Yıllık yatırımcı rehberi (8) - Haberler
Haberi Paylaş

Yıllık yatırımcı rehberi (8)

AA - Elif Ferhan Yeşilyurt - Ekonomi
 - Güncelleme:
Yıllık yatırımcı rehberi (8)

Borsa İstanbul'da geçen yıl işlem gören hisse senetlerinin, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile piyasa değerleri ve yıllık değişim oranları şöyle: AdPiyasa Değeri2021 En Yüksek2021 En Düşük2021 Fark (%)2021 KapanışA.V.O.D Gıda ve Tarım410.400.

Borsa İstanbul'da geçen yıl işlem gören hisse senetlerinin, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile piyasa değerleri ve yıllık değişim oranları şöyle:

AdPiyasa Değeri2021 En Yüksek2021 En Düşük2021 Fark (%)2021 Kapanış
A.V.O.D Gıda ve Tarım410.400.000,0011,254,27-41,094,56
Acıpayam Selüloz191.918.430,0026,0814,425,1217,9
Adel Kalemcilik780.097.500,0033,8019,30-1,1033,02
Adese Gayrimenkul756.000.000,003,110,72-69,030,75
Afyon Çimento1.396.000.000,005,763,30-31,703,49
AGESA Hayat Emeklilik3.693.600.000,0022,9615,4019,7520,52
Ak Enerji1.327.078.480,002,521,22-17,651,82
Akbank37.440.000.000,008,744,656,547,2
Akçansa3.444.132.757,8223,6213,4611,7217,99
Akdeniz Yatırım Hold.213.443.400,003,031,48-28,431,72
Akfen GMYO9.555.000.000,017,851,23306,647,35
Akın Tekstil1.086.624.000,0063,8528,9235,7743,12
Akiş GMYO1.344.350.000,003,081,63-40,191,67
Akmerkez GMYO1.612.785.920,0075,9435,02-29,2443,28
Aksa11.098.150.000,0041,5412,63148,1434,28
Aksa Enerji12.251.118.977,6411,443,77168,559,99
Aksigorta3.243.600.000,0010,676,6827,5710,6
Aksu Enerji838.200.000,0026,884,86236,5525,4
Alarko Carrıer3.156.840.000,00562,32239,15-19,27292,3
Alarko GMYO2.120.048.000,0036,2019,3629,9632,92
Alarko Holding5.394.000.000,0013,118,1545,5112,4
Albaraka Türk2.349.000.000,002,741,44-10,311,74
Alcatel Lucent Teletaş921.852.389,0442,5821,00-19,6923,82
Alkim Kağıt859.425.000,0022,2812,6726,4716,37
Alkim Kimya2.530.500.000,0022,6013,9219,7616,87
Altınyağ Madencilik ve Enerji387.750.000,002,431,01-3,811,41
Altınyunus Çeşme1.605.000.000,00110,5043,1028,5064,2
Anadolu Efes17.538.157.890,0637,6818,7838,6629,62
Anadolu Grubu Holding9.575.777.246,1949,7219,0850,5139,32
Anadolu Hayat Emek.5.160.000.000,0013,558,1349,3412
Anadolu Isuzu2.899.680.000,0041,6814,7491,7834,52
Anadolu Sigorta3.285.000.000,008,215,66-9,016,57
Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji3.212.000.000,0032,3019,060,0029,2
Anel Elektrik670.450.000,006,541,99-5,732,53
Arçelik32.705.245.122,0059,6026,6270,0748,4
ARD Bilişim Teknolojileri1.246.100.000,009,135,858,587,33
Arena Bilgisayar1.303.000.000,0021,038,8719,5213,03
Armada Bilgisayar1.436.400.000,0079,9539,1021,9459,85
Arsan Tekstil838.440.000,006,493,8537,485,48
Arzum Ev Aletleri491.846.700,0027,6815,00-36,8115,27
Aselsan47.606.400.000,0029,0613,5515,5020,88
Ata GMYO83.600.000,006,913,33-36,123,52
Atakule GMYO687.317.400,005,461,9811,492,61
Atlantis Yatırım Holding70.320.000,0010,673,5358,098,79
Atlas Yat. Ort.73.200.000,002,691,17-29,151,22
ATP Bilgisayar2.259.375.000,0075,6523,460,0060,25
Avrasya GMYO330.336.000,004,361,6813,002,96
Avrasya Petrol ve Tur.114.750.000,004,251,99-20,312,55
Avrupa Yatırım Holding176.400.000,009,504,51-2,005,88
Aydem Enerji4.194.750.000,009,625,900,005,95
Ayen Enerji2.022.975.000,009,514,1834,757,29
Ayes Çelik Hasır ve Çit391.334.328,0028,029,75130,8626,04
Aygaz6.732.000.000,0028,6012,2058,1822,44
Bagfaş2.362.500.000,0020,205,01144,4117,5
Bak Ambalaj681.480.000,0031,2915,66-4,2818,93
Balatacılar Balatacılık120.929.773,1911,974,519,719,04
Bantaş Ambalaj367.650.000,004,982,54-2,773,04
Banvit9.387.212.889,1594,4043,5480,4893,85
Başkent Doğalgaz GMYO8.428.000.000,0038,669,300,0012,04
Baştaş Başkent Çimento1.302.435.288,0020,568,35-43,019,9
Batı Çimento2.700.000.000,0018,654,68218,4715
Batısöke Çimento832.000.000,004,092,02-14,752,08
Bayrak Taban Sanayi157.868.750,0013,756,24-36,856,7
Bera Holding3.320.352.000,0034,508,99-52,079,72
Berkosan Yalıtım122.460.000,0015,136,90-12,007,85
Beşiktaş Futbol Yat.996.000.000,0013,513,732,724,15
Beyaz Filo873.262.500,0019,107,25-13,098,76
Bilici Yatırım1.146.150.000,0021,685,45155,7214,15
Bim Mağazalar37.221.360.000,0088,4055,62-11,3561,3
Biotrend Çevre ve Enerji2.750.000.000,0012,544,870,005,5
Birko Mensucat118.800.000,001,860,85-10,810,99
Birleşim Mühendislik823.140.000,0013,307,740,008,07
Birlik Mensucat31.230.721,803,501,79-45,091,9
Bizim Mağazaları743.400.000,0017,0010,72-17,2612,39
BMS Çelik Hasır316.465.450,0010,045,000,008,77
Boğaziçi Beton Sanayi1.546.600.000,006,483,600,004,07
Borusan Mannesmann3.827.250.000,0039,0020,42-2,8827
Borusan Yat. Paz.10.681.875.000,00568,71265,20-16,39379,8
Bosch Fren Sistemleri2.625.000.000,001.380,00774,71-14,611050
Bossa2.302.680.000,0047,8017,56108,0737,14
Brisa8.878.901.062,5035,9419,3050,2829,1
Burçelik255.078.720,0042,1817,1544,0530,28
Burçelik Vana171.347.711,0465,0019,82-53,0423,32
Bursa Çimento1.960.000.000,005,553,14-21,253,92
Carrefoursa4.880.957.850,5081,9536,02-46,8038,2
Casa Emtia Petrol573.790.000,00239,4296,7110,74117,1
Ceo Event Medya597.960.000,0016,475,07111,3513,59
Coca Cola İçecek22.524.532.746,10118,1059,4539,4388,55
Cosmos Yat. Holding60.400.654,2017,008,2515,389,3
Credıtwest Faktorıng236.800.000,006,122,93-49,572,96
Çan2 Termik4.080.000.000,0015,144,250,0012,75
Çelebi4.252.500.000,00358,30147,20-4,12175
Çelik Halat336.565.000,0010,925,61-10,868,11
Çemaş Döküm925.470.000,001,921,01-31,281,17
Çemtaş1.887.235.459,2021,3812,0018,9618,69
Çimbeton373.293.000,00534,20189,90-28,87210,9
Çimentaş2.435.664.471,0762,0025,50-22,6827,96
Çimsa4.160.600.813,6040,3017,8373,0330,8
Çuhadaroğlu Metal644.100.000,0011,285,7818,839,04
Dagi Giyim341.637.000,005,181,73-22,792,63
Dagi Yatırım Holding116.640.000,0019,209,00-16,2810,8
Dardanel1.705.548.913,536,282,00-45,352,91
Datagate Bilgisayar342.600.000,0019,8011,05-29,1111,42
Demısaş Döküm510.825.000,0010,565,7250,269,73
Denge Holding384.000.000,005,211,05-57,861,28
Deniz GMYO952.000.000,003,871,4829,202,38
Derimod192.240.000,0013,956,90-26,907,12
Derlüks Yatırım Holding126.262.500,0010,873,77-48,414,55
Desa Deri413.464.546,8218,987,60-13,768,4
Despec Bilgisayar209.300.000,0015,608,75-30,329,1
Deva Holding5.748.554.330,8036,6821,5019,4628,74
Dinamik Isı Makina Yalıtım311.212.500,0021,8510,217,4711,58
Diriteks Diriliş Tekstil34.080.000,0012,002,66-14,213,2
Ditaş Doğan679.640.000,0033,5211,58100,9926,14
DO-CO10.473.825.600,001.419,20463,4070,621074,9
Doğan Burda1.378.921.837,50319,9012,22214,1770,5
Doğan Holding7.196.580.292,004,172,45-8,282,75
Doğtaş Kelebek Mobilya714.000.000,003,231,95-12,412,04
Doğu Aras Enerji5.862.500.000,00115,5077,950,0087,5
Doğusan160.680.000,006,112,6513,464,12
Doğuş GMYO3.286.877.081,4013,757,3021,189,9
Doğuş Otomotiv9.636.000.000,0056,0020,5968,9643,8
Döktaş Dökümcülük3.770.000.000,0042,6622,506,1432,5
Duran Doğan Basım697.550.000,0025,469,7689,9919,93
Dyo Boya905.000.000,0017,478,58-19,549,05
Eczacıbaşı İlaç5.132.597.400,008,755,484,007,49
Eczacıbaşı Yatırım5.407.500.000,0063,0826,7891,3151,5
E-Data Teknoloji884.250.000,0021,406,600,0019,65
Edip Gayrimenkul181.350.000,006,091,91-15,962,79
Ege Endüstri5.537.700.000,002.215,001.080,005,591758
Ege Gübre2.250.000.000,00288,70142,4756,84225
Ege Profil2.601.103.097,5047,0424,04-14,6832,12
Ege Seramik1.051.500.000,0018,279,6645,1014,02
Egeplast456.400.000,0049,2821,00-31,4722,82
Ekiz Kimya49.167.443,6516,985,50-3,936,85
Elite Naturel Organik Gıda1.306.800.000,0029,2017,170,0024,2
Emek Elektrik183.000.000,003,171,63-14,542,44
Eminiş Ambalaj111.352.000,0052,0016,70-51,2517,96
Emlak Konut GMYO8.132.000.000,002,891,691,202,14
Enerjisa Enerji15.212.168.296,5115,699,0011,7012,88
Enka İnşaat84.336.000.000,0019,666,76113,8715,06
Erbosan2.240.000.000,00157,3039,80176,17112
Ereğli Demir Çelik98.560.000.000,0036,2611,65114,3728,16
Ersan Alışveriş Hizmetleri741.600.000,004,652,990,003,09
Ersu Gıda222.480.000,006,293,1425,106,18
Escar Turizm Taşımacılık1.680.042.000,0038,9015,370,0030,94
Escort Teknoloji303.452.047,008,664,53-7,616,07
Esenboğa Elektrik2.156.800.000,0046,1918,8477,1233,7
Etiler Gıda250.000.000,008,193,9257,046,25
Euro Kapital Yat. Ort.70.600.000,009,333,25-7,583,53
Euro Trend Yat. Ort.73.800.000,006,293,144,293,69
Euro Yat. Ort.64.000.000,005,472,88-27,953,2
Euro Yatırım Holding127.800.000,004,201,67-25,002,13
Europap Tezol Kağıt1.554.000.000,0020,2813,530,0015,54
Fade Gıda571.324.950,0020,675,0430,926,81
Fenerbahçe Futbol2.787.276.800,0045,9022,36-4,7428,16
Flap Kongre Toplantı Hiz.219.375.000,003,741,61-20,622,34
F-M İzmit Piston1.630.409.418,00212,0693,25-6,85114,2
Fonet Bilgi Teknolojileri516.000.000,0017,3111,32-1,0012,9
Ford Otosan83.551.671.000,00315,40118,9598,26238,1
Formet Metal ve Cam268.140.000,003,200,99-55,571,09
Frigo Pak Gıda452.695.000,006,861,9942,853,7
Galata Wind Enerji3.123.182.112,686,313,260,005,84
Galatasaray Sportif1.755.000.000,004,783,01-19,753,25
Garanti Bankası47.334.000.000,0013,586,5211,0211,27
Garanti Faktoring1.089.150.000,0019,047,6723,0913,7
Garanti Yat. Ort.94.500.000,004,772,10-21,642,52
Gedik Y. Men. Değ.2.016.000.000,0014,645,6435,008
Gediz Ambalaj394.009.920,0025,9513,2126,0416,89
Gelecek Varlık Yönetimi1.600.962.000,0015,9310,890,0011,46
Gen İlaç4.605.000.000,0017,0611,820,0015,35
Gentaş744.000.000,004,942,88-17,583,72
Gersan Elektrik362.400.000,008,554,45-26,224,53
Gimat Mağazacılık308.844.000,003,262,010,002,07
Girişim Elektrik Sanayi1.966.500.000,0028,0216,020,0017,1
Global Men. Değ.232.000.000,0010,784,91-3,495,8
Global Yat. Holding1.287.000.000,004,951,75-43,641,98
Good-Year2.500.200.000,0012,516,1916,219,26
Göltaş Çimento718.560.000,0087,0435,56-2,7439,92
Gözde Girişim3.484.250.000,0010,625,1213,419,05
GSD Denizcilik540.000.000,004,792,0547,833,6
GSD Holding1.345.500.000,004,021,5819,122,99
Gübre Fabrik.25.667.900.000,0099,4045,62-10,6976,85
Güler Yat. Holding325.200.000,004,722,16-21,742,71
Halk GMYO2.376.600.000,004,052,16-23,562,33
Hatay Tekstil342.300.000,0029,7513,5719,5416,3
Hedef Girişim729.600.000,004,062,341,392,56
Hedef Holding1.827.000.000,007,162,150,006,09
Hektaş12.788.200.000,0016,445,27178,3414,87
HUB Girişim273.000.000,0020,768,76-50,009,1
Hürriyet Gzt.1.053.760.000,002,831,25-15,241,78
ICBC Turkey Bank4.540.800.000,007,734,70-18,775,28
Info Yatırım769.217.000,006,303,4519,265,57
Inveo Yatırım Holding2.655.360.000,0064,8014,4791,1327,66
Işık Plastik1.062.463.140,3512,154,310,004,99
Işıklar Enerji Yapı Hol.462.056.373,251,880,80-25,440,85
İdeal Finansal Teknolojiler305.900.000,0095,8012,18139,2332,2
İdealist GMYO94.500.000,005,291,66-20,361,89
İhlas Ev Aletleri329.470.000,001,980,91-49,550,94
İhlas Gayrimenkul790.000.000,001,600,78-36,800,79
İhlas Gazetecilik592.000.000,002,670,71-69,960,74
İhlas Haber Ajansı608.000.000,0011,103,960,009,5
İhlas Holding825.000.000,001,200,53-51,010,55
İhlas Yayın Holding297.000.000,001,240,61-42,110,66
İndeks Bilgisayar1.487.360.000,009,284,3742,926,64
İntema1.739.880.000,00108,8028,80124,3189,5
İpek Doğal Enerji3.540.877.201,8818,8310,144,2013,63
İskenderun Demir Çelik67.396.000.000,0028,208,23173,9523,24
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

AA / Elif Ferhan Yeşilyurt - Ekonomi

Münir Karaloğlu Borsa İstanbul Türk Lirası Enerji Ekonomi Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title