EKREM YÜCE HABERLERİ

Ekrem Yüce haber, Ekrem Yüce son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ekrem Yüce - 02.11.2020
Sakarya'da güneşten yılda 5 milyon liralık enerji üretilecek
Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yenilenebilir enerji kullanımı konusunda Türkiye'de öncü olacaklarını kaydetti.
Ekrem Yüce - 28.10.2020
Mevlid Kandili
Sakarya Büykşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Mevlid Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ekrem Yüce - 26.10.2020
Sakarya EXPO yerli ve yabancı misafirlerin ilgi odağı oldu
Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya EXPO'da yarış takvimi boyunca misafirlerin ağırlandığını ifade ederek, "Etkinlikler, çekilişler, stantlar derken çok güzel bir çalışma oldu.
Ekrem Yüce - 25.10.2020
Dünyanın gözünü çevirdiği şampiyonanın basın toplantısı gerçekleştirildi
Sakarya'nın ev sahipliğini yaptığı 2020 Dağ Bisiklet Maraton Dünya Şampiyonası öncesi şampiyonanın startının verileceği Ayçiçeği Bisiklet Vadisi'nde basın toplantısı gerçekleşti. Dünya Bisiklet Birliği Dağ Bisikleti Sorumlusu Simon Burney ve AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu'nun da katılım sağladığı basın toplantısına yurt içi ve yurt dışından birçok basın mensubu katıldı. Gerçekleşen toplantıda pandemi sürecinde dünyada yapılan organizasyonlarda sıkıntılar olduğunu belirten Dünya Bisiklet Birliği Dağ Bisikleti Sorumlusu Simon Burney, Sakarya'da yapılacak olan organizasyonda geniş önlemlerin alındığını belirtti. Program sonrasında Türkiye adına yarışmaya katılacak sporcular tanıtılarak duygu ve düşünceleri alındı. Program Moto Akrobasi Şampiyonu Red Bull sporcusu Birkan Bolat'ın motosiklet gösterisi ile devam ederken Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Milli sporcu ve AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu ve Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu'nun motor yarışıyla son bulurken gözler yarınki dünya şampiyonasına çevrildi.
Ekrem Yüce - 23.10.2020
Başkan Yüce Karasu'daki asfalt çalışmalarını inceledi
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Karasu ilçesi Kurumeşe Mahallesi'ndeki asfalt çalışmalarını inceledi.
Ekrem Yüce - 18.10.2020
Sakarya'da ekimi yapılan endüstriyel kenevirlerin hasadı başladı
Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, hasat için Alancuma bölgesine giden Başkan Ekrem Yüce, endüstriyel alanda kullanılacak kenevirlerin kent ekonomisine katkı sunacağını belirtti.
Ekrem Yüce - 16.10.2020
2020 Dünya Dağ Bisikleti Maraton Şampiyonası'na 150'yi aşkın sporcu katılacak
Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek şampiyona öncesinde Ayçiçeği Bisiklet Vadisi'nde incelemelerde bulundu.
Ekrem Yüce - 15.10.2020
Sakarya heyeti, Ankara'da temaslarda bulundu
Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül, AK Parti milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu ve Recep Uncuoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve AK Parti İl Başkanı Yunus Tever,...
Ekrem Yüce - 13.10.2020
Salep yetiştiriciliğinde kadın işçiler istihdam edilecek
Sosyal Gelişim Merkezi'nde düzenlenen törene Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, MARKA Genel Sekreteri Dr.
Ekrem Yüce - 13.10.2020
"Sakarya Süs Bitkileri ile Güzelleşiyor Projesi"nin protokolü imzalandı
Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısının ardından yapılan törene, Belediye Başkanı Ekrem Yüce, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Genel Sekreteri Dr.
Ekrem Yüce - 12.10.2020
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı
Sakarya Büyükşehir Belediyesi ekim ayı meclis toplantısı, Başkan Ekrem Yüce başkanlığında yapıldı.
Ekrem Yüce - 09.10.2020
Sakarya'da SGK Köprülü Kavşak Temel Atma Töreni
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem Yüce de Azerbaycan ve Karabağ'a selam göndererek destek mesajları verdi.
Ekrem Yüce - 09.10.2020
Başkan Yüce, köprü ve duble yol çalışmalarını inceledi
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sebahattin Zaim Bulvarı'ndan Serdivan'a geçişler için yeni alternatif olacak projede incelemelerde bulundu.
Ekrem Yüce - 28.09.2020
Son dakika haber! Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce'ye ziyaret
Son dakika haberine göre Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın, Başkan Yardımcısı Yüksel Çelik ve Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir'i makamında ağırladı.
Ekrem Yüce - 24.09.2020
Sakarya'dan kısa kısa
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Ekrem Yüce, yaptığı yazılı açıklamada, okulun yapımı için katkı sağlayan iş adamlarına ve hayırseverlere teşekkür etti.
Ekrem Yüce - 24.09.2020
Geyve meydan projesinin temeli atıldı
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, burada yaptığı konuşmada, kentin tüm meydanlarını yenilemek için seferberlik başlattıklarını söyledi.
Ekrem Yüce - 23.09.2020
SUBÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri MYO açıldı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan törene Vali Kaldırım'ın yanı sıra Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, SUBÜ Rektörü Prof.
Ekrem Yüce - 22.09.2020
Sakarya Büyükşehir Belediyesi solucan gübresi üretecek
Afet Koordinasyon Merkezinde (AKOM) düzenlenen imza töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, artan kimyasal kullanımının insan sağlığını ve çevre güvenliğini riske attığını, toprak kalitesini düşürdüğünü ve doğal kaynakların güvenliğini tehlikeye soktuğunu söyledi.
Ekrem Yüce - 22.09.2020
Başkan Yüce bisikletseverlerle şehir turuna katıldı
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Avrupa Hareketlilik Haftası ve Dünya Otomobilsiz Kentler Günü dolayısıyla düzenlenen şehir turuna katıldı.
Ekrem Yüce - 22.09.2020
Başkan Yüce Çark Caddesi'ndeki dönüşüm çalışmalarını inceledi
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Çark Caddesi bölgesinde devam eden dönüşüm çalışmalarını inceledi.
Ekrem Yüce - 20.09.2020
AK Parti Serdivan İlçe Kongresi yapıldı
Serdivan'a yapılan ve planlanan projelere değinen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce de "Halka hizmet, Hakk'a hizmettir.
Ekrem Yüce - 20.09.2020
Son dakika haber | Kırantepe, salgın döneminde de yamaç paraşütü tutkunlarının ilgisini çekiyor
Serdivan Belediyesi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin bu faaliyete destek verdiğini anlatan Yıldız, "Biz de elimizden geldiğince en iyi bildiğimiz işi profesyonel bir ortamda hem Sakaryalılar'a hem de tüm Türkiye'ye öğretmeye çalışıyoruz.
Ekrem Yüce - 19.09.2020
AK Parti Pamukova İlçe Kongresi yapıldı
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, göreve geldikleri günden bu yana toplam 16 bin 892 ton asfalt çalışması gerçekleştirdiklerini aktararak, sıkıştırılmış beton yol çalışmalarının ilk uygulamasını Pamukova Karapınar'da başlattıklarını anımsattı.
Ekrem Yüce - 19.09.2020
AK Parti Arifiye İlçe Kongresi düzenlendi
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ise Arifiye'de hizmetlerin devam ettiğini vurgulayarak, şunları kaydetti: "24 bin 290 ton asfalt çalışması, 5 bin 517 metrekare kaldırım yenileme çalışması gerçekleştirdik.
Ekrem Yüce - 19.09.2020
19 Eylül Gaziler Günü
Törene, Garnizon Komutanı ve 7. Komando Tugay Komutan Vekili Albay Cavit Nartop, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, SAÜ Rektörü Prof.
Ekrem Yüce - 18.09.2020
Başkan Yüce, sağlık yetkilileriyle görüştü
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oğuz Karabay ve Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Başhekimi Doç. Dr. Fikret Halis'i kabul etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ekrem Yüce Haberleri | Ekrem Yüce Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ekrem Yüce haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ekrem Yüce kimdir, hayatı ve biyografisi. Akyazı'da Geleceğe Nefes kampanyası kapsamında fidanlar toprakla buluşturuldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.1.2021 11:24:49. #1.15#
title