Emlakjet Akademi 2018 Başlıyor!

Emlakjet Akademi 2018 Başlıyor!
Bültenler - Haberler | Güncel

3. Emlakjet Akademi, yeni nesil emlak danışmanlığını 5 şehirde masaya yatırıyor

Yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet, sektöre artı değer sağlayarak fayda oluşturmak amacıyla emlak ofislerine eğitim desteği verdiği Emlakjet Akademi Eğitim Günleri'nin 3'üncüsünü başlatıyor. Emlakjet uzmanlarının emlak ofisileriyle buluştuğu eğitim ve paneller, Özyeğin Üniversitesi Sürekli Eğitim Akademisi iş birliği ile 6 - 20 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya, İzmir, Bursa, Ankara ve İstanbul'da düzenlenecek. "Yeni Nesil Emlak Danışmanı" teması ile düzenlenen Akademi kapsamında bu yıl ilk kez, fotoğraf ve kişisel stil eğitimleri de verilecek.

"Sen o evi hayal et, gerisi Emlakjet!" sloganı ile 2006 yılından bu yana satılık veya kiralık dairelere en kolay şekilde ulaşma imkânı sunan ve çok kısa bir sürede en çok ziyaret edilen sitelerinden biri olan Emlakjet, 6 - 20 Nisan 2018 tarihleri arasında Emlakjet Akademi 3. Eğitim Günleri'ni başlatıyor. Eğitim ve paneller, Özyeğin Üniversitesi Sürekli Eğitim Akademisi iş birliği ile "Yeni Nesil Emlak Danışmanı" teması ile düzenlenecek.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen profesyonellerinin katılımıyla iki yıldır düzenlenen ve yoğun ilgi gören Emlakjet Akademi, kapsamını geliştirerek bu yıl da emlak ofislerine eğitim desteği vermeye devam ediyor. Geçen yıl İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya'da düzenlenen eğitimlere bu yıl Bursa da dâhil edildi.

AKADEMİYE KİŞİSEL STİL VE FOTOĞRAF EĞİTİMLERİ DÂHİL EDİLDİ

Beş şehirde ayrı tarihlerde düzenlenecek yarım günlük panel ve eğitimler, "Gayrimenkul Sektörünün Değerlendirmesi", "2017 Değerlendirmesi ve 2018 Trendleri", "Kensel Dönüşüm ve Dünya Trendleri", "Emlakçılık Yasasının Sektöre Etkileri", "Veri Odaklı ve Bilgiye Dayalı Portföy Yönetimi" ve "Müşteri Odaklı Satış Teknikleri" konularını kapsayacak. Emlakjet Akademi kapsamında bu yıl ilk kez, "Yeni Nesil Emlak Danışmanı" temasına uygun olarak katılımcılara fotoğraf ve kişisel stil eğitimleri de verilecek. Katılımcılar eğitim sonunda Emlakjet ve Özyeğin Üniversitesi Sürekli Eğitim Akademisi tarafından düzenlenen sertifika sahibi olacaklar. Emlakjet Akademi'nin bir parçası olmak için önceden kayıt yaptırmak yeterli olacak.

ALANINDA UZMAN İSİMLER KATILIYOR

Emlakjet Akademi 2018 konuşmacıları arasında Emlakjet Genel Müdürü Gizem Moral Kunter'in yanı sıra Özyeğin Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Işıl Erol, Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Yad. Doç. Dr. Hulki Cihan, Franchise Eğitim ve Danışmanlık Uzmanı Hakan Erilkun, Gayrimenkul Değerleme ve Finans Uzmanı Erol Canbay, Endeksa CEO'su Görkem Öğüt, Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, fotoğraf sanatçısı Çoşkun Aşar ve İstanbul Moda Akademisi Kişisel Stil Eğitmeni Oya Komar bulunuyor.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title