Emine Erdoğan Alışverişe, Babacan Çifti Şehir Turuna Çıktı

Emine Erdoğan Alışverişe, Babacan Çifti Şehir Turuna Çıktı

ABD Başkanı George W. Bush ile İkili Temaslar Gerçekleştirmek Üzere Washington'da Bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yoğun Diplomasi Trafiği Öncesinde Pazar Gününü Otelinde Dinlenerek Geçiriyor. Mine Erdoğan'la Dışişleri Bakanı Ali Babacan ve Eşi Zeynep Babacan İse, Aynı Saatlerde Araçlarıyla Otelden Ayrılarak Dışarıda Olmayı Tercih Ettiler.

Emine Erdoğan Alışverişe, Babacan Çifti Şehir Turuna Çıktı

ABD Başkanı George W. Bush ile ikili temaslar gerçekleştirmek üzere Washington'da bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yoğun diplomasi trafiği öncesinde pazar gününü otelinde dinlenerek geçiriyor. mine Erdoğan'la Dışişleri Bakanı Ali Babacan ve eşi Zeynep Babacan ise, aynı saatlerde araçlarıyla otelden ayrılarak dışarıda olmayı tercih ettiler.

Emine Erdoğan'ın Tyson's Corner semtinde alışveriş yaptığı öğrenilirken, Babacan çifti ise yürüyüş yaptı. Otelden ayrıldıktan kısa bir süre sonra araçlarından inen Babacan çifti, Georgetown semtinde el ele yürüdü. Yolda karışılarına çıkan bir Türk vatandaşının yoğun ilgi göstediği Ali ve Zeynep Babacan çifti, bayanla bir süre sohbet ettikten sonra yürüyüşlerine devam etti.

(MD-EA-EA-OK-D)

Kaynak: İHA