Emekliler Bayram İkramiyesinden Memnun
Haberler » Güncel » Emekliler Bayram İkramiyesinden Memnun - Haber

Emekliler Bayram İkramiyesinden Memnun

Emekliler bayram ikramiyesinden memnunEDİRNE - Edirne'de, devletin vermiş olduğu bin TL'lik bayram ikramiyesini çekmek için ATM'lere giden emekliler uygulamadan memnun olduklarını ifade etti.

Emekliler bayram ikramiyesinden memnun


EDİRNE - 'de, devletin vermiş olduğu bin TL'lik bayram ikramiyesini çekmek için ATM'lere giden emekliler uygulamadan memnun olduklarını ifade etti.

Emeklilere Ramazan ve Kurban bayramlarından önce biner lira ikramiye ödenmesini sağlayan karar, yüzleri güldürdü. Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklileri bin liralık ikramiyelerini dün aldı. Bugün de ödeme SSK emeklilerinin hesabına yattı. Edirne'de çok sayıda emekli, bayram ikramiyesini çekmek için ATM'de uzun kuyruklar oluşturdu.

ATM'de bayram ikramiyesi çeken Fahrettin Al, "Şükürler olsun. Bereket versin. Aldığım ikramiyeyi ev ihtiyaçlarına kullanacağım. Bayram alışverişine, bereket versin. Hiç yoktan iyidir. Allah devletimize zeval vermesin" dedi.

Saliha Kavul ise, "İkramiyemizi aldık. Allah'ımıza bin şükürler olsun. Devletimizden çok memnunuz. Allah bu mutluluğumuzu bozmasın hiçbir zaman. Bir insan ağzından çıkanı yaptı, bravo. Pazar arabamı aldım, alışverişe gidiyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA

Haber Videosu: Emekliler Bayram İkramiyesinden Memnun