Ekonomik Kurul'da Bayrak Değişimi

Ekonomik Kurul'da Bayrak Değişimi
Bültenler - Haberler | Güncel

Kentin ortak sorunlarının çözümü amacıyla, Büyükşehir Belediyesi'nin öncülüğünde oluşturulan İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu (İEKKK) 47. toplantısını gerçekleştirdi.

2009 Temmuz ayından bu yana meslek odaları ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile girişimciler, sanayiciler ve yatırımcıların bir araya gelerek kentin sorunlarını masaya yatırdığı Koordinasyon Kurulu'nun yeni Dönem Başkanı da belli oldu. Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, 2014 yılında üstlendiği Dönem Başkanlığı görevini, Tiryakiler Şirketler Grubu Başkanı ve EBSO eski Meclis Başkanı Mehmet Tiryaki'ye devretti.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, toplantı açılışında Kurul üyeleriyle birlikte Yiğitbaşı'na bir şükran plaketi takdim etti.

İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu üyelerine stat, yat limanı, tramvay ve katı atık bertaraf tesisi hakkında özet bilgiler sunan Başkan Kocaoğlu, konuşmasını yeni yıl dilekleriyle bitirdi.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title