Elazığ Valisi Muşmal'dan Açıklama

Elazığ Valisi Muşmal'dan Açıklama

Elazığ Valisi Muammer Muşmal, Türkiye'nin İçten ve Dıştan Tehdit Edildiğini Belirterek, "Her Şey Gerekçe Gösterilerek Tehdit Ediliyor, Vatandaşın Duyarlılığı Bu Yönde Kötü Değerlendirilmeye Çalışılıyor" Dedi.

Elazığ Valisi Muşmal'dan Açıklama
05.02.2007 20:43 | Son Güncelleme: 05.02.2007 20:43

Elazığ Valisi Muammer Muşmal, Türkiye'nin içten ve dıştan tehdit edildiğini belirterek, "Her şey gerekçe gösterilerek tehdit ediliyor, vatandaşın duyarlılığı bu yönde kötü değerlendirilmeye çalışılıyor" dedi.

Vali Mummer Muşmal, İl Koordinasyon Kurulu değerlendirme toplantısı'nda, birlik ve bütünlüğün mutlaka sağlanması gerektiğine işaret ederek, "Şer düşüncelere, şer odaklara fırsat vermemeliyiz. Çünkü içten ve dıştan Türkiye tehdit altındadır, tehdit ediliyor. Her şey gerekçe gösterilerek tehdit ediliyor. Vatandaşın duyarlılığı bu yönde kötü değerlendirilmeye çalışılıyor. O malum olaydan sonra belirli bir kesim, ister istemez belli düşüncelerle ayağa kalkıyor. O da kötü değerlendiriliyor, onun için sükuneti sağlayacağız. Sessizliğimizi muhafaza edeceğiz. Elbet de vatan sevgimizi, bayrak sevgimizi muhafaza edeceğiz ama bunları alenen başkalarının tahrik etmesine, başkalarının kötü kullanmasına da fırsat vermeyeceğiz. Biz sükuneti muhafaza ederek o değerlerimize sahip olacağız, gerektiği zaman konuşacağız. Elazığ, rahat tahrik edilecek illerin başında geliyor. Gerek PKK gerekse şer düşünceler konusunda yumruk gibi bir ve bütün olarak zor dönemi hep beraber atlatmak gerekir" dedi.

(EK-OK-OK-Y)

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title