Emre Alkin Haberleri

Emre Alkin haber, Emre Alkin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emre Alkin - 4.5.2015
Galatasaray'da Aday Listeleri Resmiyet Kazandı
Kıran'ın, disiplin kurulu asli üye adayları arasında bulunan Oral Yılmaz, Özbek'in listesinde de aynı görev için aday gösterildi. Kıran'ın denetim kurulu yedek üye adayları listesine giren Vedat Gürer de Özbek'in disiplin kurulu yedek üye adayları arasında yer aldı. Sarı-kırmızılı kulüpte başkan adaylarının listeleri şu isimlerden oluşuyor: Turgay Kıran Yönetim kurulu asli üye adayları: Ömer Kayalıoğlu, Tayfun Akgüner, Levent Karadeniz, Taylan Özen, İbrahim Bozan, Ozan Korkut, Ulvi Süvarioğlu, Orhan Sürek, Vildan Taştop, Erdal Aslan Yönetim kurulu yedek üye adayları: Okan Böke, Adnan Mete, Pelin Atılgan Çobanoğlu, Edip Önder, Saruhan Sarman Denetim kurulu asli üye adayları: Cemal Özturan, Mehmet Akif Aygün, Emre Alkin Denetim kurulu yedek üye adayları: Zafer Kural, Aydın Ekinci, Vedat Gürer Disiplin kurulu asli üye adayları: Celal Açar, Yıldırım Baysal, Oral Yılmaz, Osman Çelik Uluöz, Tuncer Hunca, Emel Çabukoğlu, Faruk Gürbüzer Disiplin kurulu yedek üye adayları: Turcan Bolayır, Hamdi Barıştıran, Remzi Türeci, Hakan Ünsaler, Aydın Önder Ahmet Özdoğan Yönetim kurulu asli üye adayları: Varol Z.
Emre Alkin - 4.5.2015
Galatasaray'da Genel Kurula Doğru
Kıran'ın, disiplin kurulu asli üye adayları arasında bulunan Oral Yılmaz, Özbek'in listesinde de aynı görev için aday gösterildi. Kıran'ın denetim kurulu yedek üye adayları listesine giren Vedat Gürer de Özbek'in disiplin kurulu yedek üye adayları arasında yer aldı.  Sarı-kırmızılı kulüpte başkan adaylarının listeleri şu isimlerden oluşuyor:   Turgay Kıran    Yönetim kurulu asli üye adayları: Ömer Kayalıoğlu, Tayfun Akgüner, Levent Karadeniz, Taylan Özen, İbrahim Bozan, Ozan Korkut, Ulvi Süvarioğlu, Orhan Sürek, Vildan Taştop, Erdal Aslan Yönetim kurulu yedek üye adayları: Okan Böke, Adnan Mete, Pelin Atılgan Çobanoğlu, Edip Önder, Saruhan Sarman Denetim kurulu asli üye adayları: Cemal Özturan, Mehmet Akif Aygün, Emre Alkin Denetim kurulu yedek üye adayları: Zafer Kural, Aydın Ekinci, Vedat Gürer Disiplin kurulu asli üye adayları: Celal Açar, Yıldırım Baysal, Oral Yılmaz, Osman Çelik Uluöz, Tuncer Hunca, Emel Çabukoğlu, Faruk Gürbüzer Disiplin kurulu yedek üye adayları: Turcan Bolayır, Hamdi Barıştıran, Remzi Türeci, Hakan Ünsaler, Aydın Önder    Ahmet Özdoğan   Yönetim kurulu asli üye adayları: Varol Z.
Emre Alkin - 13.4.2015
Turgay Kıran: Acemi Ellere Galatasaray'ı Bırakamayız
Bir beşinci başkan adayı çıkar. Buradaki muğlalklık, ‘Kıraç Holding’in’ henüz bu konuda tam kararını vermedi. Hamdi Yasaman’ın bu nedenle eş başkanlık önerisi ilginç. Daha üç aydır Galatasaray’ı yöneten arkadaşlarımızla tabii ki mücadele edeceğiz. Ben 1990’larda Galatasaray yöneticisiydim, yıl 2015. Bizler hazırız. Mücadele edeceğiz Eş başkanlık fikri geçmişte kalmış şeyler. Önemli olan Galatasaray’ı kucaklamak. Galatasaray’daki her şirket bir başkana ihtiyac duyabilicek mahiyettedir. 6-7 tane bu yetide arkadaşa ihtiyaç var. UEFA fair play kuralları belli bir disiplin getirmiş. Eşbaşkanlık bu konuda pratik çözüm ürütmez. Önemli olan isimden bağımsız Galatasaray’ın bu kuralları yerine getirmesidir. Yarsuvat ile Yasaman arasındaki son dönemdeki sorunlar, bu eş başkanlık fikrini gündeme getirdi. Yoksa daha önce duymadık. Pratikte geçerliliği yok. UEFA VE EKONOMİ ALANINDA ÇOK CİDDİ MÜCADELE YÜRÜTECEĞİZ - Finansal fair play kuralları nedeniyle Avrupa Kupaları’na gidememe tehlikesi için önlemleriniz neler? Bu bonkörlük ve vurdumduymazlıkla devam ederseniz UEFA’dan ceza alıp, Avrupa Kupaları’na gidemezseniz. Ama mali disiplini ele alırsınız sorun çıkmaz. Biz bunu yapıyoruz. Listemizde hem UEFA konusunda hem de ekonomide uzman olan çok ciddi arkadaşlarımız var: Prof. Tayfun Akgüner, Prof. Emre Alkin, Edral Aslan, İbrahim Bozan, Bülent Ünder hocamız var.
Emre Alkin - 13.4.2015
Turgay Kıran, Galatasaray Başkanlığı İçin Vaatlerini Sundu
Finansal Fair Play kuralları nedeniyle takımın Avrupa kupalarına katılamama riski için “Mali disiplini ele alırsanız sorun çıkmaz. Listemizde Prof. Tayfun Akgüner, Prof. Emre Alkin, İbrahim Bozan gibi UEFA ve ekonomi alanında uzman kişiler var.
Emre Alkin - 14.1.2015
Tsyd 52. Yıl Sporun Zirvesi Semineri
Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin: "Türk futbolundaki mali güç düşüşü, sportif başarısızlık kaynaklı" "Türk futbolcularının birçoğu, anormal paralar alan, normal sporcular olduklarını kabul etmeliler"
Emre Alkin - 27.12.2014
Türk Ev Tekstili Sektörü Bir Araya Geldi
Dünya ve Türkiye ekonomisinin dünü, bugünü ve yarınını mercek altına alan etkinlik, 27 Aralık Cumartesi günü Wyndham Grand İstanbul Levent Hotel'de, Akademisyen ve Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin'in sunumuyla gerçekleşti.
Emre Alkin - 27.12.2014
Tetsiad'dan "Ekonomik Bakış" Toplantısı
Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) tarafından düzenlenen "Ekonomik Bakış" toplantısı, sektör liderlerini bir araya getirdi.
Emre Alkin - 3.9.2014
Kadir Kardaş Tff'nin Yeni Genel Sekreteri Oldu
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, "Futbol Federasyonu'nun yeni Genel Sekreteri'nin Kadir Kardaş oldu. Prof. Dr. Emre Alkin'in ayrılmasının ardından bu göreve getirilen Kadir Kardaş, son olarak Lig TV Genel Müdürlüğü ve Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlenmişti.
Emre Alkin - 17.8.2014
Türkiye Kupası Kuraları Yarın Çekilecek
Kura çekimini TFF Profesyonel Kurul Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Arif Koşar, TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı Ali Düşmez ile TFF Genel Sekreteri Emre Alkin'in gerçekleştireceği kaydedildi.
Emre Alkin - 15.8.2014
Futbol: Türkiye Kupası
Futbolda Türkiye Kupası 2014-2015 sezonu ön eleme turu kuraları 18 Ağustos Pazartesi günü İstanbul'da çekilecek.  Profesyonel liglerde temsilcisi olmayan 32 ilin amatör takımlarının birbiriyle eşleşecekleri kura çekimi, saat 14.00'te, Türkiye Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki merkezinde yapılacak.  Kura çekimini TFF Profesyonel Kurul Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Arif Koşar, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez ile TFF Genel Sekreteri Emre Alkin gerçekleştirecek.
Emre Alkin - 29.5.2014
Futbol: Spor Toto 2. Lig Play-off
Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) İstinye'deki merkezinde TFF Genel Sekreteri Prof. Dr. Emre Alkin başkanlığında yapılan toplantıya, kulüplerin temsilcileri, emniyet yetkilileri, finalin oynanacağı Atatürk Olimpiyat Stadı'nın sorumluları katıldı.
Emre Alkin - 21.4.2014
Osmaniye'de "Ekonomi Zirvesi"
Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) düzenlenen toplantıda, Kemerburgaz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin ve Dünya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Dr.
Emre Alkin - 27.3.2014
38. UEFA Olağan Kongresi
38. UEFA Olağan Kongresi'nde Türkiye'yi TFF Genel Sekreteri Prof. Dr. Emre Alkin temsil ederken, kongrenin yapıldığı salondaki fuayede UEFA'ya üye ülkelerinin bayrakları yer aldı.
Emre Alkin - 8.3.2014
Tff'den Kadınlar Gününe Özel Kutlama
TFF, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle özel bir etkinlik düzenledi. Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda gerçekleştirilen organizasyona A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, TFF Genel Sekreteri Prof. Dr. Emre Alkin ve Spor Toto Teşkilatı Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu katıldı.
Emre Alkin - 8.3.2014
Tff'den Dünya Kadınlar Günü'ne Özel Kutlama
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda gerçekleştirilen organizasyona Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, TFF Genel Sekreteri Prof. Dr. Emre Alkin ve Spor Toto Teşkilatı Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Emre Alkin Haberleri | Emre Alkin Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Emre Alkin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emre Alkin kimdir, hayatı ve biyografisi. Tasarrufun Anlamı Tüketmemek Değil İsraf Etmemek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 05:38:14. #1.14#
title