Elçin Sangu'dan "İhanet" İddialarına Fotoğraflı Yanıt

Elçin Sangu'dan "İhanet" İddialarına Fotoğraflı Yanıt

Güzel oyuncu, sevgilisinin samimi bir şekilde görüntülendiği kadının asistanı olduğunu belirterek "Sizi tanıştırayım elim ayağım süper asistan Beril" ifadelerine yer verdi.

Geçen günlerde Elçin Sangu'nun 5 yıllık sevgilisi Yunus Özdiken genç bir kadınla samimi bir şekilde eğlenirken objektiflere yansımıştı.

GÖZLER ELÇİN'E ÇEVRİLMİŞTİ

Elçin Sangu'nun yeni filminin yurtdışı galasına çıktığı dönemde sevgilisi Yunus Özdiken'in genç bir kadınla eğlenmesi 'ihanet' olarak yorumlanmıştı. Çıkan haberlerin ardından Elçin Sangu'nun Türkiye'ye dönünce ne tepki vereceği merak konusu olmuştu.

"ELİM AYAĞIM SÜPER ASİSTAN BERİL"

'İhanet' iddiaları karşısında ilk kez konuşan Elçin Sangu, sosyal medya hesabından üçünün olduğu bir fotoğrafı paylaşıp altına şu notu düştü: "Yurtdışından gelir gelmez asistanımız Beril'in gizemli kadın Beril olduğunu öğrendim. Sizi tanıştırayım elim ayağım süper asistan Beril."

FOTOĞRAFI YORUMA KAPATTI

Olumsuz eleştirilerin önüne geçmek isteyen Elçin Sangu, fotoğrafı yoruma kapadı.

"AMERİKA YA DA İSVİÇRE'DE BÜYÜMEDİK"

Elçin Sangu'nun Barış Arduç ile başrolünü paylaştığı 'Mutluluk Zamanı' filminin cesur sahneleri olay olmuştu. Öpüşme sahnelerini izlemek istemeyen Yunus Özdiken "Ne kadar iyi eğitim alırsanız alın bu topraklarda belli bir bakış açısıyla büyütülüyorsunuz. Amerika veya İsviçre'de büyümedik" açıklamasını yapmıştı.

İşte Elçin Sangu'nun o paylaşımı;