Emniyet Müdürü Karakoç, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Emniyet Müdürü Karakoç, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kastamonu Polis Meslek Yüksek Okulu'nda Görev Yapan 2. Sınıf Emniyet Müdürü Veli Karakoç, Geçirdiği Rahatsızlık Sonucu Bir Süredir Tedavi Gördüğü Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Vefat Etti. Karakoç, Mersin Emniyet Müdürlüğü'nde Düzenlenen Törenin Ardından Son Yolculuğuna Uğurlandı.

Emniyet Müdürü Karakoç, Son Yolculuğuna Uğurlandı
27.08.2007 17:45 | Son Güncelleme: 27.08.2007 17:45

Kastamonu Polis Meslek Yüksek Okulu'nda görev yapan 2. Sınıf Emniyet Müdürü Veli Karakoç, geçirdiği rahatsızlık sonucu bir süredir tedavi gördüğü Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde vefat etti. Karakoç, Mersin Emniyet Müdürlüğü'nde düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Karakoç için, 2001-2004 yılları arasında emniyet müdür yardımcısı olarak görev yaptığı Mersin Emniyet Müdürlüğü bahçesinde tören düzenlendi. Törene; CHP Mersin Milletvekili İsa Gök, vali yardımcıları, Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, Emniyet Müdür Vekili Süleyman Ekizer, Karakoç'un ailesi ve sevenleri katıldı. Törende, Karakoç'un ailesi ve mesai arkadaşları gözyaşlarına boğuldu.

Karakoç'un cenazesi, törenin ardından, Muğdat Camii'nde kılınan cenaze namazına müteakip Mersin Şehir Mezarlığı'na defnedildi.

Veli Karakoç, 1973'te Polis Akademisi'nden komiser yardımcısı olarak mezun oldu. Teşkilatın değişik kademelerinde sırasıyla Gaziantep, Malatya, Bitlis, Kars, Nevşehir, Sakarya, Tunceli, Muş, Kırşehir, Edirne, Bartın, Bursa, Yozgat ve Mersin'de görev yaptıktan sonra Kastamonu Polis Meslek Yüksek Okulu'na atandı. Görev yaptığı süre içerisinde gösterdiği üstün gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı 5 takdirnamesi ile toplam 86 maaş taltifi bulunan Karakoç, evli ve 2 çocuk babasıydı.

(ÖT-MT-MEF-Y)

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title