Emre Alkin Haberleri

Emre Alkin haber, Emre Alkin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emre Alkin - 24.11.2018
Türkiye'nin Geleceği Coğrafyanın Kaderiyle Alakalı?
Altınbaş Üniversitesi Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Söyleşileri kapsamında gerçekleştirilen 'Çarşamba Buluşmaları'nda bu hafta Türk - Amerikan İlişkileri konuşuldu. Üniversitenin Gayrettepe Yerleşkesinde gerçekleştirilen konferansa Altınbaş Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çağrı Erhan, Altınbaş Üniversitesi İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Kasım Han ve Altınbaş Üniversitesi İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi. Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer katıldı. Söyleşinin moderatörlüğünü Altınbaş Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin üstlendi.
Emre Alkin - 9.11.2018
Hatay'da Atatürk ve Ekonomi Konferansı Düzenlendi
Erol Bilecik Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen konferansa katılan Prof. Dr. Emre Alkin Atatürk döneminden itibaren Türkiye'nin ekonomik durumu hakkında bilgiler verdi.
Emre Alkin - 20.10.2018
Özlem Zengin: Siyasette En Önemli Şey Pes Etmemektir
Altınbaş Üniversitesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen Kent ve Siyaset Okulu'nun ilk konukları AK Parti Grup Başkanvekili, Tokat Milletvekili Özlem Zengin ve Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya oldu. Moderatörlüğünü Meslek Yüksekokulu Müdürü Sosyolog Zeynep Banu Dalaman'ın üstlendiği programa, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Çağrı Erhan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin, çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.
Emre Alkin - 11.10.2018
Enerji Tasarrufu ile Dışa Bağımlılığı Azaltabiliriz"
Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği (VERİMDER) İcra Kurulu Başkanı Prof. Dr. Emre Alkin, Türkiye'deki enerjinin yüzde 40'ının binalarda tüketildiğini, enerji tasarrufu ile dışa bağımlılığın azaltılabileceğini belirterek, "Artık binaları sadece ısıtırken değil, soğuturken de mantıklı...
Emre Alkin - 11.10.2018
Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Sosyal Bilimler Yerleşkesi'ni Açtı
  Sosyal bilimler ve güzel sanatlar fakültelerini bünyesinde barındıran yeni yerleşkenin mimarisi öğrencilerin kentle iç içe olmasını temel alarak tasarlandı. Yerleşkenin açılış törenine Altınbaş Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ali Altınbaş ve Mütevelli Heyet Üyeleri, Mehmet Altınbaş Eğitim ve Kültür Vakfı Üyeleri, Altınbaş Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çağrı Erhan, Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Yerleşkesinden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin, Altınbaş Üniversitesi'nde yüksek lisans dersi veren ünlü sanatçılar Bedri Baykam ve Adem Genç ile üniversitenin akademisyen ve öğrencileri katılım sağladı.
Emre Alkin - 8.9.2018
ABD Yaradılış Felsefesine Aykırı Konumlanma İçine Girdi"
Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği (VERİMDER) İcra Kurulu Başkanı Prof. Dr. Emre Alkin, ABD'nin kendi yaradılış felsefesine aykırı bir konumlanma içerisine girdiğini söyledi.
Emre Alkin - 16.8.2018
Home&tex Fuarı'nda Tarih Değişikliği
Yurt dışından bazı müşterileriyle diyaloglarına değinen Aydın, şöyle konuştu: "Bazı yurt dışından müşterilerime 'Neden Türkiye'ye gelmiyorsun?' şeklindeki soruma, 'Şirketim benim Türkiye'ye gelmeme izin vermiyor ve beni sigorta etmiyor' gibi birtakım ithamlarda bulunuyordu. Bunlar bizi çok üzüyordu. Geçen Almanya'nın da açıkladığı bu kısıtlamaları ortadan kaldırma noktasına geldiler. Bu yıl Türkiye'ye gelen turist sayısı belli. 30 milyar doların üzerinde bir gelir bekleniyor. Bu olayla hem döviz girdisi fazla olacak hem de gelen turist sayısı artacak." Prof. Dr. Emre Alkin'in moderatörlüğünü yaptığı programda, CNR Holding İcra Kurulu Başkanı Ali Bulut, Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) Yönetim Kurulu Başkanı Pınar Taşdelen Engin ve Bursa Ticaret Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay da sektörle ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Emre Alkin - 13.8.2018
Türkiye, Aleyhine Gelişebilecek Dengelere Karşı Hazırlıklı Olmalı"
Altınbaş Üniversitesi tarafından düzenlenen 'Nereden geldik nereye gidiyoruz?' serisinin ikinci paneli uluslararası ilişkiler alanında uzman 3 ismi bir araya getirdi. Ağırlıklı olarak Türkiye ile Amerika arasındaki ilişkilerin ele alındığı etkinlik üniversitenin Gayrettepe yerleşkesinde gerçekleşti. Moderatürlüğünü ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin'in yaptığı panelde, Altınbaş Üniversitesi Rektörü Prof.
Emre Alkin - 8.8.2018
Prof. Dr. Alkin: 2050'de Gelişen Ülkelerin Milli Geliri Gelişmiş Ülkeleri Aşacak
EKONOMİST Prof. Dr. Emre Alkin, Türkiye'nin ekonomisi gelişen ülkeler arasında gittikçe gücünü artıran bir ülke olduğunu belirterek, "Çok iyi biliyoruz ki 2050 yılında gelişen ülkelerin milli gelirleri gelişmiş ülkeleri aşacak" dedi.
Emre Alkin - 1.8.2018
Enerji İsrafının Yüzde 40'ı Binalardaki Yetersiz Yalıtımdan Kaynaklanıyor
Türkiye'de binaların yeterli yalıtıma sahip olmaması nedeniyle enerji için yapılan harcamanın önemli kısmı boşa gidiyor. Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği (VERİMDER) İcra Kurulu Başkanı Prof. Dr. Emre Alkin, yaptığı açıklamada, derneklerinin kuruluş amacının enerji güvenliği ve tasarrufunun sağlanmasına katkıda bulunmak olduğunu söyledi.
Emre Alkin - 30.7.2018
Enerjide 18 Milyar Dolara Kadar Uzanan Bir İsraf Söz Konusu"
Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği (VERİMDER) İcra Kurulu Başkanı Prof. Dr. Emre Alkin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, derneklerinin kuruluş amacının enerji güvenliği ve tasarrufunun sağlanmasına katkıda bulunmak olduğunu söyledi.
Emre Alkin - 13.7.2018
Türkiye'de Binaların Yüzde 85'i Enerji Verimliliğine Uygun Değil"
Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği (VERİMDER) İcra Kurulu Başkanı Prof. Dr. Emre Alkin, "Hem hükümetin hem de finans sektörünün destekleyici uygulamalarıyla ısı yalıtımı artık birçok binada kullanılıyor ancak hala Türkiye'de binaların yüzde 85'i enerji verimliliğine uygun değil." dedi.
Emre Alkin - 13.7.2018
Prof. Dr. Emre Alkin: Türkiye Adım Adım Nakitsiz Topluma Geçiyor
Prof. Dr. Emre Alkin: Türkiye adım adım nakitsiz topluma geçiyorİSTANBUL, (DHA)- Altınbaş Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin, kağıt para saltanatının sonu olarak gördüğü nakitsiz toplumun yaygınlaşmasında kamuya, bankalara ve diğer finans kuruluşlarına görev düştüğünü söyledi.
Emre Alkin - 11.6.2018
Veri, Türkiye'nin Büyüme ile İlgili Bir Sorunu Bulunmadığını Göstermiştir"
Altınbaş Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin, ilk çeyrek büyüme verilerine ilişkin, "Açıklanan veri, Türkiye'nin büyüme ile ilgili bir sorununun bulunmadığını ama kalkınma ve katma değer yaratma ile ilgili bir sorunun bulunduğunu bize açıkça göstermiştir.
Emre Alkin - 1.6.2018
Kobi'lerin Önünde İhracatı Artırmak İçin Büyük Fırsat Var
FUAR SAYISI ARTTIKÇA İHRACAT DA YÜKSELİYOR Akademisyen Prof. Dr Emre Alkin de yaptığı sunumda Türk üreticisinin kaliteli mal ürettiğini, fiyatı artırabilmesi için pazarlama faaliyetlerine önem vermesi gerektiğini kaydetti.
Emre Alkin - 31.5.2018
Mobilya Sektörü 2 Milyar 750 Milyon Dolar İhracat Yaptı"
Programa Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mutafa Çelik, AK Parti milletvekilleri Taner Yıldız ve Sami Dedeoğlu, CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği Başkanı Tuncay Sabuncu ve akademisyen Emre Alkin de katıldı.
Emre Alkin - 29.5.2018
Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği Kuruldu
"Isı yalıtımında standartları belgelendireceğiz" VERİMDER İcra Kurulu Başkanı Prof. Dr. Emre Alkin, konuya ilişkin değerlendirmesinde, enerji maliyetlerinin ekonomi üzerindeki yükünü hafifletecek, küresel ısınmanın neden olduğu felaketleri önleyecek çalışmalar ile enerjinin etkin, verimli kullanılması konusunda liderlik yapmayı hedeflediklerini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Emre Alkin Haberleri | Emre Alkin Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Emre Alkin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emre Alkin kimdir, hayatı ve biyografisi. BtcTurk 2018 Yılını Değerlendirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 03:11:40. #1.15#
title