EKREM YÜCE HABERLERİ

Ekrem Yüce haber, Ekrem Yüce son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ekrem Yüce

Ekrem Yüce

Doğum Yeri Sakarya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1954 - ...

Ekrem Yüce Kimdir ?

Sakarya Vilayeti, Geyve İlçesi’nin Çengel Köyü’nde 1954 yılında dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Pamukova’da, lise öğrenimini Kırklareli Atatürk Lisesi ile Adapazarı İmam-Hatip Lisesi’nde tamamladı. Yükseköğrenimini Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Kültür Teknik ve Makine Bölümünde Yüksek Mühendis olarak tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ekrem Yüce - 13.01.2021
SASKİ Söğütlü Şube Müdürlüğü hizmet vermeye başladı
Özten, SASKİ Şube Müdürlüğünün açılması ve belediyenin yaptığı çalışmalarda kendilerine her zaman destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye teşekkür etti.
Ekrem Yüce - 12.01.2021
Ferizli'de araçların yoğun park edildiği caddeye abonelik sistemi getirilecek
Gündoğdu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçenin tek ana arteri Fevzi Çakmak Caddesi'nin yenilenmesine katkıda bulunan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye teşekkür etti.
Ekrem Yüce - 11.01.2021
Sakarya'dan kısa kısa
Başkan Yüce'den SEAH Başhekimi Halis'e ziyaret Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.
Ekrem Yüce - 10.01.2021
Sakarya'da akustik dinlemeyle suda kayıp kaçağın önüne geçildi
Açıklamada, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce, suyun korunması ve geleceğe taşınması için büyük hassasiyet taşıyor.
Ekrem Yüce - 09.01.2021
Kursiyerlerin "sıfır atık" hedefiyle dönüştürdükleri gazete ve kartonlar evleri süslüyor
"Sıfır atık çalışmalarında 'Biz de varız.' demek için çalışmalarımızı başlattık" Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AA muhabirine, atölyenin geri dönüşüm çalışmalarının merkezini oluşturduğunu söyledi.
Ekrem Yüce - 08.01.2021
Sakarya'da yenilenen Unkapanı Meydanı'nda temel atma töreni yapıldı
Adapazarı ilçesindeki tarihi Uzun Çarşı ve Tozlu Camisi çevresinde yer alan kentin ticaret alanlarından olan meydanın temel atma töreninde konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, göreve geldikleri günden bu yana şehrin eksiklerini yerinde tespit ettiklerini söyledi.
Ekrem Yüce - 07.01.2021
Sakarya'dan kısa kısa
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, kenti tarımda öncü yapmak için çalışmaya devam edeceklerini belirtti.
Ekrem Yüce - 06.01.2021
Sakarya'da geçen yıl 47 milyon metreküp su arıtıldı
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yaptığı yazılı açıklamada, çevreci ve doğayı korumaya yönelik adımları atmaya devam edeceklerini ifade ederek, su kullanımı noktasında vatandaşlara hassasiyet çağrısında bulundu.
Ekrem Yüce - 06.01.2021
Yörüklerin binlerce yıllık geleneği Yağcıbedir halısı Sakarya'da dokunuyor
"Tüm ülkemize, yurt dışına gönderilecek" Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem Yüce, AA muhabirine yaptığı açıklamada, başlatılan projeyle yaklaşık 3 bin yıllık geçmişe sahip Yağcıbedir halısının tarihine sahip çıktıklarını söyledi.
Ekrem Yüce - 04.01.2021
Melen Botanik Vadisi'nde 31 bin 300 kuşburnu tohumu toprakla buluştu
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin katılımıyla vadinin 4 kilometrelik kısmında 31 bin 300 kuşburnu tohumu toprakla buluşturuldu.
Ekrem Yüce - 01.01.2021
Anadolu Otoyolu Sakarya geçişinde yeni gişe yapılacak
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Anadolu Otoyolu'nun Sakarya geçişinde yapılacak yeni gişenin ihalesinin gerçekleştirildiğini bildirdi.
Ekrem Yüce - 31.12.2020
Maden Deresi için "Ekoturizm" Projesi hazırlandı
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, şehrin turizm potansiyeline, Kocaali ilçesindeki Maden Deresi bölgesinde hayata geçirecekleri "Ekoturizm" projesiyle canlılık katacaklarını belirtti.
Ekrem Yüce - 30.12.2020
Garnizon Komutanı Albay Nartop'tan Başkan Yüce'ye ziyaret
Garnizon Komutanı Tankçı Komando Albay Cavit Nartop, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye ziyarette bulundu.
Ekrem Yüce - 29.12.2020
Sakarya'da yılda 4 bin hanenin elektrik ihtiyacını karşılayacak GES projesinde çalışmalar başladı
Santralin kurulacağı Karaman bölgesinde düzenlenen törende konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, pandemi sürecinde durmadan çalışmaları artırdıklarını, yatırımları hayata geçirmeye devam edeceklerini söyledi.
Ekrem Yüce - 28.12.2020
Orta Asya Türkleri'nin tarihi değeri Yağcıbedir halısı Sakarya'da üretilmeye başlandı
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, halı üretim çalışmalarına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, kasım ayı meclis toplantısında, Balıkesir'in Sındırgı Belediyesi ile kardeş şehir ilişkisi kurulması kararının alındığını anımsattı.
Ekrem Yüce - 28.12.2020
Güneş Enerji Santrali Projesi
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Ekrem Yüce, çalışmaların, 29 Aralık saat 15.
Ekrem Yüce - 27.12.2020
Sakarya'dan kısa kısa
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, kente yapılan yeni yatırımların salgın sürecinde de hız kesmeden devam ettiğini bildirdi.
Ekrem Yüce - 27.12.2020
Sakarya Büyükşehir Belediyesi kuracağı GES ile elektrik giderlerinden yılda 5 milyon lira tasarruf sağlayacak
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Ekrem Yüce, 29 Aralık'ta yapılacak programla proje çalışmalarının başlayacağını belirterek, yatırımın kente hayırlı olmasını temenni etti.
Ekrem Yüce - 24.12.2020
SGK Köprülü Kavşak projesi altyapı çalışmaları tamamlandı
Açıklamada ifadelerine yer verilen Belediye Başkanı Ekrem Yüce, şunları kaydetti: "Şehrimizin önemli bir giriş ayağı olacak SGK Köprülü Kavşak projesi için yoğun bir çalışma gerçekleştiriyoruz.
Ekrem Yüce - 22.12.2020
Kocaali'de gasilhane ve taziye evi çalışmasında sona gelindi
Acar, katkılarından dolayı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı, hayırseverler ve emeği geçen herkese teşekkür etti.
Ekrem Yüce - 19.12.2020
Sakarya'da yeni eğitim külliyesinin çalışmaları sürüyor
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, imam hatip okulunun hızla yükseldiğine dikkat çekerek, emeği geçen herkese teşekkür etti.
Ekrem Yüce - 19.12.2020
Kuzey Marmara Otoyolu'nun 6. kesimi hizmete açıldı
Programa, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile diğer ilgililer katıldı.
Ekrem Yüce - 17.12.2020
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylaması için fotoğraf seçti.
Ekrem Yüce - 15.12.2020
Avrupa Satranç Şampiyonu Çelik, ücretsiz dezenfektan dağıttı
Bu gibi zorlu süreçlerde yardımlaşmanın büyüm önem arz ettiğini ifade eden Çelik, "Adapazarı ilçemizden başlayarak esnaflarımızla bu zor günlerde paylaşım ve dayanışma içinde dağıtımlarımızı yaptık. Esnaflarımızın genelinin işlerinin bozuk olduğunu gözlemledim lakin dükkan içi dezenfekte işlemlerinin belediyelerin desteğiyle yapıldığını söylediler. Belediyelerimizin esnaflarımıza verdiği desteklerden dolayı ve bu dayanışma hareketini şehrimizde başlattığı için Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce'ye şükranlarımı sunuyorum.
Ekrem Yüce - 11.12.2020
Sakaya Büyükşehir Belediyesinden filyasyon çalışmaları için araç desteği
Belediyeden yapılan açıklamada, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin koronavirüse karşı yürütülen mücadeleye destek sağlamak için verdiği talimatın ardından araç ve şoförlerin, Sağlık İl Müdürlüğünün uhdesinde hizmet sunmaya başladığı bildirildi.
Ekrem Yüce - 10.12.2020
Sakarya'dan kısa kısa
Ekrem Yüce de şehir olarak yenilenecek, dönüşecek ve bilinçli hale geleceklerini, kenti öngöremedikleri çevresel, fiziksel, yapısal, ekolojik değişikliklere karşı güçlü, dirençli ve esnek bir yapıya kavuşturmak için hep beraber ortak akıl yürütmeleri gerektiğini kaydetti.
Ekrem Yüce - 08.12.2020
Sakarya'da yapımı planlanan bin yataklı şehir hastanesinin yapım süresi hızlandırılıyor
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya'da yapımı planlanan bin yataklı şehir hastanesinin yapım süresinin hızlandırılacağını belirtti.
Ekrem Yüce - 04.12.2020
Sakarya'da "Depreme Hazırlık ve Kentsel Dayanıklılık Çalıştayı" düzenlenecek
Açıklamada, çalıştaya Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin de katılacağı belirtildi.
Ekrem Yüce - 03.12.2020
Sakarya Eğitime Destek Platformu Toplantısı düzenlendi
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, çevrimiçi düzenlenen Sakarya Eğitime Destek Platformu Toplantısı'na katılda.
Ekrem Yüce - 30.11.2020
Son dakika haber! Sakarya Büyükşehir Belediyesi 8 milyon maske dağıttı
Açıklamada, "100 kişilik ekip tarafından gerçekleştirilen maske imalatımız tüm hızıyla devam ediyor. 20'li maske paketi, dezenfektan ve ilgili broşürlerden oluşan hijyen paketlerimizin vatandaşlara ulaştırılması noktasında ise kurmuş olduğumuz 100 kişilik dağıtım ekibi planlanan program dahilinde hummalı bir biçimde çalışıyor. Büyükşehir olarak Başkan Ekrem Yüce'nin talimatıyla başlatılan bu proje pandemi boyunca devam edecek.
Ekrem Yüce - 29.11.2020
Sakarya'da kaliteli su takibi ve analizi yapacak laboratuvar 2021'de hizmete girecek
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, kaliteli su takibi ve analizinin en modern tekniklerle yapılacağı su laboratuvarı binasının 2021 yılında hizmete gireceğini bildirdi.
Ekrem Yüce - 26.11.2020
Başkan Yüce, sanatçı İsmail Türüt'ü kabul etti
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ses sanatçısı İsmail Türüt'ü kabul etti.
Ekrem Yüce - 24.11.2020
Başkan Ekrem Yüce'den okul inşaatında inceleme
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, inşaatı devam eden 48 derslikli yeni imam hatip lisesinde incelemelerde bulundu.
Ekrem Yüce - 24.11.2020
24 Kasım Öğretmenler Günü
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ekrem Yüce - 23.11.2020
Başkan Yüce "Pandemi Sürecinde Belediyelerin Rolü" toplantısına katıldı
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, "Pandemi Sürecinde Belediyelerin Rolü" konulu online Türkiye-Özbekistan tecrübe paylaşımı toplantısına katıldı.
Ekrem Yüce - 22.11.2020
Eski Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, Kovid-19'a yenildi
Taziyeler AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Vali Çetin Oktay Kaldırım, AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ve ilçelerin belediye başkanları sosyal medya hesaplarından taziye mesajı yayımladı.
Ekrem Yüce - 19.11.2020
Ferizli'de kapalı pazar yerinin temeli atıldı
Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, törende konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, vatandaşların ortak kullanım alanlarının yenilenmesi noktasında atılan her adımın sonuna kadar destekçisi olduklarını söyledi.
Ekrem Yüce - 16.11.2020
AA Bölge Müdürü Velioğlu'ndan Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce'ye ziyaret
Anadolu Ajansı (AA) Sakarya Bölge Müdürü Yücel Velioğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye ziyarette bulundu.
Ekrem Yüce - 14.11.2020
Sakarya Büyükşehir'in 2021 bütçesi 1 milyar 630 milyon lira
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem Yüce, 2021 yılı bütçesinin 1 milyar 630 milyon lira olarak belirlendiğini bildirdi.
Ekrem Yüce - 14.11.2020
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce'ye ziyaret
Meclis Depremlere Karşı Alınabilecek Önlemleri Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'yi makamında ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ekrem Yüce Haberleri | Ekrem Yüce Kimdir - Haberler - Ekrem Yüce haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ekrem Yüce kimdir, hayatı ve biyografisi. SASKİ Söğütlü Şube Müdürlüğü hizmet vermeye başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 00:48:15. #1.14#
title