Emine Şenlikoğlu Haberleri

Emine Şenlikoğlu haber, Emine Şenlikoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emine Şenlikoğlu - 08.04.2014
1. Ulusal Erzurum Doğu Kitap Fuarı"Na Yoğun İlgi
Ziyaretçi sayısının beklenenin çok üzerinde seyretmesinin yayınevlerinin satış rakamlarına da yansıdığı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Gün gün kayıt altına alınan ziyaretçi istatistiklerinde en yüksek rakam cumartesi günü tespit edildi. Fuarın açılışının yapıldığı Cuma günü 11 bin 730 olan ziyaretçi sayısı, Cumartesi günü 18 bin 750 olarak belirlendi. Pazar günü ise 16 bin 500 kişi ziyaret etti. Kitapseverlerin yoğun ilgi gösterdiği Fuarı Pazartesi günü de 12 bin vatandaş ziyaret etti. Bu arada fuarda ülke çapında tanınmış çok sayıda yazar,  kitapseverlerle buluştu. Bilal Sami Gökdemir, Nurullah Genç, Selçuk Alkan, Erkan İşeri, İsmail Mutlu, Bülent Akyürek, Yahya Türkeri, Sinan Yağmur gibi yazarlar Erzurum Kitap Fuarı'nda okurlarıyla bir araya gelerek, hem kitaplarını imzaladı hem de söyleşi ve konferanslara katıldı." Hafta sonuna kadar ise Yahya Türkeli, Tekin Sönmez, Orhan Çekiç, Uğur Aslan, Erdal Demirkıran, Ahmet Günbay Yıldız, Emine Şenlikoğlu, Mahmut Ulu, İsmail Yıldız ve Remzi Çayır gibi yazarların imza gününe katılacağı bildirilen açıklamada, fuarın 13 Mayıs Pazar gününe kadar açık kalacağı hatırlatıldı.
Emine Şenlikoğlu - 28.02.2013
"12 Eylül Öldürdü Ama 28 Şubat Süründürdü'
-"3 idama tanıklık ettim"- 12 Eylül döneminde yürüttüğü cezaevi müdürlüğü görevi gereği 3 idama tanıklık ettiğine vurgu yapan Camgöz, şöyle devam etti: "O zamana kadar ben de herkes gibi "sallandıracaksın 3-5 tanesini bak bir daha oluyor mu-' derdim. İdam edilen çocuklar 22-23 yaşında çocuklardı. İlk idamdan sonra ben fanatik bir idam karşıtı oldum. 28 Şubat döneminde idamlar olmadı ama o dönemde çok sayıda haksız yere tutuklananlar oldu. Nurettin Şirin, Mustafa İslamoğlu, Hüsnü Aktaş, Emine Şenlikoğlu gibi isimler cezaevlerinde yattılar.
Emine Şenlikoğlu - 28.01.2013
Emine Şenlikoğlu Elif Şafak'ı Geçti
Bağcılar Kültür Merkezi Kütüphanesi'nde 2012'ye ilişkin ilginç istatistiki veriler ortaya çıktı.
Emine Şenlikoğlu - 11.12.2012
"Olması Gereken Gençlik" Konulu Konferans
Yazar Emine Şenlikoğlu, Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğrenci Temsilciliği tarafından düzenlenen konferansa katıldı."Olması Gereken Gençlik" konulu konferansta, ailelerin çocuk yetiştirirken dikkat etmesi gereken konuları anlattı.
Emine Şenlikoğlu - 11.12.2012
Şenlikoğlu: Müslüman Hanımlar Her Konuda Kendini İyi Yetiştirmeli
Yazar Emine Şenlikoğlu, Müslüman kadınların her alanda kendilerini iyi yetiştirmesi ve silahının sadece ilim olması gerektiğini söyledi.
Emine Şenlikoğlu - 10.12.2012
Şenlikoğlu: İslam Ahlakıyla Donanmış Çocuk Yetiştirmek Anne - Babanın Elinde
Yazar Emine Şenlikoğlu, İslam ahlakıyla donanmış ve geleceğe umutla bakabilen çocuk yetiştirmenin, anne babanın elinde olduğunu söyledi.
Emine Şenlikoğlu - 07.12.2012
Borçka'da "Annenin Aile İçindeki Önemi" Konferansı
Bir düğün salonunda düzenlenen konferansa konuşmacı olarak katılan gazeteci-yazar Emine Şenlikoğlu, çocuğun anne ve babasının aynası olduğunu ifade ederek, "Çocuk çevresinde gördüklerini ve duyduklarını kaydeder.
Emine Şenlikoğlu - 04.12.2012
Şenlikoğlu: Müslüman Olmak, Allah'a Teslim Olmak Demektir
Kemalpaşa Belediyesi Konferans Salonu'ndaki konferansa Araştırmacı Yazar Emine Şenlikoğlu, konuşmacı olarak katıldı.
Emine Şenlikoğlu - 02.11.2012
Cübbeli Ahmet'in Tahliye Talebi Reddedildi
Öte yandan Cübbeli Ahmet'in kızı ve oğlunun da aralarında bulunduğu ailesi ile iş adamı Fadıl Akgündüz ve yazar Emine Şenlikoğlu da duruşmayı izleyenler arasında yer aldı.
Emine Şenlikoğlu - 24.08.2012
Gökçeada'da Tiyatro Gösterisi
Açıklamada, Emine Şenlikoğlu'nun romanından uyarlanan "İmamın Manken Kızı" isimli tiyatro oyununun Asa Tiyatro Ekibi tarafından Gökçeadalı izleyicilerle buluştuğu ifade edildi.
Emine Şenlikoğlu - 26.05.2012
"Takvadan Tarza Dönüşen Tesettür Anlayışımız" Konferansı İlgi Gördü
Belediye Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen "Takvadan Tarza Dönüşen Tesettür Anlayışımız" konulu konferansa Yazar Emine Şenlikoğlu katıldı.
Emine Şenlikoğlu - 13.03.2011
"Vakit Gazetesi'ne Açılan Trilyonluk Davada Kimse Sesini Çıkarmadı"
Ergenekon operasyonu sonrasında basının gösterdiği tepkinin yanlı olduğunu ifade eden Metin, Vakit Gazetesi'ne açılan trilyonluk kapatma davası açıldığında, Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak'ın yazdığı bir yazısından dolayı evi haczedildiğinde, yazar Emine Şenlikoğlu'nun yazılarından dolayı hapis cezası aldığında medyanın sessiz kaldığını söyledi.
Emine Şenlikoğlu - 28.12.2010
Duisburg'da Türkçe Kitap Fuarı
Mustafa Karataş, İskender Pala, Sibel Erarslan, Oktay Usta, İlber Ortaylı, Nurdan Damla, Muhammed Bozdağ, Vehbi Vakkasoğlu, Emine Şenlikoğlu, Turgay Güler, Ahmet Turgut, Ahmet Maranki, Mehmet Paksu, Mehmet Altan gibi cok sayıda yazar da, fuar boyunca kitap severlerle buluşacak.
Emine Şenlikoğlu - 16.12.2010
Duısburg Kıtap Fuarı 23 Aralık'ta Açılıyor
Türkiye?den 47, Avrupa?dan 13 yayınevinin katılacağı fuarda çeşitli etkinlikler, paneller, konferanslar, konserler ve çocuk eğlence günleri de düzenleneceği açıklandı. Mustafa Karataş, İskender Pala, Sibel Erarslan, Oktay Usta, İlber Ortaylı, Nurdan Damla, Muhammed Bozdağ, Vehbi Vakkasoğlu, Emine Şenlikoğlu, Turgay Güler, Ahmet Turgut, Ahmet Maranki, Mehmet Paksu, Mehmet Altan gibi cok sayıda yazarın katılacağı fuarda, "Kürt Edebiyatı" adlı birde panel düzenleneceği belirtildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Emine Şenlikoğlu Haberleri | Emine Şenlikoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Emine Şenlikoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emine Şenlikoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Yahyalı'da Emine Şenlikoğlu Konferans Verdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.4.2021 18:11:38. #1.14#

title