Emir Berke Reklam Filminden Servet Kazandı!

Emir Berke Reklam Filminden Servet Kazandı!

Son dönemin popüler çocuk yıldızı Emir Berke Zincidi, 'Bonus' reklam filminden 700 bin lira kazanmış.

Emir Berke Reklam Filminden Servet Kazandı!
03.02.2015 08:56 | Son Güncelleme: 03.02.2015 09:03

'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisindeki 'Osman' karakteriyle 7'den 70'e herkesin beğenisini kazanan Emir Berke Zincidi, ekrandaki oyunculuk serüvenine son sürat devam ediyor.

haberler.com/haber/354/emir-berke-reklam-filminden-servet-kazandi-6928354_9462_m.jpg" style=" line-height: 20.7999992370605px;" target="_blank" width=""/>

KÜÇÜK YILDIZ SERVETİNE SERVET KATTI

Şimdilerde 'Küçük Ağa' dizisindeki 'Memocan' karakteriyle dikkatleri üzerine çeken 9 yaşındaki Emir Berke, artık oyunculuğunun yanında kazandığı paralarla da konuşulmaya başlandı. Selami Şahin'le beraber kameralar karşısına geçen Emir Berke'nin, Garanti Bankası Bonus reklam filminden kazandığı ücretse dudak uçuklattı.

'BONUSÇUK'A REKOR ÜCRET

Küçük oyuncunun 'Bonusçuk' rolünü üstlendiği bu reklam filminden 700 bin lira aldığı iddia edildi. Emir Berke'nin aynı zamanda oynadığı 'Küçük Ağa' dizisinden de bölüm başı 15 bin lira aldığı kulaktan kulağa dolaşan haberler arasında.


Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (41)
SEVDA: Parayı duyunca küçücük cocuğa ettıyınız laflara bak.bu cocuğu herkes oyle bır geçer zamankı dızısınde tanımış ve cok sevmıstı.yasına rağmen cok başarılı oyunculugu var.sız onun yasında bu başarıyı kazana bılırmıydınız acaba Cok sevımlı sırın bı cocuk.zorla almamış kı zaten parayı.bu kadar kıskanç olmayın hem de cocuğunuz yasta bırıne karşı.
AYSE: bende begenmadim
KAD1R: Ne kadar para kazansada reklam Şirketi'nin bu şahsı seçmesi çok vahim ve itici bir seçim doğurmuştur .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title