Elazığspor, Uygun İçin Tahkime Gitti

Elazığspor, Uygun İçin Tahkime Gitti

Şike davasından tahliye edildikten sonra dün Elazığspor ile anlaşan teknik direktör Bülent Uygun'un idari tedbir kararının kaldırılmaması üzerine kulüp, tahkime gitti.

29.03.2012 19:46 | Son Güncelleme: 29.03.2012 19:46
Elazığspor, Uygun İçin Tahkime Gitti

Şike davasından tahliye edildikten sonra dün Elazığspor ile anlaşan teknik direktör Bülent Uygun'un idari tedbir kararının kaldırılmaması üzerine kulüp, tahkime gitti. Elazığspor Futbol Şube Sorumlusu Nazmi Yıldız, "Gerekli müracaatları yaptık, tahkim kurulu yarın toplanarak bu kararı kaldıracaktır" dedi.

Elazığspor'da dün sözleşme imzaladıkları teknik direktör Bülent Uygun hakkındaki tedbirin kaldırılmaması şoku yaşandı. Kulüp tesislerinde dinlenen Uygun, rahatsızlığı nedeniyle gazetecilerle görüşmedi. Elazığspor Futbol Şube Sorumlusu Nazmi Yıldız, teknik direktörleri için tahkim kuruluna gideceklerini belirterek, "Gerekli müracaatları yaptık. Bizim yaptığımız araştırmaya göre aynı olaylar daha öncede olmuştu. Futbolcu yönetici ve teknik heyet aynı cezayı almıştı. Futbol disiplin kurulu zaten bu olaya hayır diyor. Bizde zaten hemen müracaatımızı yaptık tahkim kuruluna. Yarın tahkim kurulu toplanacak ve büyük ihtimalle bu kararı onaylayacak. Eğer bunun dışında bir karar çıkarsa büyük haksızlık olur. Bunun örnekleri zaten var, hem futbol federasyonunda hem de disiplin kurulunda. Ben bu kararın çıkacağına inanıyorum, Hocamız Pazar günü oynayacağımız Göztepe maçında takımın başında sahaya çıkacaktır" dedi. - Diyarbakır

Kaynak: DHA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title