Haber : Yıldız Entegre'ye uluslararası Davey Awards'tan "Gold" ödül - Haberler

Haberi Paylaş

Yıldız Entegre'ye uluslararası Davey Awards'tan "Gold" ödül

Yıldız Entegre'ye uluslararası Davey Awards'tan 'Gold' ödül

Yıldız Entegre'nin yepyeni bir bakış açısı ve teknolojik yaklaşımla hayata geçirdiği web sitesi, dünyaca ünlü Academy of Interactive and Visual Art tarafından ödüllendirildi.

Yıldız Entegre'nin yepyeni bir bakış açısı ve teknolojik yaklaşımla hayata geçirdiği web sitesi, dünyaca ünlü Academy of Interactive and Visual Art tarafından ödüllendirildi. Akademi tarafından verilen ve tasarımda mükemmeliyet vizyonuna sahip 15'inci Davey Awards'da Yıldız Entegre "en iyi web sitesi" kategorisinde "Gold" ödülünün sahibi oldu.

Yıldız Entegre'den yapılan açıklamaya göre, ABD ve dünyanın dört bir yanından gelen yaklaşık 3 bin başvurunun yapıldığı Davey Awards, dünya çapındaki irili ufaklı birçok şirket ve kurumun yaratıcı ve vizyon açıcı çalışmalarını ödüllendiriyor.

Başvurular, görsel sanatların çeşitli disiplinlerinden önde gelen 700 profesyonel üyesi bulunan AIVA tarafından değerlendiriliyor ve denetleniyor. Ödüle başvurunun en önemli kriteri ise kusursuz uygulamalar hayata geçirmek, üst düzey içerik oluşturmak ve çığır açan teknolojilerden yararlanarak fark yaratmak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, Yıldız Entegre'nin "Üretici' kategorisinde altın Davey Ödülü"nü kazanmasının kendileri için büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirtti.

Şahin, dünya çapında 3 bin projenin yarıştığı prestijli bir organizasyondan "Gold" ödülle dönmenin, çalışmalarının dünya çapında kabul gördüğünün ve beğenildiğinin bir göstergesi olduğunu ifade ederek, "Sadece sektörümüzle ilgili değil, teknoloji, pazarlama ve iletişim alanında da en son teknolojileri kullanıyor, yenilikçi çözüm ve yaklaşımımızla ülkemizin adını uluslararası organizasyonlarda duyuruyoruz. Yıldız Entegre'nin yurt içi ve yurt dışındaki binlerce çalışanı bu ödüllerle daha da motive oluyor. Böylesi saygın ödüller, şirketimizin marka değerini artırıyor, sadece çalışanlarımız değil, tüm iş ortaklarımızı da gururlandırıyor." değerlendirmesinde bulundu.

AA / Ekonomi

Amerika Birleşik Devletleri Yeni Ekonomi Programı Yıldız Entegre Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title