Eksiğimiz Çok Yüreğimiz Tam

Eksiğimiz Çok Yüreğimiz Tam

Hırvatistan Maçında Sakatlanarak Oyundan Çıkan Nihat Kahveci, Almanya Maçında Forma Giyemeyecek.

Eksiğimiz Çok Yüreğimiz Tam

HIRVATİSTAN MAÇINDA SAKATLANARAK OYUNDAN ÇIKAN NİHAT KAHVECİ, ALMANYA MAÇINDA FORMA GİYEMEYECEK.

Golcü oyuncunun bugün çekilen MR sonuçlarına göre sağ kasığında problem olduğu ve turnuvayı kapattığı ve 6 hafta kadar sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

Öte yandan Türkiye tarihi yarı finale 9 eksikle çıkma riskiyle karşı karşıya.

Kart cezalısı VOLKAN, EMRE AŞIK, ARDA ve TUNCAY'ın yanı sıra EMRE GÜNGÖR, EMRE BELÖZOĞLU, NİHAT, TÜMER VE SERVET'in ise sakatlıkları bulunuyor. Bu oyunculardan Emre Belözoğlu ve Servet Çetin'in durumu maç gününe kadar yoğun tedavi ile geçecek ve oynayıp oynayamayacaklarına karar verilecek.

Bu durumda güçlü rakibimiz Almanya karşısına sahaya sadece 14 kişi ile çıkabilirz. maç kadrosunu bile tamamlayamayan oyuncu sayısı teknik heyetin de kabusu olmuş durumda. Elde kalan sağlam futbolcular, 3 gün boyunca yapılacak idmanlarda sakatlık yaşanmazsa şöyle:

RÜŞTÜ, TOLGA, SABRİ, GÖKHAN ZAN, HAKAN BALTA, HAMİT, AURELİO, MEHMET TOPAL, AYHAN, KAZIM, UĞUR, MEVLÜT, SEMİH, GÖKDENİZ

Öte yandan günü dinlenerek geçiren milli takımda futbolcular öğleden sonra Viyana şehir merkezinde turlayarak alışveriş yaparken, teknik heyet de yorgunluğunu dinlenerek atmaya çalıştı. Teknik direktör Fatih Terim'in, Viyana'ya 90 km'lik mesafede bulunan Krems kasabasındaki oteli beğenmedi ve kampı Viyana'ya taşıma kararı aldı.