''El Ele Ebeveynlik" Semineri
Haberler » Eğitim » ''El Ele Ebeveynlik" Semineri - Haberler

''El Ele Ebeveynlik" Semineri

Aile Koçu ve Oyun Terapisti İlkiz Özcan Sönmez ile Muzipo Kids'de "Çocuklarla Elele Ebeveynlik" seminerleri başlıyor.

''El Ele Ebeveynlik

Eğitmen, Ebeveyn, Aile Koçu ve Oyun Terapisti İlkiz Özcan Sönmez ile Muzipo Kids'de "Çocuklarla Ebeveynlik" seminerleri başlıyor.

'nin ilk eğlenceli hareket üssü Muzipo Kids, çocuklarınızla doğru iletişim kurmanız, çocuklarınızın davranışlarına nasıl tepki vermeniz adına neler yapmanız gerektiği ve hatta nasıl sevmeniz gerektiğine kadar aklınızda ki bütün soru işaretlerini kaldıracak nitelikte bir seminer düzenliyor.

11-18-25 Mart ile 1-8-15 Nisan tarihlerinde, 14.00-16.00 saatleri arasında düzenlenecek seminerlere, 2-12 yaş arasındaki çocukların anne babaları katılabilecekler. Seminerlerde, çocukların nasıl sağlıklı bir özgüvene sahip olabileceğinden, onlarla geçirilen zamanın daha kaliteli bir hale getirilmesine kadar pek çok konuya da değinilecek.

11 Mart Pazar günü gerçekleşecek olan seminerde "Saygı Duyarak Bağ Kurmak" iletişiminin temelini oluşturan "saygı" konusu ele alınacak. 18 Mart-25 Mart Pazar günü düzenlenecek seminerlerde, çocuklarınızın duygusal yaralarını iyileştirmek ve aranızdaki bağı güçlendirmek hakkındaki bütün sorularınız cevaplarını bulacak. 1 Nisan Pazar günkü seminerde ise, çocuklarınız ile ilişkilerinizi kuvvetlendirmek için iletişim yolları ele alınırken, son iki seminerde davranışların şifresini çözmek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak gibi konular işlenecek.

Ebeveyn ve Aile Koçu İlkiz Özcan Sönmez tarafından verilecek seminere anne babalar, isterlerse her hafta, isterlerse haftalık olarak katılabilecekler. Eğitim ücretinin ders başına 100 TL olduğu seminerde, Muzipo Kids ve b-fit üyelerine ise % 50 indirim uygulanacak.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler

Eğitim

Son Dakika Haberleri