El Freni Çekilmeyen Kamyon Lokantaya Girdi

El Freni Çekilmeyen Kamyon Lokantaya Girdi

Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde Bir Gıda Şirketine Ait Dağıtım Kamyonu, Sürücüsü Tarafından Bir Yokuşta Park Edildikten Sonra El Freni Çekilmeyince Kayarak Önce 2 Özel Otomobili Ezdi, Ardından da Bir Apartmanın Altındaki Lokantaya Girdi.

El Freni Çekilmeyen Kamyon Lokantaya Girdi

Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde bir gıda şirketine ait dağıtım kamyonu, sürücüsü tarafından bir yokuşta park edildikten sonra el freni çekilmeyince kayarak önce 2 özel otomobili ezdi, ardından da bir apartmanın altındaki lokantaya girdi.

Edinilen bilgiye göre, bir gıda şirketinin dağıtımını yapan 09 SU 903 plakalı kamyon, Alacamescit Mahallesi Zafer Sokak yokuşunda bir markete mal indirmek için sürücüsü tarafından park edildi. Ancak, araç sürücüsünün el frenini çekmemesi yüzünden yokuş aşağı kaymaya başlayan kamyon, büyük bir süratle önce park halindeki 09 K 3303 ve 35 ADU 10 plakalı iki özel araca çarptıktan sonra, Eskin Apartmanı'nın alt katında bulunan Bülbül Restorant'a girdi.

İhmal sonucu meydana gelen kazada, ölen ya da yaralanan olmazken, olay anında lokantada yemek yiyen vatandaşlarla apartman sakinleri büyük korku yaşadı.

(ZH-RO-RO-Y)