TOFAŞ'tan Gençlere, Oyun Oynayarak İşe Girme Fırsatı - Haberler
Haberi Paylaş

TOFAŞ'tan Gençlere, Oyun Oynayarak İşe Girme Fırsatı

AA - Ekonomi
 - Güncelleme:
TOFAŞ'tan Gençlere, Oyun Oynayarak İşe Girme Fırsatı

TOFAŞ'ın gençlere kariyer fırsatı sunduğu Hack-Auto Management programına başvurular başladı.

Tofaş'ın gençlere kariyer fırsatı sunduğu Hack-Auto Management programına başvurular başladı.

BAŞVURANLAR ÖNCE OYUN OYNUYOR

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Tofaş'ın organize ettiği online iş yönetimi oyunu ve sonrasında düzenlediği "Hack-Auto Management" etkinlik ve kariyer kampına başvuru süreci başladı.

SANAL ORTAMDA DENEYİM

Sektörde kendilerine yer edinmek isteyen adaylar, Hack-Auto Management ile otomotiv sektörünü yaşayarak deneyimleme, kendi potansiyellerini ve Tofaş'ı keşfetme fırsatı yakalayacak. 29 Kasım'da sona erecek online başvuru sürecinin ardından programa kabul edilen 400 kişi, gerçek iş ortamının sunulacağı bir iş yönetim oyununa katılacak.

ELEME YAPILACAK

Web üzerinden oynanan, otomotiv sektörünün temel dinamiklerini içeren, ticari ve finansal kararların alındığı, iş süreçlerinin yönetildiği ve çıkan sonuçların değerlendirildiği bu oyunun katılımcıları Tofaş yetkilileri tarafından seçilecek. Analitik düşünme, strateji geliştirme, fırsatları görme-değerlendirme ve ticari bakış açılarının değerlendirilmesi sonucunda başarılı bulunan 50 kişi, final oyunlarına katılmak üzere Tofaş'ın Bursa'daki fabrikasına davet edilecek.

ÖDÜL DE VAR

Fabrikada iki gün sürecek olan kampın ardından, final oyunlarında başarılı olan genç yetenekler çeşitli ödüllerin sahibi olacak. Final oyunlarında katılımcıları Tofaş'ın farklı departmanlarından koçlar destekleyecek, Tofaş İnsan Kaynakları İşe Alım Yetkilileri de tüm süreci takip edecek.

İŞTE O ADRES

Hack-Auto Management programı için "http://hack-auto.com/management/" web sitesi üzerinden başvuru yapılabiliyor.

AA / Ekonomi

Tofaş Politika Ekonomi Ekonomi Ekonomi Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title