Elazığspor Üç Puana Odaklandı

TFF 1. Lig ekiplerinden Elazığspor'un teknik direktörü Bayram Bektaş, hafta sonu deplasmanda oynayacakları Bandırmaspor maçına ilişkin, "Geçen hafta aldığımız farklı galibiyetin daha da anlam kazanması için bir maç daha kazanmamız gerekiyor.

Elazığspor Üç Puana Odaklandı

TFF 1. Lig ekiplerinden Elazığspor'un teknik direktörü Bayram Bektaş, hafta sonu deplasmanda oynayacakları Bandırmaspor maçına ilişkin, "Geçen hafta aldığımız farklı galibiyetin daha da anlam kazanması için bir maç daha kazanmamız gerekiyor." dedi.

Bordo-beyazlı ekip, Bandırmaspor maçının hazırlıklarını teknik direktör Bektaş yönetiminde kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenmanla sürdürdü.

İdman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bektaş, geçen hafta Göztepe karşısında aldıkları 5-2'lik galibiyetle takımın üzerindeki şansızlığı kırdığını belirtti.

Alınan farklı galibiyetin hem kulüp yönetiminin hem de taraftarın yüzünü güldürdüğünü ve futbolcularının moral ve motivasyonunu yükselttiğini ifade eden Bektaş, şöyle konuştu:

"Ama şunu bilmeliyiz ki sadece bir maç kazandık. Lig devam ediyor, tabii ki bunun devamının gelmesi lazım. Bu istek ve arzuyla zor bir karşılaşma bizi bekliyor. Rakibimiz de geçen hafta farklı bir mağlubiyet aldı. Şimdi kendi evinde rakip olarak bizi görüyor. Altı puanlık bir maç. Geçen hafta aldığımız farklı galibiyetin daha da anlam kazanması için bir maç daha kazanmamız gerekiyor."

Takımın her geçen hafta performansının daha da iyiye gittiğini anlatan Bayram Bektaş, oyuncularının hırsından memnun olduğunu kaydetti.