Endüstri Meslek Lisesi'nden 27 Yıl Önce Mezun Olanlar Kozan'da Buluştu
Haberler » Güncel » Haber

Endüstri Meslek Lisesi'nden 27 Yıl Önce Mezun Olanlar Kozan'da Buluştu

Adana'nın Kozan İlçesindeki Endüstri Meslek Lisesi'nden 27 Yıl Önce Mezun Olan Öğrenciler Kozan'da Buluştu.

Endüstri Meslek Lisesi'nden 27 Yıl Önce Mezun Olanlar Kozan'da Buluştu

Adana'nın Kozan ilçesindeki Endüstri Meslek Lisesi'nden 27 yıl önce mezun olan öğrenciler Kozan'da buluştu.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, 1981-1982 yıllarında eğitim ve öğretim gördüğü Kozan Endüstri Meslek Lisesi 3-A sınıf arkadaşları ve öğretmenleriyle 27 yıl sonra bir araya geldi.

Yaverin Konağı'nda gerçekleşen buluşma programında sınıf mevcudunun hemen hemen hepsinin bir araya geldiği gözlenirken sınıf arkadaşlarının eşleri de programa eşlik etti. Programda geçmiş günler konuşulup, hatıralar tazelenirken, o dönemde kendilerinin hayata atılmasında büyük katkısı olan öğretmenler Selahaddin Gönenç, Sabri Andırın, Hamza Şahin, Cemal Tatlı, Sema Karaoğlu, Tayyar Nemutlu, Leman Kansu, Ali Kolukırık, Cafer Tümer'e teşekkür plaketi verildi.

Programa dönemim 3-A sınıfından katılan isimler söyle: "Ahmet Keklik, Atilla Eroğlu, Ali Fuat Aydın, Ahmet Atmaca, Celil Kartal, Cezminur (Yavuz) Erdoğan, Ercan İlhanlı, Emin Canbolat, Cennet Ülgüdür, Gürsel Çoşkun, Halil Keskin, Hatice (Ateş) Öksüz, İbrahim Deniz, İsmail Aktan, Kazım Özgan, Kenan Sericik, Mehmet Erkmen, Mehmet Çesurer, Mukadder Kütük, Nuri Bulut, Ömer Oy, Ragıp Kaya, Seyhan Farsak, Şeref Saraç, Tayyar Köksal, Veysel Saygı ve vefat eden Oktay Aydın'ın eşi Sema Aydın."

Öte yandan toplantıda, ebediyete itikâl eden Oktay Aydın, Güngör Baz ve Fatih Andırın için de ayrı bir masa hazırlandı. Ardından masa çiçeklerle donatıldı.

(CİHAN)