Emre Belözoğlu Fenerbahçe Yolunda

Emre Belözoğlu Fenerbahçe Yolunda

İngiltere Premier Ligi Takımlarından Newcastle United'da Forma Giyen Milli Futbolcu Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'ye Transferi Konusunda Görüşmelerin Sürdüğü Bildirildi.

Emre Belözoğlu Fenerbahçe Yolunda

İngiltere Premier Ligi takımlarından Newcastle United'da forma giyen milli futbolcu Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'ye transferi konusunda görüşmelerin sürdüğü bildirildi.

Emre Belözoğlu'nun menajeri Ahmet Bulut, bu akşam kimi televizyon kanalları ve internet sitelerinde flaş gelişme olarak verilen ''Emre Belözoğlu Fenerbahçe'de'' haberleri üzerine AA muhabirine açıklamada bulundu.

Emre'nin Fenerbahçe'ye transferi konusunda sarı-lacivertli kulüple görüşmeleri doğrulayan menajer Bulut, ''Ama henüz anlaşma yok'' dedi.

Ahmet Bulut, ilerleyen günlerde bu konuda daha ayrıntılı açıklama yapacağını kaydetti.

Bulut'un bu açıklamasına karşın kimi televizyon kanalları ve internet siteleri, Fenerbahçe Kulübü'nün Emre Belözoğlu ile 3 yıllık anlaşma sağladığını, milli futbolcunun sarı-lacivertli kulüpten her yıl için 3.5 milyon Avro alacağını, Emre'nin kulübüne ise bonservis bedeli olarak 5 milyon Avro ödeneceğini duyurdu.

Öte yandan Fenerbahçe Kulübü'nden konuyla ilgili olarak şu ana dek herhangi bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: AA