Kripto para piyasasına girmeye karar veren Emrah, kendi coin'ini çıkarıyor

Kripto para piyasasına girmeye karar veren Emrah, kendi coin'ini çıkarıyor

Hürriyet - Haberler | Ekonomi

Kripto paraya merak salan ünlü sanatçı Emrah, kendi coin'ini çıkarma kararı aldı. Gerekli prosedürleri yerine getirmek için hazırlıklara başlayan Emrah'ın isim konusunda Emcoin ve Emrahcoin arasında gidip geldiği öğrenildi.

Şarkıcı ve oyuncu Emrah, son yıllarda yatırımcıların gözdesi haline gelen kripto paraya merak sardı. 2018 yılında konser teklifi karşılığında para yerine 30 Bitcoin talep eden Emrah, gözünü kripto paraya dikti. Bitcoin'de hatırı sayılır derecede yatırımı olduğu bilinen Emrah, bu kez kendi coin'ini çıkarma kararı aldı.

HAZIRLIKLAR BAŞLADI

Yurt dışından yatırım danışmanlarının yönlendirmesi doğrultusunda kripto para piyasasına girmeye karar veren Emrah, gerekli prosedürleri yerine getirmek için hazırlıklara başladı. İsim konusunda henüz net karar veremeyen şarkıcının, Emcoin ve Emrahcoin arasında gidip geldiği öğrenildi. Önümüzdeki günlerde kendi adını taşıyan kripto para ile sevenlerini şaşırtmaya hazırlanan Emrah, çok konuşulacağa benziyor.

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla.

Kripto para piyasasına girmeye karar veren Emrah, kendi coin'ini çıkarıyor

Kaynak: Hürriyet

Haber Yorumları (3)
SERHAT : bu adamı ömrümde 10 dakika flimini izlememişimdir.
R D: Küçük Emrah büyük işlere giriyor.Gardaş bu işler senin için değil loo
EMRAH ŞAHİNER: Acıların Coini
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title