ENDER SARAÇ HABERLERİ

Ender Saraç haber, Ender Saraç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ender Saraç: Sigara Sinsi Bir Harakiri!'Ender Saraç 30.3.2017
Ender Saraç 30.3.2017
Sigara İçenlerde Ağır Hastalıklar İki Kat Daha Fazla"
Uzman Dr. Ender Saraç, sigarada yer alan karbonmonoksit ve azot oksitin, oksijenin vücutta emilimini zorlaştırdığını belirterek, "Bu nedenle kalp krizi, felç ve bu gibi ağır hastalıklar, sigara içenlerde iki kata yakın oranda daha fazla görülüyor.
Ender Saraç: Sigara Sinsi Bir Harakiri'Ender Saraç 30.3.2017
Ender Saraç: Dha Yurt Bülteni-8Ender Saraç 26.2.2017
Ender Saraç: Dha Yurt Bülteni-8Ender Saraç 26.2.2017
Ender Saraç: Dha Yurt Bülteni-8Ender Saraç 26.2.2017
Ender Saraç 21.2.2017
Diyarbakır) Dr. Ender Saraç, Zerdeçal Çayının Formülünü Açıkladı
(DİYARBAKIR) Dr. Ender Saraç, zerdeçal çayının formülünü açıkladıDİYARBAKIR (İHA) - Diyarbakır'a gelen Dr. Ender Saraç, insan sağlığına birçok faydası olduğu belirtilen zerdeçal çayının formülünü açıkladı.
Ender Saraç 19.8.2016
Yaz sağlığınız Twitter'dan sorulur
@haydrendersarac: Türkiye'nin önde gelen sağlık uzmanlarından Dr. Ender Saraç, resmi Twitter hesabında sağlıklı bir hayat için yapılması gerekenleri detaylarıyla aktarıyor.
Ender Saraç 8.6.2016
İftarı Aceleye Getirmemeli"
Beslenme ve Diyet Uzmanı Dr. Ender Saraç, iftarı aceleye getirmenin büyük bir hata olduğunu belirtti.
Ender Saraç 8.6.2016
Dr. Ender Saraç: "İftarımızı Sakin Yapalım"
Beslenme ve Diyet Uzmanı Dr. Ender Saraç, kan şekeri düşmeden enerjik bir Ramazan geçirmek için yapılması gerekenlerle ilgili, “İftarı aceleye getirmek büyük hatadır.
Ender Saraç 12.5.2016
Acarkent Doğa Anadolu Lisesi Beslenme Uzmanlarını Ağırladı
Doğa Okulları'ndan yapılan açıklamaya göre, EDU FOR HEALTH ERASMUS + programı, "Birlikte daha iyisini yapabiliriz! Okul Eğitiminde Sağlıklı Beslenme Bilincinin Arttırılması" isimli proje kapsamında Acarkent Doğa Anadolu Lisesi tarafından "2. Sağlıklı Yaşam Sağlıklı Gelecek Paneli" düzenlendi. Panelde, bilinçli gıda tüketimi ele alınırken, uzman konuşmacılar gençlerle yaşam boyu sağlıklı kalmanın altın kurallarını paylaştı. Doktor Ender Saraç, öğrencilere vücudun sağlıklı kalmasının en büyük kaynağının gençlik hormonu olduğunu hatırlatarak, "gençliğinizin değerini bilin" tavsiyesinde bulundu.
Ender Saraç 6.4.2016
Bebek Konferansı"
Ebeveynlerle uzmanları biraraya getiren konferansta, açılışın ardından Kadıköy Şifa Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Birgül Karakoç, "Gebelik döneminin bebeğin ilk 1000 gününe etkileri", Hay Sağlık Merkezi'nin kurucusu Dr. Ender Saraç, "Bebeğini Doğru Besle", İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastalıkları Ana Bilim Dalı öğretim görevlisi Prof Dr.
Ender Saraç 22.3.2016
Beyaz Et Tüketimi 23 Kilograma Yükseldi
BESD-BİR tarafından tertip edilen ‘Tavuk ve Bilimsel Gerçekler Konferansı’nda yerli ve yabancı doktorlar, diyetisyenler bir araya geldi. Memorial Şişli Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bingür Sönmez, Diyetisyen Dr. Ender Saraç, TÜBA Asli Üyesi Prof.
Ender Saraç: Hızlı Kilo Vermek İçinEnder Saraç 4.3.2016
Ender Saraç 26.2.2016
Ender Saraç, Sağlıklı Zayıflamanın Yollarını Anlattı
Kağıthanelilere sağlıklı zayıflamanın püf noktalarını anlatan Dr. Ender Saraç, un, tuz ve şekerden uzak kalınması gerektiğini belirterek, spor yapmanın önemine değindi.
Ender Saraç 26.1.2016
Mustafa Koç'un Mezarı'na Ziyaretler Devam Ediyor
Ünlü Dr. Ender Saraç da Koç'un mezarını ziyaret ederek dua etti.
Ender Saraç 7.12.2015
NATUREL Festivali İkinci Kez İzmir'de !
Festivalin açılış konuşması Reşat Güner tarafından 11 Aralık, Cuma günü 11.30da "Kahramanın Yolculuğu: Ruhsal Dönüşümün Yapısı ve Dinamikleri" konusunda yapılıyor. Programda yer alan konuşmalar arasında Dr Ender Saraç "Geç ve Sağlıklı Yaşlanmak", Op Dr Cüneyt Tuğrul "Beden Zihin Bütünlüğü ve İletişim", Prof Dr Selim Özkök "Yaşam boyu Şiddet ve Holistik Tıbbi Yaklaşım", Yrd Doç Dr Erol Ergüler "Holistik Şifaya Açılmak", Aydın Serdar Kuru "Algı Yönetimi", Dr Özlen Tunçer "Mentalist Gözüyle Beynin Sırları", Dr İnci Erkin "KorkuYorum", Kemal Haluk Cebe "Akrofonoloji ve Bioenerji" gibi konuları anlatıyorlar.
Ender Saraç 15.7.2015
100 Bin Bağcılarlı İftar Sofralarında Buluştu
İRFAN PROGRAMLARI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ Bağcılar Belediyesi'nin Bağcılar Meydanı'nda kurduğu Ramazan Etkinlik Alanı da eğitici, öğretici programlara ev sahipliği yaptı. Programlara aralarında Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, TV Programcısı Ömer Döngeloğlu, Yusuf Kavaklı, Prof. Dr. Mehmet Çelik, Uzm. Dr. Ender Saraç, Dursun Ali Erzincanlı, Serdar Tuncer, Necmettin Nursaçan, Vehbi Vakkasoğlu ve Talha Uğurluel gibi tanınmış isimlerin katıldığı sohbet programları düzenlendi.
Ender Saraç 15.7.2015
100 Bin Bağcılarlı İftar Sofralarında Buluştu
Bağcılar Belediyesi'nin hayırsever işadamlarının da desteğiyle her akşam bir mahallede düzenlediği iftar sofralarında komşuluk duyguları pekişti. Aralarında Kestane, Kayısı, Üzüm, Fındık ve Ceviz bahçeleri dahil toplam 22 mahallede gönül sofraları kuruldu. "İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN UNUTULMADI" Bağcılar Belediyesi, hayırsever işadamlarının katkısıyla ihtiyaç sahiplerinin de ramazan ayını huzurlu yaşaması için önemli projeleri hizmete geçirdi. Maddi durumu iyi olmayan bin kişi belediyeden aldıkları İftar Bileti ile anlaşmalı lokantalarda iftar yaptı. Yine, ilçedeki 10 bin aile de Bağcılar Belediyesi'nin verdiği 100 TL'lik gıda çekinden faydalandı. Aileler marketlerden alışverişlerini yaptılar. Ramazan ayında yine unutulan bir Osmanlı geleneği daha devam ettirildi. Ekmek fırınlarındaki "Askıda ekmek" uygulamasıyla, vatandaşlar, bir ekmek kendileri için bir ekmek de ihtiyaç sahipleri için aldı.Bununla birlikte yetim çocuklarımız her bayram olduğu gibi yine bu bayram da yetim giydirme projemiz ile bayramlıklarına kavuştu.Kazakistan'ın Almaata ve Almanya'nın Hamm şehirlerinde de Gönül Sofraları kuruldu. "İRFAN PROGRAMLARI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ" Bağcılar Belediyesi'nin Bağcılar Meydanı'nda kurduğu Ramazan Etkinlik Alanı da eğitici, öğretici programlara ev sahipliği yaptı. Programlara aralarında Prof. Dr.Nihat Hatipoğlu, TV Programcısı Ömer Döngeloğlu, Yusuf Kavaklı, Prof.Dr. Mehmet Çelik, Uzm.Dr. Ender Saraç, Dursun Ali Erzincanlı, Serdar Tuncer, Necmettin Nursaçan, Vehbi Vakkasoğlu ve Talha Uğurluel gibi tanınmış isimlerin katıldığı sohbet programları düzenlendi.
Ender Saraç 22.5.2015
Ajda Pekkan Bu Kez Sohbete Geliyor
İstanbul'un cazibe merkezi Akasya Acıbadem, Ayşe Arman, Enver Aysever, Kürşat Başar, Ahmet Ümit, Ender Saraç, Buket Uzuner gibi değeri isimleri ağırladığı ve büyük ilgi gören "Akasya Sohbetleri"nde bu hafta yine bir ilke daha imza atarak Türkiye'nin "Süperstar" ı Ajda Pekkan'ı konuk ediyor.
Ender Saraç 16.5.2015
Sağlıklı Mutfaklar, Kocaeli Kitap Fuarı'nda
SAĞLIKLI MUTFAKLAR PORJESİNİN SON KONUĞU Öte yandan Prof. Dr. Canan Karatay, kitap fuarı dolayısıyla geleceği Kocaeli'nde, KO-MEK' in beslenme alanında çığır açan Sağlıklı Mutfaklar Projesi'nin de son uzman konuğu olacak. Bilindiği gibi KO-MEK, bu yılki ilçe sergilerinin açılışlarında sağlık ve beslenme alanında uzman konukları davet ederek, Kocaeli halkıyla bir araya getiriyordu. Bu çerçevede ilçe sergilerinin açılışına Dr. Ender Saraç'tan, Erkan Şamcı'ya, Dr.
Şu an buradasınız: Ender Saraç Haberleri | Ender Saraç Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Ender Saraç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ender Saraç kimdir, hayatı ve biyografisi. Deniz Seki, Hem Ağlattı, Hem Güldürdü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.3.2020 10:34:35. #1.14#
title