Eleme Grubu Maçları Start Aldı
Haberler » Güncel » Eleme Grubu Maçları Start Aldı - Haber

Eleme Grubu Maçları Start Aldı

"Köyler ve Mahaller Futbol Turnuvasında Buluşuyor" organizasyonunda grup maçları geride kalırken ilk iki sırayı alan takımların eleme grubu maçları start aldı.

Eleme Grubu Maçları Start Aldı

Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Köyler ve Mahaller Futbol Turnuvasında Buluşuyor" organizasyonunda grup maçları geride kalırken ilk iki sırayı alan takımların eleme grubu maçları start aldı. Sporköy Tesisleri'nde 16 takımın sahne aldığı eleme grubundan Tepecikspor, Orta Mahalle, Ossi 08, Köseköy Karma, İstasyon Gençlik, Ketenciler, Hürriyetspor ve Hacıhalim Yıldızlar çeyrek finale kalan ilk takımlar oldu. Turnuvada takımların mücadelelerinde şu sonuçlar alındı;

Bahçelievler Ossi 08 – Avluburun Merkez: 7 - 1

HAKEM: Harun Işık

BAHÇELİEVLER OSSİ 08: Onur Yüksek, Doğan Yıldırım, Murat Gençtürk, Levent Çapoğlu, Mert Erten, Koray Katırcı, Ömer Gençtürk, İbrahim Bayraklı, Serdar Doğan, Halil Bayraklı, Fatih İskenderoğlu, Feyyaz Üner

AVLUBURUN: Mustafa Akyol, Murat Aslan, İbrahim Seremet, Sabri Gönül, Fatih Sadıç, Sedat Aslan, Sefa Sezgi, Ali Yıldırım, Volkan Gönül, Erhan Çalışçı, Mehmet Arslancan, Nadir Konak

GOLLER: Koray Katırcı (3), Serdar Doğan (2), Feyyaz Üner (2), Ali Yıldırım

Köseköy Karma – Yeni Eşme: 13 – 0

HAKEM: Mustafa Balkanoğlu

KÖSEKÖY KARMA: Berat Celep, Mahmut Aktaş, Özcan Aktaş, Fatih Yılmaz, Fatih Sarman, Serkan Akyol, Fatih Süleyman, Erkan Aktaş, Selim Yılmaz, Zafer Durmaz, Emrah Yılmaz, Recep Yalçın

YENİ EŞME: Ahmet Seret, Ahmet Meral, Fatih Meral, Kasım Meral, Yusuf Meral, Ömer Dönmez, Ömer Meral, Baki Meral

GOLLER: Zafer Durmaz (3), Fatih Süleyman (2), Serkan Akyol, Emrah Yılmaz (6), Erkan Aktaş

İstasyon Gençlik – Köseköy Tepecik: 5 – 2

HAKEM: Engin Uğur

İSTASYON GENÇLİK: Gökhan Yıldız, Mustafa Biçer, Nurkan Şahin, İsmail Şahin, Erdi Sağırkaya, Fatih Şahin, Ercan Andaç, Murat Hancı, Muhammet Biçer, Süleyman Çelik, Mete Aygün

KÖSEKÖY TEPECİK: Kader Yıldırım, Kadir Kaval, Selim Ersoy, Ahmet Uzunoğlu, Can Türkoğlu, Sedat Kedikli, Ahmet Nail Kotan, Vural Yıldırım, Metin Kavak, Mustafa Kılıç, Eren Varol

GOLLER: Murat Hancı, Mete Aygün, Muhammet Biçer, Süleyman Çelik (2), Sedat Kekili (2)

Dumlupınar Güneş – Sarımeşe Bakırlı Hodspor: 2 – 3

HAKEM: Selim Akman

DUMLUPINAR GÜNEŞ: Abdülkadir Anık, Serkan Akbulut, Murat Kılıç, Halit Şahin, Ümit Kılıç, Volkan Işık, Serdar Dönmez, Hasan Kara, Adem Akbaş, Fırat Koray

SARIMEŞE HÜRRİYETSPOR: Mehmet Can Yıldız, Mithat Özdemir, Orhan Baştar, Tugay İlhan, Mutlu Ağdaş, Turgay Özdemir, Okan Ağdaş, Hakan Ağdaş, Cevdet Ağdaş, Tekin Baştar, Eray İlhan, Murat Umut

GOLLER: Fırat Koray, Volkan Işık, Eray İlhan, Tekin Baştar, Turgay İlhan

Kartepe Emniyet - Suadiye Orta Mahalle Gençlik: 1 – 5

HAKEM: Ferdi Üstün

KARTEPE EMNİYET: Erkan Duru, Hakan Mumlu, Selim Şahin, Emre Avcı, Salih Hancı, Mesut Çalışır, Devlet Narlı, Yavuz Bektaş, Ahmet Özdemir, Rıza Güney, Mert Paksoy, Yücel Kahraman

SUADİYE ORTA MAHALLE GENÇLİK: Hasan Kasırga, Haluk Adıgüzel, Muharrem Toplu, Ahmet Nuri Kasırga, Serhat Dursun, İsmail Subaşı, Adem Çevikel, Abdulkerim Toplu, Mustafa Kasırga, Ali Başaran, Birol Topçu

GOLLER: Devlet Narlı, Ali Sezgin (2), Halil Moğultay, Fuat Baştürk (2)

Hacıhalim Yıldız – Köseköy Kuaför: 3 – 1

HAKEM: Selim Akman

HACIHALİM YILDIZ: Ali Can, İsmail Demircan, Yasin Andaç, Enes Küçük, Gökhan Asakkaya, Orhan Asakkaya, Özcan Çakıcı, Samet Asakkaya, Emre Şişman, Ekrem Balaban, Metehan Demircan, Süleyman Yıldırım

KÖSEKÖY KUAFÖR: Fatih Kulaksız, Fatih Yazıcı, Furkan Korkut, Serdar Yılmaz, Burak Baki, Hüseyin Aktürk, Emre Selvi, Hasan Emre Çalık, Murat Durmuş, Tunahan Usta, Hüseyin Yeşilyurt, Furkan Gençtürk

GOLLER: Enes Küçük, Orhan Asakkaya, İsmail Demircan, Emre Selvi

Ketenciler – Sarımeşe Bakırlı Hodspor: 6 – 1

HAKEM: Selim Akman

KETENCİLER: Önder Çelebi, Emre Şenol, Yasin Köse, Bayram Özdemir, Onur Gündoğdu, Halık Gün, Erkul Kılıç, Recep Polat, Feyzullah Özdemir, Emrah Yavuz, Mehmet Gündoğdu, Sercan Sertöz

BAKIRLI HODSPOR: Anıl Karadeniz, Barış Yazıcı, Ömer Demirel, Kadir Sait Altun, Orhun Asan, Feza Asan, Serkan Çoruh, Yusuf Yazıcı

GOLLER: Feyzullah Özdemir (4), Yusuf Yazıcı, Recep Polat (2)

Tepecik - Konak: 9 – 2

HAKEM: Ferdi Üstün

TEPECİK: Dopan Uzunoğlu, Tekin Çınar, Sedat Çuman, Mustafa Altuntaş, İsmail Demir, Aytekin Demir, Yasin Öner, Ali Gencer, Halil Uslu

KONAK: Necati Üçüncü, Tuncay Elbir, Seyhan Yalındemir, Yusuf Uzn, Ali Uzun, Mahmut Maçin, İskender Dilek, Adem Yıldırgan, Ali Osman Yıldırım, Ertuğrul Balcı, Yasin Uzun, İbrahim Öztürk

GOLLER: İsmail Demir (3), Mustafa Altuntaş, Ali Gencer (5), Adem Yıldırgan, Ertuğrul Balcı

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler