En Çok Satan 20 Cep Telefonu!

En Çok Satan 20 Cep Telefonu!

Dev online mağaza Amazon'da en sevilen ve en çok satılan 20 cebi bir araya getirdik!

En Çok Satan 20 Cep Telefonu!

İnternet dünyasının en popüler mağazalarından biri olan Amazon, son yıllarda cep telefonlarının geçirdiği muhteşem evrimle birlikte artık neredeyse sadece cep telefonlarına çalışmaya başladı.

Dünya çapında uygun fiyatlarla herhangi bir elektronik ürün alırken ilk akla gelen sitelerden biri olan Amazon, cep telefonu satışlarında da lider durumda. Bu bağlamda cep telefonları ile ilgili bir satış istatistiği tutulacaksa ilk başvurulması gereken kaynaklardan biri de bu site

Bu bilgiler ışığında son dönemde sitede en çok tercih edilen telefonlar bizlere yapılan yeni teknolojik değişimlerin satışları ne kadar etkileyebileceğini de gösteriyor. Eskiden tahtı yıkılmaz olarak görülen Nokia, yıllar içerisinde gerilemiş ve neredeyse piyasadan silinecek hale gelmişti. Fakat Nokia'nın geç de olsa dönüşümünü başarı ile gerçekleştirmesi onu yeniden en çok tercih edilen markalardan bitri yaptı.

Sitede HTC One S, Samsung Galaxy S3 gibi uç nokta modellerin yanında Nokia ve Samsung'un giriş seviyesi modelleri de oldukça talep görüyor. İlk 20'de HTC ve Sony'nin ceplerini de bulmak mümkün. Amazon'un en çok satılan ceplerini teknik özellikleriyle ve fiyatlarıyla galerimizde derledik.

İşte Amazon'da en çok sayılan, en popüler 20 cep! Özellikleriyle galerimizde.