EMRE KÖPRÜLÜ HABERLERİ

Emre Köprülü haber, Emre Köprülü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emre Köprülü - 10.07.2015
Başbakan Davutoğlu, Bosna Hersek'te
Öte yandan Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Siirt Milletvekili Yasin Aktay, Bosna Hersek Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Ankara Milletvekili Ertan Aydın, HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran, MHP Çanakkale Milletvekili Kürşat Tuna, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Haydar Ali Yıldız, AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Ali Pulcu, AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, MHP İzmir Milletvekili Aslan Savaşan, MHP İzmir Milletvekili Murat Koç, AK Parti Kayseri Milletvekili Kemal Tekden, AK Parti Kırklareli Milletvekili Hamdi Irmak, CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, AK Parti Tokat Milletvekili Celil Göçer ve HDP Van Milletvekili Lezgin Botan da Başbakan Davutoğlu'na ziyaretinde eşlik ediyor.
Emre Köprülü - 09.07.2015
TBMM Başkanlık Divanı Üyeleri Anıtkabir'de
TBMM Başkanlığı'na seçilen İsmet Yılmaz, yeni seçilen Başkanlık Divanı üyeleriyle Anıtkabir'i ziyaret etti. Törene, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ın yanı sıra TBMM Başkanvekilleri Naci Bostancı, Koray Aydın, Şafak Pavey ve Yurdusev Özsökmenler, İdare Amirleri Tufan Köse, Sırrı Süreyya Önder, Seyfettin Yılmaz, Salim Uslu ve Ahmet Gündoğdu, Katip Üyeler Emre Köprülü, Gülizar Biçer Karaca, Emin Çınar, Erol Dora, Bülent Turan, Sema Kırcı, Fehmi Küpçü ve Mücahit Durmuşoğlu katıldı.
Emre Köprülü - 09.07.2015
İşte TBMM Başkanlık Divanı Üyeliklerine Seçilenler
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulunun 6. birleşimi yoklama yapılmaksızın müşahede ile saat 15.00'te açıldı. Birleşimi TBMM Başkanı İsmet Yılmaz yönetti. TBMM Başkanlık Divanı üyelikleri için seçim yapıldı. Başkanlık Divanı üyeliklerine seçilen dört siyasi parti grubunca bildirilen üyeler şu isimlerden oluşuyor: TBMM Başkanvekilleri: Mehmet Naci Bostancı, Amasya Milletvekili (AK Parti); Şafak Pavey, İstanbul Milletvekili (CHP); Koray Aydın, Trabzon Milletvekili (MHP); Yurdusev Özsökmenler, Van Milletvekili (HDP); Kâtip Üyelikler: Sema Kırcı, Balıkesir Milletvekili (AK Parti); Fehmi Küpçü, Bolu Milletvekili (AK Parti); Bülent Turan, Çanakkale Milletvekili (AK Parti); Gülizar Biçer Karaca, Denizli Milletvekili (CHP); Emin Çınar, Kastamonu Milletvekili (MHP); Erol Dora, Mardin Milletvekili (HDP); Mücahit Durmuşoğlu, Osmaniye Milletvekili (AK Parti); Emre Köprülü, Tekirdağ Milletvekili (CHP).
Emre Köprülü - 09.07.2015
TBMM Başkanlık Divanı Belirlendi
TBMM Başkanlık Divanı belirlendi.  TBMM Genel Kurulu'nda, siyasi parti gruplarının Başkanlık Divanı'nda kendilerine düşen üyelikler için bildirdikleri isimler okunarak kabul edildi.  Başkanlık Divanı,  TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Başkanvekilleri Naci Bostancı, Koray Aydın, Şafak Pavey ve Yurdusev Özsökmenler, İdare Amirleri Tufan Köse, Sırrı Süreyya Önder, Seyfettin Yılmaz, Salim Uslu ve Ahmet Gündoğdu, Katip Üyeler Emre Köprülü, Gülizar Biçer Karaca, Emin Çınar, Erol Dora, Bülent Turan, Sema Kırcı, Fehmi Küpçü ve Mücahit Durmuşoğlu'ndan oluştu.
Emre Köprülü - 07.07.2015
TBMM Başkanlık Divanı'nın Belirlenmesi
CHP Grubu, Meclis Başkanlık Divanı'nda kendisine düşen üyelikler için belirlediği isimleri TBMM Başkanlığı'na bildirdi.  CHP Grup Başkanvekili Levent Gök'ün imzasıyla gönderilen yazıda, Meclis Başkanvekilliği için İstanbul Milletvekili Şafak Pavey'in, İdare Amirliği için Çorum Milletvekili Tufan Köse'nin, Katip Üyelikler için ise Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca'nın belirlendiği yer aldı.
Emre Köprülü - 03.07.2015
Chp, TBMM Başkanlık Divanı Üyelikleri İçin Adaylarını Belirledi
CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, partisinin Meclis Başkanvekili adayı oldu.  CHP Meclis Grubu basına kapalı gerçekleştirdiği toplantıda, TBMM Başkanlık Divanı'nda kendisine düşen üyelikler için seçim yaptı.  Seçim sonucuna göre, CHP'nin Meclis Başkanvekili adayı İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, İdare Amiri adayı Çorum Milletvekili Tufan Köse, Katip Üye adayları ise Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü ile Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca olarak belirlendi.
Emre Köprülü - 03.07.2015
Pavey: Unutulmuş Tarafsızlık ve Siyasi Ahlak İlkelerine Bağlı Kalacağım
Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) TBMM Başkanvekili adayı Şafak Pavey, arkadaşlarının güveni karşısında onur duyduğunu söyledi. Pavey, “Bu görevi layıkıyla yapmayı ümit ediyorum. Adeta unutulmuş tarafsızlık ve siyasi ahlak ilkelerine sonuna kadar bağlı kalacağım konusunda da arkadaşlarıma söz verdim.” diye konuştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti grubuyla bugün basına kapalı olarak bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda TBMM başkanvekilliği için 1 üye, TBMM katip üyeliği için 2 üye, TBMM idare amirliği görevi için ise 1 üye seçti. Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) TBMM Başkanvekili adayı Şafak Pavey olarak belirlendi. Pavey, toplantı çıkışında basın mensuplarına değerlendirmelerde bulundu. Arkadaşlarının güveni karşısında onur duyduğunu belirten Pavey, “Bu görevi layıkıyla yapmayı ümit ediyorum. Adeta unutulmuş tarafsızlık ve siyasi ahlak ilkelerine sonuna kadar bağlı kalacağım konusunda da arkadaşlarıma söz verdim.” dedi. CHP İDARİ AMİR ADAYI TUFAN KÖSE Şafak Pavey’in TBMM Başkanvekilliği için tek aday olduğunu ve adaylığının alkışlarla karşılandığını belirten CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Sonuçta bütün üyelerin tam mutabakatıyla seçildi. Diğer adaylarımız için salt çoğunluk arandığı için ilk turda salt çoğunluk bulunamadı. İkinci turda katip üyelik için 8 adayımız, idari amirlik için 4 aday yarıştı. Salt çoğunluk bulunamadığı için ikinci tura geçildi. İkinci turda idari amirlikte aday sayısı 2’ye, katip üyelikteki aday sayısı 8’den 5’e indi. İkinci turda yapılan oylamada Tufan Köse 70 oy alarak idari amiri adayımız olarak belirlendi. Katip üye adaylarımız da 75 oy alan Emre Köprülü ve 62 oy alan Gülizar Biçer Karaca oldu.
Emre Köprülü - 08.06.2015
Milletvekili Genel Seçiminin Ardından
Tekirdağ:  Faik Öztrak, Candan Yüceer, Emre Köprülü.
Emre Köprülü - 08.06.2015
Milletvekili Genel Seçimi
Kesin olmayan sonuçlara göre, CHP'den Faik Öztrak, Candan Yüceer, Emre Köprülü, AK Parti'den Mustafa Yel, Ayşe Doğan, MHP'den Bülent Belen,  milletvekili olmaya hak kazandı.
Emre Köprülü - 07.06.2015
Milletvekili Genel Seçimi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Tekirdağ'da resmi olmayan sonuçlara göre partisinin 3 milletvekili çıkardığını bildirdi.  Öztrak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, mevcut sonuçlara göre Tekirdağ'da partisinin milletvekili sayısının değişmediğini söyledi.  Kentte partisinin oy oranının bir önceki seçimlere göre arttığını anlatan Öztrak, "Bundan önceki milletvekili seçimine göre oy oranlarında ufak bir artış olmuş. Mahalli idari seçimlerine göre yine 1-2 puanlık bir artışımız oldu. Cumhuriyet Halk Partisi olarak oylarımızda bir artışı sağlamışız. Hayırlısı olsun. Şu anda kesin olmayan sonuçlara göre, CHP olarak Tekirdağ'da 3 milletvekili çıkardık" diye konuştu.  Öztrak, kendisinin yanı sıra CHP adayları Candan Yüceer ile Emre Köprülü'nün de seçilmeyi garantilediğini ifade etti.
Emre Köprülü - 20.05.2015
Türk Kızılayı Genel Başkanı Akar Açıklaması
Ekibin yaklaşık 100 bin şişe suyunu temin ederek deprem bölgesine sevk ettiğini dile getiren Akar, şöyle devam etti: "Türkiye'de toplanan ilaçların nakli devam ediyor. Türk-Nepal İş Konseyi ile iş birliği yapmak suretiyle yardımlarımızı artırarak devam ettireceğiz. Bütün halkımızı Nepal'daki görevli arkadaşlarımıza yardım etmeye çağırıyorum. Çünkü, orada 7.8 şiddetindeki bir depremden etkilenerek yıkılmış binlerce, yüz binlerce bina var. 10 bine yakın insan vefat etmiş, 230 binin üzerinde yaralı, tedavi ve ilaç bekler vaziyette. Gıdaya ve suya erişemeyen milyonlarca insan var. Bu zamanda Nepal'in yanında olmak bizim gibi milletler ve örgütler için insanlık borcudur." Cep telefonlarından "2868"e boş kısa mesaj gönderilerek, Nepal'e 10 lira destekte bulunulabileceğini belirten Akar, ayrıca Türk Kızılayı şubeleri ve bankalar aracılığıyla bağış yapılabileceğini kaydetti.  "Bundan sonra da köklü projelerimiz var" Üsrev Aktaş İş Merkezi'nin açılışını yapmak için Çorlu'da bulunmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Akar, binanın hayata geçirilmesinde pay sahibi olduğunu söyledi.  Türk Kızılayı Genel Başkanı Akar, "Çorlu'da, birbirinden güzel faaliyetleri yapan Çorlu Şubemizin yöneticilerine ve Şube Başkanı Selima Dodurka'ya çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da çok köklü projelerimiz var. Çorlu Şubemiz, öncekileri olduğu gibi yeni projelerini de başarıyla yerine getirecektir" diye konuştu.   Açılışa, Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, AK Parti milletvekili adayı Metin Akgün ile Türk Kızılayı üyeleri ve çalışanları katıldı.
Emre Köprülü - 30.04.2015
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Emre Köprülü - 29.04.2015
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Tekirdağ'da
Kılıçdaroğlu, partisine ait seçim otobüsü ile geldiği Çorlu'da, kendisini karşılamaya gelen engelli vatandaşlarla sohbet etti. Daha sonra Omurtak Caddesi'ne geçen Kılıçdaroğlu, burada da esnaf ve vatandaşlarla selamlaşarak kısa süreli sohbet etti. Bazı iş yerlerinin kapısına giden Kılıçdaroğlu, iş yeri sahibi ve görevlilerine hayırlı işler diledi.  Kılıçdaroğlu, ayrıca bazı vatandaşlara da kalabalık bir grup halinde yürüdükleri için rahatsızlık verip vermediklerini sordu.  Atatürk Meydanı'na kadar yürüyen Kılıçdaroğlu, daha sonra yeniden seçim otobüsüne bindi ve halkı selamlayarak ilçeden ayrıldı.  Kılıçdaroğlu'na esnaf ziyaretinde, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, Emre Köprülü, Candan Yüceer ile partililer eşlik etti.
Emre Köprülü - 24.04.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran Pazar günü yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Emre Köprülü - 21.04.2015
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Emre Köprülü - 15.04.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi geçici aday listeleri yayımlandı.
Emre Köprülü - 07.04.2015
CHP Milletvekili Adayı Listesi
Adana adana 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ÜNİVERSİTE SERBEST ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 7 RIZA METE ÜNİVERSİTE.
Emre Köprülü - 07.04.2015
Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu
CHP'nin YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Emre Köprülü Haberleri | Emre Köprülü Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Emre Köprülü haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emre Köprülü kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'den Tunceli ve Zonguldak'a İki Heyet.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 22:19:45. #1.16#

title