'Elektriğimiz Yansıdı'

'Elektriğimiz Yansıdı'

Eda Taşpınar, Hazırladığı Deri Koleksiyonunun Tanıtımı İçin Sevgilisi Nurettin Hasman'ın Kızına Poz Verdi.

'Elektriğimiz Yansıdı'

EDA TAŞPINAR, HAZIRLADIĞI DERİ KOLEKSİYONUNUN TANITIMI İÇİN SEVGİLİSİ NURETTİN HASMAN'IN KIZINA POZ VERDİ.

Sosyetenin 'ikoncan'ı Eda Taşpınar, Punto firması için 'Punto by Eda Taşpınar' adını verdiği bir deri koleksiyonu hazırladı. Kendi zevkine göre pantolon, etek, şort ve deri bluzlar tasarlayan Taşpınar, koleksiyon tamamlandıktan sonra, sevgilisi Nurettin Hasman'ın fotoğrafçı kızı Merve Hasman'ın objektifi karşısına geçti. Uzun bacakları ve fit fiziğiyle modellere taş çıkartan Taşpınar, sabah dokuzda başlayıp akşam beşte biten çekimlerde tam bir profesyonel gibi davrandı. Aslında söylediklerine göre çekim başlamadan önce hem Merve Hasman'ın hem de Eda Taşpınar'ın çekinceleri vardı ama hiç de korktukları gibi olmadı. Sonunda gördüğünüz gibi ortaya dört dörtlük fotoğraflar çıktı.

KENDİNİ TESLİM ETTİ

New York School of Visual Arts'ın fotoğrafçılık bölümünü bitiren 23 yaşındaki Merve Hasman, son dönemde ünlülerin fotoğraflarını çekiyor. Demet Akalın'ın yeni afiş ve billboard fotolarını hazırlayan Hasman, Alişan'ın yeni albüm fotoğraflarına da imza attı. Merve Hasman, babasının beş yıllık kız arkadaşı ile çalışmasının kendisi için farklı özellikleri olduğunu belirterek şunları söyledi:

"Bu çalışma benim için özeldi; çünkü ilk kampanya çekimimdi. Üstelik henüz bir ameliyat oldum. Domates keserken parmağımı doğramıştım. Çekimin bu yüzden çok zor olabileceğini düşündüm ama aksine inanılmaz keyifli ve rahat geçti. Eda'nın da kendine yönelik kuşkuları vardı. 'Profesyonel değilim, yapabilecek miyim?' diye endişeleniyordu. Ama bana çok yardımcı oldu. Güzel bir enerjimiz var diye düşünüyorum. Kıyafetleri çok beğendim; Eda profesyonel bir model gibiydi. Kendini bana teslim etti. İnşallah bundan sonra da çalışmalarımız olur."

'ELEKTRİĞİMİZ YANSIDI'

Halen hazırladığı koleksiyonun heyecanını taşıyan Eda Taşpınar da sonuçtan çok mutlu. Taşpınar çekimle ilgili düşüncelerini, "Merve ile çalışırken çok rahat ettim. Merve çok heyecanlı bir fotoğrafçı. Onun heyecanı birçok profesyonel fotoğrafçıda yok. İşte bu heyecanı sayesinde çok iyi işler ortaya çıkarıyor. Merve ile elektriğimiz her zaman iyi olmuştur. Bu, çekime de yansıdı" sözleriyle anlattı.

Kaynak: Gecce