EKREM ÇELEBİ HABERLERİ

Ekrem Çelebi haber, Ekrem Çelebi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ekrem Çelebi - 19.09.2019
19 Eylül Gaziler Günü
Programda konuşan Vali Süleyman Elban, Türkiye'nin bulunduğu coğrafyanın zorluğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti: "Öyle bir vatanda yaşıyoruz ki burayı yurt edininceye kadar çok bedeller ödedik. Ama burada yurt olarak yaşamaya devam ettiğimiz sürece de maalesef bedeller ödeyeceğiz gibi gözüküyor. Bu bedel çoğu zaman da bu vatanın kahraman evlatlarının canıyla ödenmektedir. Vatanın muhafazası ve müdafaası için yola çıktığında şehit olmayı, olmazsa gazilik şerefine ulaşmayı göze almış bu vatanın kahraman evlatlarının bazıları şehit oldu, bazıları da sizin gibi kıymetli gazi oldular. Tıpkı sizler gibi vatanın müdafaası ve milletin huzuru için sınır boylarında, ülkemizin içerisinde ve sınır ötesinde görev yapan tüm güvenlik güçlerimizi, askerimizi, polisimizi, güvenlik korucularımızı Allah muhafaza etsin." Programa, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Garnizon Komutan Vekili Albay Mustafa Cebe, Ağrı Belediye Başkan Vekili Kasım Bulan, Ağrı Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Turgut, kurum müdürleri ve gaziler katıldı.
Ekrem Çelebi - 16.09.2019
Ahilik Haftası kutlamaları
Eski Van Caddesi'nde devam eden kutlama programında ise Ağrı Valisi Süleyman Elban, AK Parti Milletvekili Ekrem Çelebi ve AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın vatandaşlara ahilik pilavı dağıttı.
Ekrem Çelebi - 13.09.2019
Milletvekili Çelebi'den Türk ve ABD ticaret bakanlarına Ağrı daveti
AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, "Türkiye-ABD Çalışma Yemeği"nde Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile ABD Ticaret Bakanı Wilbur Ross'u Ağrı'ya davet ettiğini bildirdi.
Ekrem Çelebi - 12.09.2019
Milletvekili Çelebi'den "Ağrı Ticaret Borsası" müjdesi
AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı'ya ticaret borsası kurulması için çalışma başlattıklarını bildirdi.
Ekrem Çelebi - 24.08.2019
Ağrı'da 1. Balık Gölü Festivali
Ağrı'nın kendine has ve birçok ilde bulunmayan özellikli coğrafi güzelliklere sahip olduğunu belirten Vali Elban, şöyle devam etti: "Ağrı Dağı artık dünyada hepimizin bildiği birçok din tarafından kutsanan, birçok millet tarafından çok özel kılınan, ama en özeli bizim için olan bir dağ. Ağrı Dağı dışında da ilimizde birçok güzelliğimiz var. Bu güzelliklerden birisi de bugün Ağrı'da festival yaptığımız Balık Gölü'müz. Bizim bu gölümüzden daha az özelliğe ve daha az güzelliğe sahip birçok göl çok rahat ulaşımı nedeniyle çok fazla turist çekmekte ve insanlara çok ciddi bir gelir sağlamakta.İnşallah bu festivali bahane kılarak hem buluşacağız, görüşeceğiz hem de ilimizi, Balık Gölü'müzün tüm güzelliklerini herkese tanıtacağız." -"Bizim bu ülkeye sahip çıkmamız lazım" AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi de Türkiye ve Ağrı'da huzur olduğunu belirterek, Ağrı Dağı ve İshakpaşa Sarayı başta olmak kentin birçok turistik mekanı olduğunu dile getirdi.
Ekrem Çelebi - 18.08.2019
Damat ve ağabeyi, düğün öncesi kazada hayatını kaybetti (2)
KARDEŞLER YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİ Ağrı'nın Patnos ilçesinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden kardeşler Bayram Tekdemir ile ağabeyi Kasım Tekdemir'in cenazesi otopsi sonrası Dağalan köyüne getirildi. Köy camiinde kılınan cenaze namazına Ağrı Valisi Süleyman Elban, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, askeri yetkililer, ölen kardeşleri yakınları ve köylüler katıldı.
Ekrem Çelebi - 18.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Şüphelinin adliyeden çıkartılması Haber-Kamera: Tolga YANIK / KONYA, =================================== Damat ve ağabeyi, düğün öncesi kazada hayatını kaybetti (2) KARDEŞLER YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİ Ağrı'nın Patnos ilçesinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden kardeşler Bayram Tekdemir ile ağabeyi Kasım Tekdemir'in cenazesi otopsi sonrası Dağalan köyüne getirildi. Köy camiinde kılınan cenaze namazına Ağrı Valisi Süleyman Elban, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, askeri yetkililer, ölen kardeşleri yakınları ve köylüler katıldı.
Ekrem Çelebi - 17.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ-17
Olay, Tuşba ilçesine bağlı Mollakasım Mahallesi'nde meydana geldi. İki ailenin bireyleri, bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışma, kısa sürede büyüyüp, silahlı kavgaya dönüştü. Silahtan çıkan kurşunların hedefi olan Emre Yücebaş yaşamını yitirirken, 7 kişi de yaralandı. İhbarla olay yerine gelen sağlık görevlileri, yaralıları ambulanslarla Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi'ne kaldırdı. Yaralılar, tedaviye alınırken, jandarma da kavganın çıktığı mahallede güvenlik önlemi aldı. Kavgaya karışan kişilerin gözaltına alındığı öğrenildi.  VAN,   ======================== Damat ve ağabeyi, düğün öncesi kazada hayatını kaybetti (2)   KARDEŞLER YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİ Ağrı'nın Patnos ilçesinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden kardeşler Bayram Tekdemir ile ağabeyi Kasım Tekdemir'in cenazesi otopsi sonrası Dağalan köyüne getirildi. Köy camiinde kılınan cenaze namazına Ağrı Valisi Süleyman Elban, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, askeri yetkililer, ölen kardeşleri yakınları ve köylüler katıldı.
Ekrem Çelebi - 17.08.2019
Şehit güvenlik korucuları defnedildi
Saygı duruşunda bulunulması, şehitlerin öz geçmişlerinin okunması ve İl Müftüsü Tandoğan Topçu'nun okuduğu duanın ardından şehitlerin cenazeleri köy mezarlığına getirildi. Şehit kardeşler yakınlarının gözyaşları arasında defnedilirken, Vali Süleyman Elban ise Türk bayrağı ve fotoğraflarını şehitlerin kardeşi Davut Tekdemir'e verdi. Okunan duanın ardından aileye taziyelerini ileten Vali Elban, şehitlerin geride bıraktığı emanetlere sahip çıkacaklarını söyledi. Törene, şehitlerin ailesi ve yakınlarının yanı sıra AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, 12.
Ekrem Çelebi - 15.07.2019
11. Kalkınma Planı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Dijitalleşmeyi öne çıkaran yaklaşım" AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Türkiye'nin yerli paralarla ticaret öngördüğünü, petrole yönelik bağımlılığını azaltmak için de yenilenebilir enerji kaynaklarına yöneldiğini anlattı.
Ekrem Çelebi - 15.07.2019
11. Kalkınma Planı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP'li Şener'in konuşması sırasında AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Şener'den, nazik bir dil kullanmasını isteyerek, "Sayın Oktay'a talimat veremezsiniz.
Ekrem Çelebi - 29.06.2019
Şehit Astsubay Adem Tunç, son yolculuğuna uğurlandı
Tutak ilçesine bağlı Aşağı Köşk köyünde yaşayan Şefika-Ömer Tunç çiftinin 10 çocuğundan 9'uncusu olan Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Adem Tunç'un cenazesi dün askeri uçakla Ahmed-i Hani Havalimanı'na getirildi. Şehit Tunç için bugün Tutak 15 Temmuz Meydanı'nda cenaze töreni düzenlendi. Törene, Adalet Bakan Yardımcısı Selahaddin Menteş, Vali Vekili Hidayet Sarı, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Faruk Metin, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cemil Lütfi Özkul, İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, şehidin yakınları ve yaklaşık bin kişi katıldı.
Ekrem Çelebi - 29.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 12
Tutak ilçesine bağlı Aşağı Köşk köyünde yaşayan Şefika-Ömer Tunç çiftinin 10 çocuğundan 9'uncusu olan Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Adem Tunç'un cenazesi dün askeri uçakla Ahmed-i Hani Havalimanı'na getirildi. Şehit Tunç için bugün Tutak 15 Temmuz Meydanı'nda cenaze töreni düzenlendi. Törene, Adalet Bakan Yardımcısı Selahaddin Menteş, Vali Vekili Hidayet Sarı, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Faruk Metin, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cemil Lütfi Özkul, İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, şehidin yakınları ve yaklaşık bin kişi katıldı.
Ekrem Çelebi - 29.06.2019
Şehit astsubay Tunç son yolculuğuna uğurlandı
Törene, şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, 12.
Ekrem Çelebi - 05.06.2019
AK Partili Çelebi vatandaşlarla bayramlaştı
AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, vatandaşlarla bayramlaştı.
Ekrem Çelebi - 04.06.2019
Ağrı'da bayramlaşma
Ağrı Valisi Süleyman Elban, kurum müdürleri ve vatandaşlarla bayramlaştı. Ramazan Bayramı dolayısıyla Ağrı Öğretmenevi'nde bayramlaşma programı düzenlendi. Vali Elban, burada kurum müdürleri ve vatandaşların bayramını kutlayarak, Ramazan Bayramı'nın sağlık, huzur ve mutluluk getirmesinde temennisinde bulundu. Programa AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, 12.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ekrem Çelebi Haberleri | Ekrem Çelebi Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Ekrem Çelebi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ekrem Çelebi kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Genel Kurulu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.7.2021 10:48:19. #1.15#

title