EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Emniyet Genel Müdürlüğü Haberleri

Emniyet Genel Müdürlüğü haber, Emniyet Genel Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emniyet Genel Müdürlüğü - 8.11.2020
Viyana saldırısını gerçekleştiren teröristin Türkiye'den sınır dışı edildiği ortaya çıktı
EGM'den yapılan yazılı açıklamada, Avusturya'nın başkenti Viyana'da 2 Kasım'da Avusturya vatandaşı Kujtim Fejzulaı'nın terör örgütü DEAŞ adına gerçekleştirdiği silahlı eylemde 4 kişinin hayatını kaybettiği, bazıları ağır olmak üzere yaklaşık 15 kişinin de yaralandığı anımsatıldı. Polisle girdiği çatışma sonucu ölü olarak ele geçirilen terörist Fejzulaı'nın 1 Eylül'de 2018'de Viyana'dan, İstanbul Atatürk Havalimanı'na gelerek Türkiye'ye giriş yaptığı belirtilerek, şunlar kaydedildi: "Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat ve Terörle Mücadele birimlerinin çalışmaları sonucu şahsın DEAŞ terör örgütüne katılmak amacıyla Suriye'ye geçeceğine ilişkin elde edilen bilgiler doğrultusunda 18.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 8.11.2020
Son dakika... Milletvekilleri ve bürokratları kaçırma planı yapan DEAŞ'lılara operasyon: 19 gözaltı
Milletvekilleri ve bürokratları kaçırma planı yapan DEAŞ'lılara operasyon: 19 gözaltı EMNİYET Genel Müdürlüğü, Adana merkezli DEAŞ terör örgütüne yönelik operasyonda, 19 şüphelinin gözaltına alındığını açıkladı. Şüphelilerin milletvekilleri, üst düzey bürokrat ve iş insanları, turist kafileleri ve savcıların kaçırılması, çarşı ve mahalle bekçileri ile polis memurlarına yönelik saldırı planlaması içerisinde oldukları belirtildi.Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, DEAŞ terör örgütünün eylem ve faaliyetlerinin tespit ve deşifre edilmesine yönelik olarak yapılan çalışmalar sonrasında, Adana merkezli gerçekleştirilen operasyonda, 19 kişi gözaltına alındı.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 8.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, DEAŞ terör örgütünün eylem ve faaliyetlerinin tespit ve deşifre edilmesine yönelik olarak yapılan çalışmalar sonrasında Adana merkezli gerçekleştirilen operasyonda 19 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 8.11.2020
Son dakika gündem: Emniyet Genel Müdürlüğü, terör örgütü DEAŞ'ın eylem ve faaliyetlerine yönelik Adana merkezli operasyonda 19 kişinin gözaltına alındığını açıkladı.
Son dakika haberleri: Emniyet Genel Müdürlüğü, terör örgütü DEAŞ'ın eylem ve faaliyetlerine yönelik Adana merkezli operasyonda 19 kişinin gözaltına alındığını açıkladı.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 6.11.2020
FETÖ'nün jandarmadaki mahrem yapılanmasına yönelik soruşturma
Başsavcılıktan yapılan açıklamaya göre, MİT, Emniyet Genel Müdürlüğü Terörle Mücadele ile Siber Suçlarla Mücadele Dairesi başkanlıklarınca, FETÖ'nün deşifresine yönelik çalışmalar sonucunda, örgütün Jandarma Genel Komutanlığındaki "mahrem hizmetler yapılanması"nda görevli 29'u aktif kamu çalışanı 89 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 6.11.2020
Akıncı Üssü darbe girişimi davasında sona doğru
Emniyet Genel Müdürlüğü Havacılık Dairesi Başkanlığında 7 polisi şehit eden eski pilotlar Mehmet Çetin Kaplan ve Ertan Koral için de 8'er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis istendi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 4.11.2020
Son dakika haberi!
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı ve Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Başkanlığının, ülkenin huzur, güven ve kardeşliğini bozmaya çalışan terör örgütlerine yönelik amansız takibi, güvenlik korucularının da desteğiyle kararlılıkla devam ediyor.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 4.11.2020
Korna çalma kavgası mahkemede bitti
Gereksiz korna çalmanın cezası 132 lira Öte yandan Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı, gereksiz yere korna çalmanın cezasının 132 TL olduğunu duyurdu.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 3.11.2020
Son dakika: İçişleri Bakanlığı: İkna edilen 3 terörist teslim oldu
Son dakika habere göre İÇİŞLERİ Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı'nca yürütülen ikna çalışmaları neticesinde, 3 teröristin Şırnak'ta güvenlik güçlerine teslim olduğunu açıkladı.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 3.11.2020
Şırnak'ta 3 terörist ikna yöntemiyle güvenlik güçlerine teslim oldu
Açıklamada, "İçişleri Bakanlığı koordinesinde Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığınca yürütülen ikna çalışmaları neticesinde, terör örgütü PKK/KCK'ya 1999, 2007 ve 2009 yıllarında katılan 3 terörist Şırnak'ta güvenlik güçlerine teslim oldu.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 3.11.2020
TÜVTÜRK'ten "araç muayene randevu şebekesi" operasyonuna ilişkin açıklama Açıklaması
TÜVTÜRK tarafından, "muayene randevusu ücret bedeli" adı altında araç sahiplerini dolandıran şebekeye karşı yapılan operasyondan dolayı yetkililere teşekkür edilirken, araç sahiplerinin araç muayene randevusu için herhangi bir ücret ödemesine gerek olmadığı belirtildi. TÜVTÜRK tarafından yapılan yazılı açıklamada, Kurumun adını kullanarak kurdukları sahte internet siteleri aracılığıyla, "muayene randevusu ücret bedeli" adı altında araç sahiplerini dolandıran şebekeye karşı geçen günlerde bir operasyon düzenlendiği ve İstanbul, Antalya, Bursa, Aksaray ve Isparta'da gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda, 24 kişinin emniyet güçleri tarafından gözaltına alındığı aktarıldı. Açıklamada, "Bu başarılı operasyonun düzenlenmesini sağlayan İçişleri Bakanlığı'na, Emniyet Genel Müdürlüğü'ne, Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Bilişim Suçları Bürosu'na, Ankara Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne ve operasyona katılan emniyet güçlerimiz ile diğer kamu görevlilerine en derin teşekkürlerimizi sunarız.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 3.11.2020
Son dakika haberi! FETÖ'nün polis akademisi yapılanmasına operasyon
Gelen son dakika haberlerine göre Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) polis akademisi yapılanmasına yönelik 5 ilde eş zamanlı 15 şüphelinin yakalanması için operasyon başlatıldı.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 2.11.2020
İçişleri Bakanlığı: "1 Ocak'tan beri ikna yoluyla teslim olan terör örgütü mensubu sayısı 189'a yükseldi"
Bakanlıktan yapılan açıklamada, İçişleri Bakanlığı koordinesinde Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığınca yürütülen ikna çalışmaları neticesinde PKK/KCK terör örgütü mensubu bir teröristin daha güvenlik güçlerine teslim olduğu bildirildi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 1.11.2020
Emniyet Genel Müdürü Aktaş deprem bölgesinde
Mehmet Aktaş, İzmir'de görev yapan Emniyet Genel Müdürlüğü ile Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) personeliyle de bir araya gelerek yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldıklarını ve değerlendirmelerde bulunduklarını aktardı.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 1.11.2020
Patlayıcı madde tespit köpekleri sınavla belirleniyor
Sınavlarla birlikte köpeklerin standartlarının yükseltildiğine inandığını kaydeden Yıldız, "Uluslararası düzeyde yeterlilikleri arttırıldı. Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesindeki köpeklerin başarılarına eş değer başarılara ve standartara eşit olmuş oldu köpekler.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 1.11.2020
ASELSAN'dan rekor telsiz teslimatı
ASELSAN, Emniyet Genel Müdürlüğünün kullanımı için rekor sayıda el telsizi teslimatı gerçekleştirdi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 31.10.2020
Son dakika haberleri | İzmir depremiyle ilgili provokatif paylaşıma 2 tutuklama
Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Aklıselim olmamız gereken günlerde sosyal medyadaki cehalet dolu görüntüler aymazlıktan ileriye gitmiyor. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 49 paylaşım tespit edildi, 37 kişi hakkında işlemler sürüyor.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 31.10.2020
İzmir depremi ile ilgili provakatif paylaşım yapan 2 kişi tutuklandı
İÇİŞLERİ Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, İzmir'in Seferihisar ilçesinde meydana gelen deprem ile ilgili provakatif paylaşım yapan 10 kişinin gözaltına alınığını ve 2 kişinin tutuklandığını açıkladı.  Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Aklıselim olmamız gereken günlerde sosyal medyadaki cehalet dolu görüntüler aymazlıktan ileriye gitmiyor. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından, 49 paylaşım tespit edildi, 37 kişi hakkında işlemler sürüyor, 10 gözaltı yapıldı, 2 kişi tutuklandı.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 31.10.2020
Son dakika haberi... Bakan Kurum, İzmir'deki depreme ilişkin çalışmalar hakkında bilgi verdi Açıklaması
Tüm tedbirlerin alındığını ve vatandaşların müsterih olmasını isteyen Bakan Kurum, "Arama kurtarma faaliyetlerini 2 bin 59 kişi ile yürütüyoruz. AFAD'ımız, JAK timlerimiz, Sahil Güvenliğimiz, itfaiyelerimiz, belediyelerimiz ve derneklerimiz toplamda 2 bin 59 kişiyle faaliyetlerini sürdürüyor. 'Diğer personel' dediğimiz AFAD, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Çevre Şehircilik Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Tarım ve Orman Bakanlığı, Kızılay, UMKE, Jandarma, Sosyal Yardımlaşma Vakfı'ndan teknik destek ve ikmal olmak üzere de 2 bin 936 kişiyle de hem arama kurtarma hem de yardım faaliyetlerini yürütüyoruz.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 31.10.2020
Depremle ilgili provokatif paylaşımlara 6 gözaltı
İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "İçindeki kini ve nefreti sosyal medyadan yaymaya devam edenler; yazdıkça yakalanacaksınız. Emniyet Genel Müdürlüğü birimlerimiz tarafından, 37 paylaşım tespit edildi, 25 şahıs için işlem başlatıldı, 6 kişi gözaltında.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 30.10.2020
Son dakika gündem: Depremle ilgili provokatif paylaşım yapan 16 kişi hakkında işlem yapıldı, 3 kişi gözaltına alındı
İnce, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, bir yandan afetle uğraşırken bir yandan da sosyal medyadaki "çirkin ve ahlaksız" paylaşımların gereğini yaptıklarını belirterek, "Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 27 ayrı gönderi tespit edildi, 16 şahıs hakkında işlem başlatıldı, 3 kişi gözaltında.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 30.10.2020
FLAŞ
Emniyet Genel Müdürlüğü: İzmir ve çevre illerde meydana gelen deprem üzerinden bölge halkına yönelik aşağılayıcı, tahkir ve tezyif edici paylaşımlarda bulunan 16 kişi tespit edildi, 3 şahıs gözaltına alındı.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 30.10.2020
EGM: "Deprem üzerinden aşağılayıcı, tahkir ve tezyif edici paylaşımlarda bulunan 6 hesap kullanıcısı tespit edildi"
Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, deprem üzerinden bölge halkına yönelik aşağılayıcı, tahkir ve tezyif edici paylaşımlarda bulunan 6 hesap kullanıcısı tespit edildiğini duyurdu.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 30.10.2020
EGM: Deprem üzerinden tahkir ve tezyif edici paylaşımlarda bulunan 6 hesap tespit edildi
EMNİYET Genel Müdürlüğü (EGM), İzmir ve çevre illerde meydana gelen deprem üzerinden bölge halkına yönelik aşağılayıcı, tahkir ve tezyif edici paylaşımlarda bulunan 6 hesap kullanıcısının tespit edildiğini aktarıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Emniyet Genel Müdürlüğü Haberleri | Emniyet Genel Müdürlüğü Haber - Haberler - Sayfa 4 - Emniyet Genel Müdürlüğü haberleri, son dakika emniyet genel müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri... Son bir haftada 54 ildeki narkotik operasyonlarında 3 bin 108 kişi gözaltına
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 11:59:16. #1.15#
title