Kaldırımda Yürürken Kafasına Demir Düştü! Talihsiz Kadın Böyle Yere Yığıldı

Kaldırımda Yürürken Kafasına Demir Düştü! Talihsiz Kadın Böyle Yere Yığıldı

Elazığ'da kaldırımda yürüyen talihsiz kadın, onarımı yapılan binanın çatı katından düşen demir parçasının kafasına isabet etmesi sonucu ağır yaralandı.

Elazığ'da yolda yürüyen Gülsime Koç, onarımı yapılan bir binanın çatı katından düşen demir parçasının kafasına isabet etmesi sonucu ağır yaralanarak hastanelik oldu. Demir parçasının düşme anı ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

BİNADAN DÜŞEN DEMİR KALDIRIMDA YÜRÜYEN KADININ KAFASINA İSABET ETTİ

Elazığ merkez Rüstem Paşa Mahallesi'ndeki Kazım Karabekir caddesinde, 5 katlı bir binanın çatı katında yapılan onarım kazaya sebep oldu. Saat 08.00 sıralarında, onarımı yapılan çatıdan düşen büyük bir demir parçası kaldırımda yürüyen Gülsime Koç'un kafasına isabet etti.

AĞIR YARALANAN KADIN YERE YIĞILDI

Bir anda yere yığılan kadını gören çevredeki vatandaşlar, sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Bunun üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, ağır yaralı haldeki talihsiz kadın olay yerindeki ilk müdehalenin ardından ambulansla Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Olayla ilgili bir kişi ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Olay anı ise, çevrede bulunan bir güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.