EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Emniyet Genel Müdürlüğü Haberleri

Emniyet Genel Müdürlüğü haber, Emniyet Genel Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emniyet Genel Müdürlüğü - 1.10.2020
Son dakika! Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü personeline mikro insansız hava aracı kursu
Son dakika haberleri: Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü personeline yönelik, Emniyet Genel Müdürlüğü Havacılık Daire Başkanlığı'ndan gelen uzman personeller tarafından mikro insansız hava aracı kursu düzenlendi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 30.9.2020
Şanlıurfa'da halkı kanunlara uymaması için teşvik eden kişi tutuklandı
İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı ile Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü iş birliğinde, organize suç örgütlerinin deşifre edilmesi ve halkı kanunlara uymamaya teşvik eden şahısların tespit edilmesine yönelik çalışma başlatıldı.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 30.9.2020
Türkiye genelinde radarla hız denetiminde 24 bin 201 sürücüye ceza
Emniyet Genel Müdürlüğünce (EGM) ülke genelinde eş zamanlı yapılan radarla hız denetiminde 24 bin 201 sürücüye hız ihlalinden ceza verildi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 30.9.2020
Siber suçlarla mücadelede "Siberay" dönemi başlıyor
Emniyet Genel Müdürlüğünce (EGM), internet ve teknoloji bağımlılığı gibi zararlı alışkanlıklarla mücadele etmek ve vatandaşları bilgilendirmek için "Siberay" programı hayata geçirildi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 30.9.2020
Ülke genelinde motosiklet ve kask kullanımı denetimi yapıldı
Emniyet Genel Müdürlüğünce (EGM) ülke genelinde eş zamanlı motosiklet ve kask denetimi yapıldı.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 30.9.2020
Son dakika... Çocuklara trafik kurallarını "Trafik Tayfa" öğretecek
Tüm programlarında pedagojik denetim ve değerlendirmelerle yayın hayatını sürdüren TRT Çocuk'un, Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Başkanlığı ile yürüttüğü bu projede de aynı hassasiyetlere dikkat edildi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 28.9.2020
Son dakika haberi | Bakan Soylu: Kırmızı Kategori'deki teröristlerden birine daha çizik (2)
Son dakika haberleri... 'AİLESİ 390 GÜNDÜR EVLAT NÖBETİNDE'İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, bakanlık koordinesinde Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığınca yürütülen ikna çalışmaları neticesinde; 5 örgüt mensubunun Şırnak'ta güvenlik güçlerine teslim olduğu bildirildi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 26.9.2020
Ülke genelinde kurtarıcı ve çekicilere yönelik trafik denetimi
Emniyet Genel Müdürlüğünden (EGM) yapılan açıklamada, kurtarıcı/çekici olarak adlandırılan özel amaçlı taşıtların trafik kurallarına uymadığı ve araçların çekilmesi/kurtarılması esnasında gerekli önlemleri almadığının belirlendiği kaydedildi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 23.9.2020
Emniyet ve jandarmanın ikna çalışmaları terör örgütünden kaçışları artırdı
Bakanlıktan yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "İçişleri Bakanlığı koordinesinde Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığınca yürütülen ikna çalışmaları neticesinde 5 örgüt mensubu Şırnak'ta güvenlik güçlerine teslim oldu.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 19.9.2020
Mardin ve Şırnak'ta 3 terörist güvenlik güçlerine teslim oldu
Bakanlıktan yapılan açıklamada, İçişleri Bakanlığı koordinesinde Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığının ikna çalışmalarıyla, terör örgütüne 2014 ve 2015 yılında katıldığı tespit edilen 3 örgüt mensubunun Mardin ve Şırnak'ta güvenlik güçlerine teslim olduğu belirtildi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 16.9.2020
TİKA'dan Ukrayna'da yolsuzlukla mücadele eğitimi
TİKA'dan yapılan açıklamaya göre, TİKA ve Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) işbirliğinde yürütülen "Uluslararası Polis Eğitimi İşbirliği Projesi" kapsamında, 14-16 Eylül 2020 tarihleri arasında yolsuzlukla mücadele alanında faaliyet gösteren Ukrayna kurumlarının katılımıyla uzaktan eğitim programı gerçekleştirildi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 16.9.2020
Son dakika haber: Dink cinayetine ilişkin dava dosyası, mütalaa için savcıya gönderildi
Dönemin Trabzon İstihbarat Şube Müdürü olan Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Engin Dinç ve eski İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Ahmet İlhan Güler'in de "kasten öldürmenin ihmali davranışla işlenmesi ve görevi kötüye kullanmak" suçlarından 15 yıl 6 aydan yirmi ikişer yıla kadar hapisle cezalandırılması istenen iddianamede, dönemin İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, İstihbarat Daire Başkanı (İDB) Sabri Uzun, Trabzon Emniyet Müdürü Reşat Altay, Trabzon Emniyet Müdürlüğü İstihbarattan Sorumlu Müdür Yardımcısı Hasan Durmuşoğlu, Trabzon İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı Ercan Demir, Trabzon İstihbarat Şube Müdürü Faruk Sarı, İDB Şube Müdürü Yunus Yazar, İDB C Şube Müdür Yardımcısı Ali Poyraz, İDB'de görevli Komiser Yılmaz Angın, Hamdi Egbatan, Mehmet Akif Yılmaz, Serkan Şahan ve Ömer Faruk Kartın, İDB C Büro Şube Müdür Yardımcısı Tamer Bülent Demirel ve Osman Gülbel, Komiser Yardımcısı Özkan Mumcu, Trabzon'da polis memurluğu yapan Muhittin Zenit, Mehmet Ayhan, Onur Karakaya ve Mehmet Uçar ile eski Mülkiye Müfettişi Şükrü Yıldız hakkında da benzer suçlardan farklı oranlarda hapis cezaları öngörülüyor.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 15.9.2020
İçişleri  Bakanlığı: 2 terörist güvenlik güçlerine teslim oldu
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "İçişleri Bakanlığı koordinesinde  Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığının ikna çalışmaları neticesinde; Suriye'de faaliyet yürüten 2 örgüt mensubu bugün Mardin'de güvenlik güçlerine teslim oldu.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 15.9.2020
İçişleri Bakanlığı: Mardin'de 2 terörist güvenlik güçlerine teslim oldu
Bakanlıktan yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "İçişleri Bakanlığı koordinesinde, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığının ikna çalışmaları neticesinde, Suriye'de faaliyet yürüten 2 örgüt mensubu bugün Mardin'de güvenlik güçlerine teslim oldu.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 15.9.2020
Koronavirüs mücadelesini kazanan Çankırı Emniyet Müdürü Aksoy, yaşadıklarını anlattı
Çankırı Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı verdiği mücadeleyi kazanarak Çankırı Devlet Hastanesi'nden taburcu oldu.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 14.9.2020
EGM: Toplumu yanlış yönlendirenler hakkında adli ve idari işlemlere başlandı
EMNİYET Genel Müdürlüğü, bir sivil toplum kuruluşu yöneticisi tarafından uyuşturucuya başlama yaşı, uyuşturucu ölüm yaşı ve madde bağımlısı sayısına ilişkin doğru ve bilimsel olmayan bazı rakamların verildiğini, toplumu yanlış yönlendirenler hakkında gerekli adli ve idari işlemlere...
Emniyet Genel Müdürlüğü - 14.9.2020
Son dakika haberi... EGM'den "uyuşturucuya başlama yaşı ve uyuşturucu ölüm yaşı" iddialarına ilişkin açıklama Açıklaması
Son dakika gelişmesine göre Emniyet Genel Müdürlüğünce (EGM), son dönemde bir sivil toplum kuruluşu yöneticisinin uyuşturucuya başlama yaşı, uyuşturucu ölüm yaşı ve madde bağımlısı sayısına ilişkin "doğru ve bilimsel olmayan" bazı rakamlar verdiği bildirildi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 14.9.2020
Son dakika haberi | Trafikte alkol denetimi Kovid-19 tedbirlerine uyularak yapılıyor
Gelen son dakika haberine göre Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), trafikte alkol denetimlerinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında devam ettiğini bildirdi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 14.9.2020
İçişleri Bakanı Soylu, "Toplumsal Olaylarda Müzakere Kursu Açılış Töreni"nde konuştu Açıklaması
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Emniyet Genel Müdürlüğü Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından Kızılcahamam'da bir otelde düzenlenen Toplumsal Olaylarda Müzakere Kursu'nun Açılış Töreni'ne katıldı.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 14.9.2020
Sürüklenen teknedeki 5 kişi kurtarıldı
Edinilen bilgiye göre, Şövalye adası açıklarında arıza yapan ve içinde 5 kişinin bulunduğu tekne açık denizde sürüklenmeye başladı. Yardım çağrısı üzerine bölgeye giden Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü ekipleri, arıza yapan tekneyi yedekleyerek Fethiye limanına güvenli bir şekilde çekti.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 13.9.2020
Yerli ve yabancı akrobasi pilotları Eskişehir'de gösteri uçuşu yaptı
Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığına bağlı 201. Personel Kurtarma Filo Komutanlığınca paraşüt atlayışları yapıldı ve Emniyet Genel Müdürlüğü Havacılık Daire Başkanlığının helikopter gösteri ekipleri de etkileyici performanslarıyla etkinlikte yer aldı.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 13.9.2020
Haftanın tarihine bakış
2013- Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Dikmen'deki polisevine roketli saldırı düzenlendi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 12.9.2020
Türkiye Sigorta Birliği'nden BES'le ilgili "herkesin kazandığı sistem" değerlendirmesi
Türkiye Sigorta Birliği (TSB), Bireysel Emeklilik Sistemi'nin (BES) herkesin kazandığı bir sistem olduğunu ve BES'teki büyümenin devamlılığının, vatandaşların daha müreffeh bir emeklilik dönemi yaşamaları açısından önem arz ettiğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Emniyet Genel Müdürlüğü Haberleri | Emniyet Genel Müdürlüğü Haber - Haberler - Sayfa 6 - Emniyet Genel Müdürlüğü haberleri, son dakika emniyet genel müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Bakan Soylu'dan polislere, uyuşturucu satıcıları ve mafya talimatı: Gereğini yapın, suçu benim haneme
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 00:40:55. #1.14#
title