Toyota Corolla Seri Üretime Geçiyor - Haberler
Haberi Paylaş

Toyota Corolla Seri Üretime Geçiyor

İhlas Haber Ajansı - Ekonomi
Toyota Corolla Seri Üretime Geçiyor

Toyota Sakarya Fabrikası, Corolla'nın seri üretimine başlıyor.

Toyota Sakarya Fabrikası, Corolla'nın seri üretimine başlıyor.

Sakarya'nın Arifiye İlçesinde üretimini sürdüren Toyota Türkiye Fabrikası'nda, 7 yıl aradan sonra yeniden seri üretime başlayacak olan Toyota Corolla Sedan'ın 1 Temmuz'da gerçekleştirilecek hattan çıkış törenine iki bakan katılacak. Yedi yıl aradan sonra Toyota Sakarya Fabrikası Corolla'nın seri üretimine başlıyor. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün ve Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın 1 Temmuz'daki törene katılacakları kesinlik kazandı. 1 Temmuz Pazartesi günü saat 11.00'de Toyota Fabrikasında Yeni Corolla Sedan Aracının Hattan Çıkış Töreni'ne katılmak üzere Sakarya'ya gelecek olan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün'ün karayoluyla, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın hava yoluyla programa katılmaları bekleniyor.

Toyota Türkiye CEO'su Orhan Özer törene Toyota Motor Company Yönetim Kurulu Başkanı Akio Toyoda ile Toyota Motor Europe yöneticilerinin de katılacağını belirtti. - SAKARYA

İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

Toyota Türkiye, Nihat Ergün, Arifiye, Sakarya, Ekonomi, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title