiye ilişkin "torba teklif" ile hayata geçirilecek asgari ücret desteğinden 2020 yılı için yaklaşık 7 milyon sigortalının yararlanmasının öngörüldüğünü, destek maliyetinin 6,7 milyar liraya tekabül edeceğini bildirdi.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu: ATSO üyelerine elektrikte özel indirimEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu 24.2.2020
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu: Yatağan ve Kavaklıdere'ye Yıldırım bereketiEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu 22.2.2020
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 22.2.2020
Bakan Dönmez, Anadolu Güneşi Elektrik Üretiyor Buluşması'nda konuştu Açıklaması
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Türkiye, bugün yenilenebilir enerji kurulu gücünde Avrupa'da altıncı, dünyada on üçüncü sıraya yerleşti.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu: Elektrik arızasını tespitte artık köpekler devredeEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu 22.2.2020
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 22.2.2020
ELEKTRİK ARIZASINI TESPİTTE ARTIK KÖPEKLER DEVREDE
Özel eğitimli dedektör köpekler Lady ve Carlos, koklayarak 2 dakika gibi kısa bir sürede yer altında meydana gelen elektrik arızasını buluyor.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 22.2.2020
ELEKTRİK ARIZASINI TESPİTTE ARTIK KÖPEKLER DEVREDE
ELEKTRİK ARIZASINI TESPİTTE ARTIK KÖPEKLER DEVREDE-Hassas burunlarıyla arızayı 2 dakikada tespit ediyorlarGÜL KABA-Özgür KUMANOVALI/İSTANBUL, - Özel eğitimli dedektör köpekler Lady ve Carlos, koklayarak 2 dakika gibi kısa bir sürede yer altında meydana gelen elektrik arızasını buluyor.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu: Elektrik arızasını tespitte artık köpekler devredeEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu 22.2.2020
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 22.2.2020
ELEKTRİK ARIZASINI TESPİTTE ARTIK KÖPEKLER DEVREDE
Özel eğitimli dedektör köpekler Lady ve Carlos, koklayarak 2 dakika gibi kısa bir sürede yer altında meydana gelen elektrik arızasını buluyor.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu: Elektrik arızasını tespitte artık köpekler devredeEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu 22.2.2020
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu: Diyadin ve Eleşkirt'e doğal gaz müjdesiEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu 20.2.2020
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 20.2.2020
TÜİK'ten EPDK'ye kalite belgesi
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun (EPDK) elektrik, petrol, doğal gaz ve LPG piyasalarına yönelik istatistiklerinin incelenmesinin ardından Türkiye İstatistik Kurumundan (TÜİK) "kalite belgesi" almaya hak kazandığı bildirildi.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu: Diyadin ve Eleşkirt'e doğalgaz verilecekEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu 20.2.2020
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 17.2.2020
Ekonomiye ilişkin "torba teklif" TBMM'de (3)
İstihdamı desteklemek için iş gücü maliyetlerini azaltmak üzere; 2020'nin tamamında, sektör ayrımı yapılmaksızın, finansmanı İşsizlik Sigortası Fonundan karşılanacak şekilde, işverenlere, ödeyecekleri sigorta priminden mahsup edilerek günlük 2,50 lira, aylık 75 lira asgari ücret desteği sağlanacak.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu: Başkan Özkan'dan Ankara'da yoğun mesaiEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu 17.2.2020
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 17.2.2020
Başkan Özkan'dan Ankara'da yoğun mesai
Başkan Özkan, Bursa Milletvekili Mustafa Esgin ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerde; Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu İkinci Başkanı Zekeriya Gökşenli, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzun'u ziyaret etti.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 16.2.2020
EPDK kararı
Irak'tan 2023-2043 yıllarında yapılacak yıllık 2 milyar 710 milyon 678 bin 318 metreküplük doğal gaz ithalatı için ithalat lisans başvuruları, 28 Şubat'a kadar Enerji Piyasası Düzenleme Kurumuna (EPDK) yapılacak.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 15.2.2020
EPDK kararı
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), boru hattıyla gerçekleştirilecek spot doğal gaz ithalatı kapsamında mart ayı için talepleri 25 Şubat Salı günü alacak, açıklanan miktardan daha fazla kapasite talebi gelmesi halinde aynı gün yarışma yapılacak.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 14.2.2020
EPDK 15 şirkete lisans verdi
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), elektrik ve LPG piyasasında faaliyet gösterecek 15 şirkete lisans verdi.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu: Aydın AK Parti'den doğalgaz açıklamasıEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu 13.2.2020
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 12.2.2020
EPDK'den lisanssız güneş enerjisi işlem bedelleri kararı
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), Lisansız Elektrik Üretim Yönetmeliği kapsamında 10 kilovat üstü lisansız güneş enerjisine dayalı elektrik üretim tesisleri için elektrik üretim dağıtım şirketler tarafından yapılacak proje onay ve kabul işlemlerine ilişkin bedelleri belirledi.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu: Türkiye, EPDK lisanslarıyla 'hub' olmaya yaklaşıyorEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu 11.2.2020
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu: AR-GE projeleri yatırıma dönüştürülüyorEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu 10.2.2020
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 8.2.2020
EPDK kararı
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca (EPDK) Shell & Turcas Petrol AŞ'ye ait Antalya Terminali'nin iletim tarifesinde değişikliğe gidildi.
Şu an buradasınız: Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Haberleri | Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Haber - Haberler - Sayfa 2 - Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu haberleri, son dakika enerji piyasası düzenleme kurumu haber ve gelişmeleri burada. Bakan Dönmez, petrol fiyatlarındaki düşüşü değerlendirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.4.2020 13:10:11. #1.15#
title