ELTON JOHN HABERLERİ

Elton John haber, Elton John son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Elton John - 19.08.2016
Şarkıcı Fabian'dan Türkiye'ye Destek
Türkiye'nin demokrasi mücadelesine İngiliz Elton John'dan sonra Belçikalı şarkıcı Lara Fabian da destek verdi.
Elton John - 16.08.2016
Elton John'dan Türkiye'ye Destek Mektubu
EXPO 2016 Antalya'da 9 Eylül Cuma günü konser verecek dünyaca ünlü şarkıcı Sir Elton John, gönderdiği mektupta Türkiye'de FETÖ'nün darbe girişiminin, demokrasi ve özgürlük ortamını bozmaya yönelik olduğunu vurgulayarak Antalya konserini büyük bir zevkle gerçekleştireceğini belirtti.
Elton John - 04.07.2016
Haftanın Tarihine Bakış
2011- Ünlü İngiliz şarkıcı ve besteci Elton John, dünya turnesi kapsamında geldiği Ankara'da konser verdi.
Elton John - 28.02.2016
Hollywood'ta Irkçılık Boykotunun Gölgesinde Oscar Gecesi
Ünlü müzisyen Elton John'un kurduğu AIDS Vakfı yararına 24 yıldır düzenlenen Oscar partisinde sahne alan Lady Gaga, Oscar gecesinde de sahneye çıkacak.
Elton John - 25.02.2016
The Late Late Show with James Corden Çok Yakında Türkiye'de
Corden'ın sunduğu şovu diğerlerinden ayıran fark, izleyicilere yeşil odadan hiç görülmemiş görüntülere açmasının yanı sıra skeçlerine ve oyunlarına yine izleyicileri birebir dahil etmesi. Ayrıca orkestra lideri Reggie Watts ve ekibi gece boyunca orijinal parçaların yanı sıra doğaçlama tınılarıyla şovu renklendiriyor. Mart 2015'ten bu yana başarılı bir şekilde şovu üstlenen Corden, aynı zamanda Adele, Chris Martin, Elton John ve Justin Bieber ve daha birçok isimle arabada karaoke seansları yaparak sosyal medyada paylaşım rekorları kırmaya devam ediyor.
Elton John - 24.09.2015
Putin Bu Kez Elton John'u Gerçekten Aradı
Kendisini Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin olarak tanıtan bir kişi tarafından telefonda işletilen ünlü İngiliz şarkcısı Elton John'u bu kez gerçekten Putin aradı.
Elton John - 18.08.2015
Elton John ile Venedik Belediye Başkanı Arasında Eşcinsel Evlilik Tartışması: "O Bir Hödük ve Yobaz"
Esma Çakır - Roma / DHA-Anaokulu ve ilkokullarda okutulan ve eşcinsellere karşı ayrımcı olmamayı öğreten hikaye kitaplarının yasaklanmasını sağlayan Venedik'in muhafazakar Belediye Başkanı'na tepki yağıyor.
Elton John - 29.06.2015
Caz Festivali İlk Haftasında Yıldız İsimleri Ağırlıyor
Bas Dehasu Marcus Miller'la Afrika'dan Amerika'ya Uzanacak Bir Müzik Yolculuğu 2 Temmuz Perşembe, 21.00, Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi Etkileyici tekniği ve sahne performanslarıyla festival seyircisinin yakından tanıdığı Grammy ödüllü bas dehası Marcus Miller müzikal mirasın kaynağına döndüğü, Afrika'dan Amerika kıtasına uzanan eğlenceli bir yolculuk vaat ettiği son projesi Afrodeezia ile 2 Temmuz Perşembe akşamı 21.00'da Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi'nde müzikseverlerle buluşacak. Akasya Acıbadem sponsorluğunda gerçekleştirilecek konserde, Miller dinleyenleri cazdan, Latin müziğine, afro beat'ten reggae'ye uzanan eğlenceli bir yolculuğa çıkaracak. Sahnede Miller'a, usta perküsyon sanatçısı ve çok yönlü müzisyen Mino Cinelu'nun yanı sıra, saksofonda Alex Han, gitarda Adam Agati, tuşlu çalgılarda Brett Williams ve davulda Louis Cato eşlik edecek. Saat 21.00'de gecenin açılışını TRT Hafif Müzik ve Caz Orkestrası yapacak. Orkestraya iki parçada Ece Göksu eşlik edecek. Daha önce birçok kez İstanbul Caz Festivali'nin konuğu olan, Türkiye cazını ve Anadolu müziğini iyi tanıyan Marcus Miller, 30 yılı aşkın müzik kariyerinde çocukluk idolü Miles Davis'in yanı sıra Aretha Franklin, Roberta Flack ve David Sanborn gibi pek çok ünlü sanatçıyla çalışmalarda bulundu; Joe Sample, McCoy Tyner, Elton John, Bryan Ferry, Jay Z ve LL Cool J'in de dahil olduğu 400'ün üstünde albümde bas gitarıyla yer aldı.
Elton John - 22.06.2015
İstanbul Caz Festivaline Yıldız Yağacak
Daha önce birçok kez İstanbul Caz Festivali'nin konuğu olarak konser veren Marcus Miller, 30 yılı aşkın müzik kariyerinde çocukluk idolü Miles Davis'in yanı sıra Aretha Franklin, Roberta Flack ve David Sanborn gibi pek çok ünlü sanatçıyla çalışmalarda bulundu; Joe Sample, McCoy Tyner, Elton John, Bryan Ferry, Jay Z ve LL Cool J'in de dahil olduğu 400'ün üstünde albümde bas gitarıyla yer aldı.
Elton John - 22.06.2015
22. İstanbul Caz Festivali 27 Haziran'da Başlıyor
Üç yaşında piyano çalmaya başlayan, 18 yaşındayken Montreux Caz Festivali ve Thelonious Monk Enstitüsü'nün piyano yarışmalarında birincilik kazanan, 28 yaşındaki müzik dehası Tigran Hamasyan hakkında The Guardian "Hem groove dolu hitler yazabilen hem de birçok stili ustalıkla çalabilen bir virtüoz" olarak bahsediyor. Herbie Hancock'un "Artık benim öğretmenim sensin" dediği Tigran Hamasyan'ın hayranları arasında Brad Mehldau, Chick Corea, Jools Holland ve Trilok Gurtu gibi isimler de yer alıyor. Efsanevi Folk Müzisyeni Joan Baez Yeniden Açıkhava Sahnesi'nde 68 kuşağının sembolleşen müzisyenlerinden, efsanevi folk müzisyeni Joan Baez, 11 yıl aradan sonra festivalin konuğu olarak 1 Temmuz Çarşamba akşamı 21.30'da Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarıyla buluşacak. İnsan haklarının efsanevi sesi Baez'in bu turnesinde Diamonds & Rust, Donna Donna, Queen of Hearts gibi kendi hitlerinin yanı sıra Suzanne (Leonard Cohen), House of The Rising Sun, Blowin' in the Wind (Bob Dylan), Imagine (John Lennon) gibi klasikleri de seslendiriyor. 30'dan fazla albümle müzikte yarım asrı geride bırakan, aktivist kimliğiyle de popüler müziğin en önemli seslerinden kabul edilen Joan Baez, en son 2004 yılında 11. İstanbul Caz Festivali'nin konuğu olarak Açıkhava Sahnesi'ndeydi. 1969 yılında Woodstock'ın yıldız isimleri arasında yer alan ve kariyeri boyunca özgürlük ve insan hakları için yazılan şarkıların vazgeçilmez sesi olarak ölümsüzleşen Baez, 2007 yılında Grammy Müzik Ödülleri'nin Yaşam Boyu Başarı Ödülü'ne de layık görüldü. Baez son olarak Mayıs 2015'te Uluslararası Af Örgütü'nün Vicdan Elçisi Ödülü'nü aldı. Marcus Miller'la Müzik Yolculuğu Etkileyici tekniği ve sahne performanslarıyla festival seyircisinin yakından tanıdığı Grammy ödüllü bas dehası Marcus Miller müzikal mirasın kaynağına döndüğü son projesi Afrodeezia ile 2 Temmuz Perşembe akşamı 21.00'da Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi'nde olacak. Akasya Acıbadem sponsorluğunda gerçekleştirilecek konserde, Miller dinleyenleri cazdan, Latin müziğine, afro beat'ten reggae'ye uzanan eğlenceli bir yolculuğa çıkaracak. Sahnede Miller'a, usta perküsyon sanatçısı ve çok yönlü müzisyen Mino Cinelu'nun yanı sıra, saksofonda Alex Han, gitarda Adam Agati, tuşlu çalgılarda Brett Williams ve davulda Louis Cato eşlik edecek. Marcus Miller konseri öncesinde TRT Hafif Müzik ve Caz Orkestrası müzikseverlerle buluşacak. Daha önce birçok kez İstanbul Caz Festivali'nin konuğu olarak konser veren Marcus Miller, 30 yılı aşkın müzik kariyerinde çocukluk idolü Miles Davis'in yanı sıra Aretha Franklin, Roberta Flack ve David Sanborn gibi pek çok ünlü sanatçıyla çalışmalarda bulundu; Joe Sample, McCoy Tyner, Elton John, Bryan Ferry, Jay Z ve LL Cool J'in de dahil olduğu 400'ün üstünde albümde bas gitarıyla yer aldı.
Elton John - 01.05.2015
Bienal De Var, Roman Havası Da
Kentin en prestijli kültür-sanat mekanı olan İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi (AASSM), Mayıs ayında birbirinden seçkin konserler ve sergilerle İzmirliler'e keyifli bir bahar yaşatmaya devam edecek. AASSM, 4 – 11 Mayıs tarihleri arasında 3. Uluslararası İzmir Sanat Bienali'ne de ev sahipliği yapacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin de desteği ile düzenlenen bienalde 14 ülkeden 120 sanatçı İzmir'de buluşarak eserleri aracılığıyla duygularını sanatseverlerle paylaşacak. Resim, seramik, yerleştirme, baskı resim, heykel, fotoğraf ve video art sanat dallarında 400 eserin yer alacağı bienalde birbirinden değerli sanatçıların konferanslarına da yer verilecek. Okay Temiz, Yetkin Dikinciler ve Hakan Aysev AASSM'de 4 Mayıs Pazartesi günü, Ege Yaylı Çalgılar Beşlisi ve Perküsyon topluluğunun konseri var. Pop-Rock tarzında şarkıları kendi düzenlemeleriyle ortaya koyan topluluk, bu konserde Sting, Michael Jackson, Queen, Elton John, Nat King Cole, Elvis, Beatles gibi ünlü sanatçı ve toplulukların unutulmamış şarkılarını seslendirecekler.
Elton John - 29.04.2015
Elton John'un Kalpli Gözlükleri Kurtarıldı
İngiliz sanatçı Elton John'un kalp şeklindeki gözlüklerini müzeden çalan kişi yakalandı.
Elton John - 19.12.2014
Ünlü İngiliz Şarkıcı Elton John Evleniyor
John, 2005 yılında "medeni ortaklık" yoluyla hayatını birleştirdiği David Furnish ile bu hafta sonu nikah masasına oturacak.
Elton John - 29.05.2014
İngiltere'de Göçmen Karşıtı Partinin Üyesi İhraç Edildi
Dave Small, sosyal paylaşım sitesinde Afrikalı göçmenleri "beleşçi", ünlü İngiliz şarkıcı Elton John'u ise "sapık" olarak tanımlamıştı.
Elton John - 02.04.2014
Avea Escape To Music" Konserleri
Amy Winehouse'u uluslararası üne kavuşturan efsanevi prodüktör Mark Ronson'ın önderliğinde kaydettiği 2012 tarihli son albümü Out of the Game'i Elton John, David Bowie ve Queen gibi hayranlık duyduğu isimlere adayan Rufus Wainwright, aralarında bugüne dek Going to a Town, The One You Love, I Don't Know What It Is ve Leonard Cohen'in Everybody Knows cover'ının da bulunduğu sayısız hit şarkısıyla 4.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Elton John Haberleri | Elton John Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Elton John haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Elton John kimdir, hayatı ve biyografisi. Ricky Martin Expo 2016'da Latin Rüzgarı Estirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.7.2021 08:48:47. #1.14#

title