ENDER SARAÇ HABERLERİ

Ender Saraç haber, Ender Saraç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ender Saraç 12.3.2013
Kayseri Park, Tıp Bayramı'nı Kalpten Kutluyor
"Farkındalık yaratmak istedik" Projenin hayata geçiş öyküsü hakkında bilgi veren Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Salih Tolan şunları söyledi: "Bypass ameliyatı sonrası hastalar göğüs kafeslerini darbelere karşı korumak için kalpli yastık taşımak zorundadır. İşte bu kalpli yastıklardan yola çıkarak oluşturulan Hayatın Armağanı sosyal sorumluluk projesine Türkiye'nin en ünlü isimleri de tasarladıkları kalpli yastıklar ve verdikleri mesajlarla destek oluyor. Ünlüler mesajlarında kalp sağlığının önemine dikkat çekiyor. Biz de kalp sağlığı konusunda farkındalık yaratmak için Kayseri'de bu serginin ev sahipliğini üstlendik." Ünlüler destek verdi Salih Tolan, sergide tasarladığı kalplere yer verilecek ünlüler arasında Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflâtun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar, , Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof.
Ender Saraç 11.3.2013
Mutfak Günleri'nin Üçüncü Durağı İstanbul Cevahir AVM
''Herkes için teknoloji" felsefesiyle Türkiye'nin 81 ilinde teknolojiyi tüketicilerle buluşturmayı hedefleyen Teknosa'nın kadın tüketicilere yönelik gerçekleştirdiği "Teknosa ile Mutfak Günleri"nin üçüncü durağı İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi olacak. 16 Mart Cumartesi günü Ender Saraç'ın katılımıyla gerçekleşecek olan etkinlikte, kadınlara sağlıklı beslenmenin püf noktaları anlatılacak.
Ender Saraç 11.3.2013
"Teknosa ile Mutfak Günleri"Nin Üçüncüsü Yapılacak
Teknosa'dan yapılan açıklamaya göre, etkinlik 16 Mart Cumartesi günü saat 14.00 ile 16.00 arasında Cevahir Alışveriş Merkezi içindeki Teknosa Exxtra mağazasında gerçekleşecek. Etkinlikte Türkiye'nin önde gelen beslenme uzmanı Ender Saraç'ın yanı sıra ünlü aşçı Başak Sanaç da kadınlarla bir araya gelecek.
Ender Saraç 18.2.2013
Nt Okur-Yazar Buluşmaları Gerçekleştirildi
Kültür mağazaları zinciri NT'nin 2013 yılı Okur-Yazar Buluşmaları kapsamında, Dr.M.Ender Saraç ile düzenlediği imza günü ve söyleşi etkinliği NT Mecidiyeköy şubesinde gerçekleştirildi.
Ender Saraç 30.1.2013
Hermes'den Dijital Kravatlar
Festival çerçevesinde Hermes'in Abdi İpekçi Caddesi'nde bulunan mağazasında verilen kokteylde, dijital sanat yapan ünlü isim Miguel Chevalier'nin Hermes için tasarladığı interaktif dijital sanat instalasyonu sergileniyor. 1959 yılında Meksika'da doğan çağdaş sanatçı Miguel Chevalier, şimdi Paris'te yaşıyor ve kendi sanatsal dilini oluşturmak üzere en son bilgisayar teknolojisini kullanıyor. Bununla birlikte, dijital sanat öncüsü olarak uluslararası avangard hareketin bir parçası haline gelen sanatçı Miguel Chevalier, Hermès kravatlarını kendi sanal dünyasına entegre ederek, Hermès'in 'Heavy Twill' adlı yeni koleksiyonunu olabilecek en orjinal şekilde sunuyor. İnteraktif sanal kitap, hayalperest bir sanatçı, onun edebi ve şiirsel ruhu ve Hermès dünyası arasında harmanlanan bir ürün. Mağazayı ziyaret edenlerin hareketini kavrayarak onlara eğlenceli ve metaforik şekilde 8 kravat koleksiyonunu keşfetmesine yardımcı oluyor. Makaronların tadına bakıp dijital kravat instalasyonunu inceleyen ünlü isimler arasında Ender Mermerci, Siren Ertan, Nedret Taciroğlu, Mustafa Sarıgül, Işıl Reçber, Hande Ataizi, Günseli Ülkü, Ender Saraç, Begüm Şen, Buse Terim, Bahar Şer, Arzu Sabancı, Ebru Öztürk, Melih Turan ve tüm Komite Colbert üyesi olan yabancı CEO'lar bulunuyordu.
Ender Saraç 21.1.2013
Hayatın Armağanı Sergisi Antalya'da
Hayatın Armağanı sosyal sorumluluk projesine destek veren ünlüler: Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflatun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra- Tuba Çetin, Gamze Özçelik- Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar, Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof.
Ender Saraç 18.1.2013
Hayatın Armağanı Projesine Ünlülerden Destek
ARDA TURAN, HÜLYA AVŞAR, ORHAN GENCEBAY KALBİNİ VERDİ Hayatın Armağanı sosyal sorumluluk projesine tasarladıkları kalpli yastıklar ve mesajları ile destek verenler: Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflatun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra-Tuba Çetin, Gamze Özçelik-Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar -Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof.
Ender Saraç 12.1.2013
''Portreler''de Bu Hafta
"Uzun Lafın Kısası"nda haftanın konusu "Obezite" konuklarla tartışılıyor. Programa sağlıklı beslenme ile zayıflayan sunucu Okan Karacan, Prof. Dr. Arif Verimli, Dr. Ender Saraç ve spor eğitmeni Rosita Kastro konuk oluyor.
Ender Saraç 12.12.2012
Ünlü İsimler Bir Araya Geldi
Dünyada 175., Türkiye'de 25. yılını kutlayan P&G, Türkiye'de yaşamlarını iyileştirdiği ve evlerine girdiği tüketicilerine teşekkür etmek amacıyla zaman tüneli konseptinde tasarladığı P&G Evi'nin açılışını gerçekleştirdi. Açılış kokteyline cemiyet, iş ve sanat dünyasından Ayşe Tolga, Özge Ulusoy, Hakan Akkaya, Ender Saraç ve Derya Baykal gibi ünlü isimlerin yanı sıra P&G markalarının reklamlarında oynayan Pelin Karahan, Defne Samyeli, Yasemin Bradley ve Ayşe Teyze olarak bilinen Ayşe Gündoğdu gibi tanınmış yüzler katıldı.
Ender Saraç 7.12.2012
Ender Saraç ile Sağlıklı Yaşam
Türk televizyonlarında verdiği değerli bilgiler ile görmeye aşina olduğumuz Ender Saraç beslenme ve diyet uzmanları arasında Türkiye'deki en önemli isimlerden biridir.
Ender Saraç 26.11.2012
Ünlü İsimler Kalp Sağlığını Anlatıyor
Türkiye'nin en ünlü isimleri projeye kalbini verdi Hayatın Armağanı sosyal sorumluluk projesine; Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflatun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof.
Ender Saraç 18.11.2012
Serbest Kullanım Türkiye'nin 81 İlinde Teknolojiyi Tüketicilerle Buluşturmayı Hedefleyen...
Ender Saraç ile sağlıklı beslenme üzerine sohbet Türkiye'nin önde gelen beslenme uzmanlarından Ender Saraç'ın katıldığı etkinlikte; Teknosa mutfağını ziyaret eden kadın tüketiciler, Ender Saraç ile sağlıklı beslenme üzerine sohbet etme imkanı buldu.
Ender Saraç 17.11.2012
"Teknosa ile Mutfak Günleri" Etkinliği
Beslenme Uzmanı Dr. Ender Saraç, Mavişehir EgePark Teknosa Exxtra mağazasında düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, İzmir'de doğup büyümesinden dolayı İzmirlilerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.
Ender Saraç 7.11.2012
Hayykitap'ın 'Yeni' Kitapları
Uluslararası İlişkiler: HANGİ PKK Prof. Dr. Sedat Laçiner Moskova'dan Roma'ya herkesin ortak kucak açtığı eli kanlı tek lider... Türkiye'yi terörle cezalandırmak isteyen 'yeniden doğmuş' fanatikler... 30 yıldır hiç dokunulamayan üst yöneticiler... İsrail ve ABD'yi 'imkânsız' senaryoya ikna eden jeopolitik... Dijital bağımlılıktan damarları delik deşik olmuş bir istihbarat... İşte ruhunu şeytana satmış, taşeronlaşmış bir örgütün; 'olmayan' PKK'nın hikâyesi. Popüler Sağlık: ARTIK RUHUNU DA BESLE! Dr. Ender Saraç Dr.
Ender Saraç 17.10.2012
Artık Ruhunu da Besle!
Siz onu hep fiziksel şişmanlığa en doğru çözümleri bulan uzman hekim olarak tanıdınız.
Ender Saraç 22.9.2012
Tatil Kilolarını Kışa Taşımayın!
Lahana çorbası diyeti Hızla kilo vermek isteyenlerin uygulayabileceği, son yıllarda oldukça popüler olan ve ünlü kişilerin de başvurduğu lahana çorbası diyeti de kış öncesi forma girmenize yardımcı olabilir. Fakat bu isim altında internet veya başka bir kaynaktan bulduğunuz diyet programını uygulamadan önce, doktorunuzla görüşmenizi de tavsiye ediyoruz. Zira, sağlığınız için riskli de olabilir. Dr. Ender Saraç’ın 1 gün içinde toplamda 2 litre tüketebileceğiniz, bir hafta sürecek bir lahana çorbası diyeti örneği; 1.
Ender Saraç 21.9.2012
Tatil Kilolarından Böyle Kurtulun!
Lahana çorbası diyeti Hızla kilo vermek isteyenlerin uygulayabileceği, son yıllarda oldukça popüler olan ve ünlü kişilerin de başvurduğu lahana çorbası diyeti de kış öncesi forma girmenize yardımcı olabilir. Fakat bu isim altında internet veya başka bir kaynaktan bulduğunuz diyet programını uygulamadan önce, doktorunuzla görüşmenizi de tavsiye ediyoruz. Zira, sağlığınız için riskli de olabilir. Dr. Ender Saraç'ın 1 gün içinde toplamda 2 litre tüketebileceğiniz, bir hafta sürecek bir lahana çorbası diyeti örneği; 1.
Ender Saraç 25.7.2012
Başakşehir'de Sağlıklı Beslenme Seminerleri
Başakşehir Belediyesi, Türkiye'nin sağlıklı beslenme ve hayat konusunda öncü isimlerini, Ramazan etkinliklerinde vatandaşlarla buluşturdu. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, Dr. Ender Saraç ve Haluk Saçaklı, sağlık temalı söyleşilerle Başakşehirlileri aydınlattı.
Ender Saraç 23.7.2012
Ramazan'da Kemik Erimesine Dikkat!
Ünlü Diyet Uzmanı Dr. Ender Saraç, oruç tutan insanların Ramazan ayında dikkat etmesi gereken şeyleri vurguladı.
Ender Saraç 23.7.2012
Ender Saraç 23.7.2012
Ramazan'da Nasıl Beslenmeliyiz?
Ünlü Diyet Uzmanı Dr. Ender Saraç, "Ramazan'da nasıl beslenmeliyiz" konulu bir konferans verdi.
Ender Saraç 19.7.2012
Ramazanda Beslenme Önerileri
Beslenme ve diyet uzmanı Dr. Ender Saraç, iftarda hayvansal proteinli yiyeceklerden sonra pilav ve makarnadan uzak durulması gerektiğini, bunların yerine zeytinyağlı bir salata veya sebze yemekleri tercih edilmesi gerektiğini bildirdi.
Ender Saraç 17.7.2012
Başakşehir'de İftardan Sahura Kadar Etkinlik
Başakşehir Belediyesi'nin düzenlediği Ramazan programlarının en dikkat çeken etkinliklerinde olan söyleşilerde de birbirinden değerli isimleri konuk olacak. Sibel Eraslan, Ramazan Kayan, Mustafa Karakaş, Prof. Dr. Mehmet Emin Ay, Ender Saraç, Haluk Saçaklı, Yavuz Bahadıroğlu, Mustafa Demirci ve Nurdan Damla gibi birçok yazar ve akademisyen, Ramazan etkinlikleri kapsamında Başakşehirliler'le buluşacak.
Ender Saraç 15.7.2012
Selçuklu'da Bio Poşet ve Bez Torba Uygulaması
Belediye tarafından çeşitli alış veriş merkezleri önünde düzenlenen programlara bu hafta sonu Beslenme ve Diyet Uzmanı Dr. Ender Saraç katıldı.
Ender Saraç 5.7.2012
Selçuklu İlçesinde Bio Poşet ve Bez Torba Uygulaması Devam Ediyor
Selçuklu ilçesinde bez torba ve bio poşet kullanımının yaygınlaştırılmasının hedeflendiği kampanyanın, bu haftaki tanıtımına Beslenme ve Diyet Uzmanı Doktor Ender Saraç katılacak.
Ender Saraç 4.7.2012
"Hayatın Armağanı" Sergisi
Türkiye'nin en ünlü isimleri "Hayatın Armağanı" projesinde buluştu! "Hayatın Armağanı" sosyal sorumluluk projesine; Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflâtun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof.
Ender Saraç 3.7.2012
"Hayatın Armağanı" Sergisi
Türkiye'nin en ünlü isimleri "Hayatın Armağanı" projesinde buluştu! "Hayatın Armağanı" sosyal sorumluluk projesine; Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflâtun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof.
Ender Saraç 22.6.2012
"Hayatın Armağanı" Projesi Kalpleri Buluşturdu
Kalp sağlığı konusunda farkındalık yaratmak amacıyla, Club Bypass öncülüğünde gerçekleştirilen, "Hayatın Armağanı" sosyal sorumluluk projesi kalpleri buluşturdu. Memorial Sağlık Grubu ve Şişli Belediyesi'nin desteği ile hayata geçirilen projeye Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün yanı sıra Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflatun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof.
Ender Saraç 22.6.2012
Türkiye'nin Starlarından Kalpten Destek
Türkiye'nin en ünlü isimleri projeye kalbini verdi Hayatın Armağanı sosyal sorumluluk projesine; Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflatun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof.
Ender Saraç 21.6.2012
Ünlülerden "Hayatın Armağanı" Mesajı
Kalp sağlığı konusuna dikkat çekmek amacıyla "Hayatın Armağanı" adlı proje hayata geçiriliyor. Memorial Sağlık Grubu ve Şişli Belediyesi'nin desteği ile hayata geçirilen projede Türkiye'nin en ünlü isimleri, tasarladıkları kalpli yastıklar ve verdikleri mesajlarla kalp sağlığının önemine vurgu yapıyor. Ünlü isimler tasarladıkları yastıklarla kameralara poz verdi. Hayatın Armağanı adlı projesi yarın saat 16.00'da Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'nde tanıtılacak. Projeye destek veren isimler ise şöyle: Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Adnan Şenses, Arda Turan, Sİnem Kobal, Orhan Gencebay, Pascal Nouma, Prof. Dr. Bingür Sönmez, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflatun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy,, Reyhan Karaca, Seda Sayan, Sema Çelebi, Sibel Tüzün, Sevda Barandır, Şebnem Özinal, Şahika Ercümen, Tarık Ceran, Uğur Genç, Vatan Şaşmaz, Ziynet Sali.
Ender Saraç 21.6.2012
Türkiye'nin Starlarından Kalpten Destek
Hayatın Armağanı sosyal sorumluluk projesine; Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflatun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof.
Ender Saraç 15.6.2012
Ajda Pekkan Gibi Olmak İstiyorum!
TAM 12 KİLO VERDİM Hayatım boyunca imaj çalışması yapmadım. Aynaya baktığımda kendimi nasıl görmek istiyorsam öyle davrandım. Ender Saraç sayesinde 12 kilo verdim.
Ender Saraç 31.5.2012
Yerli Karatay Diyeti, Fransız Dukan'ı Geçti!
2011'de en çok satan diyet konulu diğer kitaplar ise sırasıyla: İlaç Gibi Yemekler- Ender Saraç, Acı Reçeteyle Tatlı Son- Mesut Yar, Afiyetle Diyet- Dilara Koçak, Kolay Diyet- Osman Müftüoğlu ve Meslek Sırlarım-Suna Dumankaya oldu.
Ender Saraç 30.5.2012
Yerli Karatay Diyeti, Dukan'ı Geçti!
2011'de en çok satan diyet konulu diğer kitaplar ise sırasıyla: İlaç Gibi Yemekler- Ender Saraç, Acı Reçeteyle Tatlı Son- Mesut Yar, Afiyetle Diyet- Dilara Koçak, Kolay Diyet- Osman Müftüoğlu ve Meslek Sırlarım-Suna Dumankaya oldu.
Ender Saraç 28.3.2012
Ödem Söktürücü Bitkisel Çaylar
Ender Saraç'tan ödem söktürücü çay tarifi Bir kabın içine yarım litre su koyun ve kaynatın.
Ender Saraç 11.3.2012
Selçuklu Belediyesi'nin Biyo Poşet Kampanyası Devam Ediyor
Kulesite Alışveriş Merkezi'nden gerçekleştirilen kampanya tanıtım programına Dr. Ender Saraç katıldı.
Ender Saraç 6.1.2012
Ender Saraç: Erken Uyuyun, Erken Kalkın
Sağlıklı beslenme ve yaşam uzmanı Dr.
Ender Saraç 6.12.2011
Birbirinden İlginç Etkinlikler Foodist'e
Bakliyat ve organik gıdalar uluslararası seminerde masaya yatırılacak TÜYAP Tüm Fuarcılık, Organik Ürün Üreticileri ve Sanayicileri Derneği (ORGÜDER), Tarım Ürünleri Hububat, Bakliyat, İş ve Paketleme Sanayicileri Derneği (PAKDER) ve Tüm Gıda İthalatçıları Derneği (TÜGİDER) desteğiyle 8 Aralık Perşembe günü organize edilen "Sağlıklı Beslenme Prensipleri ve Bakliyat" ve "Sağlıklı Beslenme Prensipleri ve Organik" başlıklı seminer, üç ana başlık altında ele alınacak. Yerli ve yabancı konukların bir arada bulunacağı seminerde, Amerika Kuru Fasulye Birliği / Kuru Bezelye ve Mercimek Birliği Temsilcisi Sayın Johanna Stobbs "Amerika ve Avrupa'daki bakliyat kullanımında yeni trendler ve satın alma alışkanlıkları", ORGÜDER Başkanı Ayhan Sümerli "insan sağlığında organiğin önemi", Dr. Ender Saraç "insan beslenmesinde bakliyatın önemi" hakkında görüşlerini katılımcılarla paylaşacak.
Ender Saraç 23.10.2011
Saraç'tan 'ilaç Gibi Yemekler'
Sağlıklı yaşam uzmanı Dr. Ender Saraç, "Diyet yaparken tadınız tuzunuz kaçmasın" diyerek 'İlaç Gibi Yemekler' isimli bir kitap çıkardı.
Ender Saraç 15.10.2011
Ender Saraç'tan Yeni Bir Kitap
Sağlıklı beslenmek isteyen, ancak damak tadından da vazgeçmeyenlere bu kitap ilaç gibi gelecek.
Ender Saraç 14.10.2011
10. Eczacılık Fuarı Açıldı
Buyıl temasını "Geleceğin Eczaneleri ve Satış Teknikleri" olarak belirleyenorganizasyon, üç gün boyunca farklı isimlerin bu konudaki araştırmalarını vebilgilerini ziyaretçiler ile buluşturacak. SağlıkBakanlığı İlaç Eczacılık Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Hanefi Özbek, TarımBakanlığı yöneticileri, İstanbul Kimyevi Madde İhracatçıları Birliği YönetimKurulu Başkanı Murat Akyüz, İzmir, Denizli, Mersin, Trabzon Eczacı OdasıBaşkanları, İlaç ve Eczacılık Kurumu Derneği, Tüm Ecza İşverenleri Sendikasıyöneticileri ve firma temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen açılıştöreninde, İzmir Eczacı Odası Başkanı Tuncay Sayılkan, Dev Ajans Başkanı ErhanGölbey'e sektöre yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi verdi. Bu yılfuarda ilk kez ziyaretçilere yönelik satış etkinlikler gerçekleştirildi. T.C.SağlıkBakanlığı İlaç Eczacılık Genel Müdürlüğü ve T.C. Tarım, Gıda ve HayvancılıkBakanlığı yetkilileri tarafından sektöre yönelik sunumlar yapılacak. EğitimProgramı'nı hazırlayan ve içerisinde sunum yapacak olan uzman kadro içerisindeProf.Dr.Meral Şaşoğlu, Dr.Ender Saraç, Eczacı Güzide Zehra Dişli Yazar, EczaneKoçu Mustafa Özarslan, Eğitmen Murat Selçuk, TEİS Genel Sekreteri Eczacı ÖmerFaruk Erdoğan, TUHETO Kurucu Başkanı Ahmet Çağrı Karamısır gibi sektörtarafından ilgiyle takip edilen, birbirinden başarılı çalışmalara imza atmışisimler yer alıyor.
Ender Saraç 13.10.2011
Eczacılıkfuarı 10. Yılını Kutluyor
Bu yıl temasını "Geleceğin Eczaneleri ve Satış Teknikleri" olarak belirleyenorganizasyon, üç gün boyunca farklı isimlerin bu konuda ki araştırmalarını vebilgilerini ziyaretçiler ile buluşturacak. T.C.Sağlık Bakanlığı İlaç EczacılıkGenel Müdürlüğü ve T.C. Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı yetkilileritarafından sektöre yönelik sunumlar yapılacak. Eğitim Programı'nı hazırlayan veiçerisinde sunum yapacak olan uzman kadro içerisinde Prof.Dr. Filiz Meriçli,Prof.Dr.Meral Şaşoğlu, Dr.Ender Saraç, Eczacı Güzide Zehra Dişli Yazar, EczaneKoçu Mustafa Özarslan, Eğitmen Murat Selçuk, TEİS Genel Sekreteri Eczacı ÖmerFaruk Erdoğan, Ahmet Çağrı Karamısır gibi sektör tarafından ilgiyle takipedilen, birbirinden başarılı çalışmalara imza atmış isimler yer alıyor.
Ender Saraç 27.8.2011
Yaz Akşamları Etkinlikleri Bayramla Birlikte Sona Eriyor
Konya Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği ve halkın büyük ilgi gösterdiği kültür-sanat ağırlıklı '100 Günde 100 Etkinlik' programı, Ramazan Bayramı ile birlikte tamamlanıyor. Ünlü sanatçıların katıldığı etkinlikler Ramazan ayında da da büyük ilgi gördü. 25 Mayıs'ta MFÖ konseri ile başlayan '100 Günde 100 Etkinlik' programlarında konserlerin yanı sıra; tiyatro gösterileri, söyleşiler, seminerler, şiir dinletileri, halk oyunları, film gösterimleri yapıldı. Etkinliklerde, MFÖ'nün ardından Uğur Işılak, Hilmi Şahballı, Kubat, Yusuf Güney, Bedirhan Gökçe, Sunay Akın, Onur Şan, Esat Kabaklı, Baha, Murat Kekilli, Orhan Hakalmaz, Ezginin Günlüğü, Sinan Özen, Haluk Levent, Bülent Serttaş, Sagopa Kajmer-Kolera, Ayna, Erkan Oğur-İsmail Demircioğlu gibi sevilen sanatçılar konser verdi. Dr. Ender Saraç, Ulvi Alacakaptan, Ahmet Yenilmez, Serdar Tuncer, Ahmet Şerif İzgören, Mustafa Armağan, Oğuz Saygın gibi isimlerin söyleşilerde bulunduğu etkinliklerde, Aşıklar ve Şairler Buluşmaları ile Urfa Sıra Gecesi de yapıldı.
Ender Saraç 26.8.2011
Yağlardan Ameliyatsız Kurtulun
Kişisel gelişim konularında yurtdışında, yurtiçinde çeşitli eğitimler almaya ve vermeye devam etmektedir. 7 yıl "Estetik Medikal Hekimi" ve "Beslenme Danışmanı" olarak Uzm. Dr. Ender Saraç ile birlikte çalıştı.
Ender Saraç 9.8.2011
"Özerk" Bir İlahi!
Ender Saraç'ın televizyon programına konuk olan Özerk, Mevlana ve tasavvuf sohbetinin ardından Ender Saraç'ın ricasını kırmayarak canlı yayında Yunus Emre'nin "Gel Gör Beni Aşk Neyledi" isimli ilahisini seslendirdi.
Ender Saraç 9.8.2011
Televizyonda İlahi Söyledi
Son albümü 'Aklımda Sen Varsın' ile müzik listelerinde hızla yükselen Tuğba Özerk, TV'de ilk kez ilahi seslendirdi. Ender Saraç'ın TNT'deki programına katılan Özerk; tasavvuf sohbetinin ardından, Saraç'ın ricasını kırmayarak canlı yayında 'Gel Gör Beni Aşk Neyledi' isimli ilahiyi söyledi.
Ender Saraç 8.8.2011
Türkiye'nin En Uzun Süreli Kültür-Sanat Etkinliği
Dr. Ender Saraç, Ulvi Alacakaptan, Ahmet Yenilmez, Serdar Tuncer, Ahmet Şerif İzgören, Mustafa Armağan, Oğuz Saygın gibi isimlerin söyleşilerde bulunduğu etkinliklerde Aşıklar ve Şairler Buluşmaları ile Urfa Sıra Gecesi de yapıldı.
Ender Saraç 8.8.2011
Yumurta Cilde İyi Geliyor!
Yumurta Günü nedeniyle bugün Ankara Swiss Otel'de bir toplantı düzenleyen Yumurta Üreticileri Merkez Birliği (YUM-BİR), aile hekimliği uzmanı Ender Saraç'ı konuk etti.
Ender Saraç 28.7.2011
Tnt'de Dopdolu Ramazan Ekranı
Muhteşem fasıllar ve eğlenceli şovlarla renklenecek Mali ile Ramazan Eğlencesi Ramazan boyunca hafta içi her gün saat 20.30'da TNT'de Ender Saraç'la Sağlıklı Yaşam Ramazan'da TNT'de Ramazan'da yanlızca beden için değil, ruh için de oruç tutabilme ve manevi enerjimizi yükseltebilmenin yolları, Ramazan süresince meydana gelebilecek reflü, uykusuzluk gibi şikayetlere karşı doğal çözümler, uzun ve sıcak yaz günlerinde sağlıklı oruç tutabilmek ve tutulan oruçtan verim alabilmek için önemli ipuçları Ender Saraç'la Sağlıklı Yaşam'da izleyicilere aktarılıyor.
Ender Saraç 27.7.2011
Ramazan da Oruç Tutmak İsteyen Kalp, Diyabet, Reflü Ve Böbrek Hastaları Nelere Dikkat Etmeliler?
Kişisel gelişim konularında yurtdışında, yurtiçinde çeşitli eğitimler almaya ve vermeye devam etmektedir. 7 yıl "Estetik Medikal Hekimi" ve "Beslenme Danışmanı" olarak Uzm. Dr. Ender Saraç ile birlikte çalıştı.
Şu an buradasınız: Ender Saraç Haberleri | Ender Saraç Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Ender Saraç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ender Saraç kimdir, hayatı ve biyografisi. Gaziosmanpaşa'da Ramazan Açıkhava Etkinlikleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.3.2020 11:37:38. #1.15#
title