En Pahalısı Avşar!

En Pahalısı Avşar!

Yaklaşan Ramazan Bayramı İçin Ünlülerin Nerede ve Kaç Liraya Sahne Alacağı Belli Olmaya Başladı

En Pahalısı Avşar!

YAKLAŞAN RAMAZAN BAYRAMI İÇİN ÜNLÜLERİN NEREDE VE KAÇ LİRAYA SAHNE ALACAĞI BELLİ OLMAYA BAŞLADI

Turizmcilerin bayram tatili paketlerinden ünlüler çıktı. Jolly Tur, Hülya Avşar, Seda Sayan, Özcan Deniz ve Bülent Ersoy'u tatil planlarına taşıdı. Üç günlük bayram tatilinde en pahalıya sahne alacak yıldız ise Hülya Avşar oldu.

Rekor Hülya'da

Limak Hotels Atlantis Belek'te ise Hülya Avşar sahne alacak. Güzel şarkılarının yanı sıra ilginç, keyifli ve komik şovlarıyla tatilcilere bayramda seslenecek olan Avşar kızıyla bayram tatili bir gece için kişi başına 119.90 YTL'den itibaren başlayan fiyatlarla, üç gece için 359.70 YTL olacak.

Seda ve Özcan Kemer'de

Kişi başına 'her şey dahil' sistemi uygulayacak birinci sınıf tatil köyü statüsündeki otellerden Antalya Kemer'deki Limak Limra Hotels & Resort'ta bayramın birinci günü Seda Sayan, ikinci günü ise Özcan Deniz sahne alacak. Limak Limra'da sanatçılı tatil yapmanın bedeli, bir gece için kişi başına 99.90 YTL'den itibaren başlayan fiyatlarla, üç gece için 299.70 YTL olacak.

Bülent Ersoy ekonomi paketinde

Bülent Ersoy Toros dağları eteklerinde bulunan Majesty Hotels Resorts Mirage Park'ta hayranlarına sesleniyor. Çam ağaçlarının yemyeşil ve Akdeniz'in masmavi manzarasında Antalya Kemer'deki bu otelde kişi başı 89.90 YTL'den başlayan Bülent Ersoy'lu tatil ekonomik tatil paketinde.