Son dakika haberleri | Yatırımcı rehberi (8) - Haberler
Haberi Paylaş

Son dakika haberleri | Yatırımcı rehberi (8)

AA - Elif Ferhan Yeşilyurt - Ekonomi
 - Güncelleme:
Son dakika haberleri | Yatırımcı rehberi (8)

Edinilen son dakika haberine göre Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım4,60-0,86-40,57
Acıpayam Selüloz18,15-1,096,59
Adel Kalemcilik26,96-1,32-19,25
Adese Gayrimenkul0,762,70-68,61
Afyon Çimento3,51-5,90-31,31
AGESA Hayat Emeklilik20,34-8,3018,70
Ak Enerji1,76-1,12-20,36
Akbank7,622,9712,76
Akçansa18,99-7,1817,93
Akdeniz Yatırım Hold.1,71-2,84-28,84
Akfen GMYO6,5021,95259,61
Akın Tekstil38,34-9,1020,72
Akiş GMYO1,720,58-38,40
Akmerkez GMYO44,26-7,21-27,64
Aksa32,84-5,69137,72
Aksa Enerji9,953,65167,47
Aksigorta9,535,8914,69
Aksu Enerji22,88-7,44203,16
Alarko Carrıer298,00-1,94-17,70
Alarko GMYO26,98-13,866,51
Alarko Holding12,066,5441,52
Albaraka Türk1,83-2,14-5,67
Alcatel Lucent Teletaş23,80-4,49-19,76
Alkim Kağıt15,85-7,8022,45
Alkim Kimya17,48-11,5824,09
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,27-5,22-13,36
Altınyunus Çeşme61,752,7523,60
Anadolu Efes28,84-17,8835,01
Anadolu Grubu Holding40,40-0,3554,64
Anadolu Hayat Emek.11,90-2,8648,09
Anadolu Isuzu35,1037,7695,00
Anadolu Sigorta5,96-8,87-17,46
Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji28,601,78

Anel Elektrik2,250,00-16,16
Arçelik52,305,5383,78
ARD Bilişim Teknolojileri7,21-3,226,78
Arena Bilgisayar12,58-1,8715,39
Armada Bilgisayar61,70-0,5625,71
Arsan Tekstil5,15-8,0429,20
Arzum Ev Aletleri15,88-1,37-34,28
Aselsan21,62-12,1919,59
Ata GMYO3,670,82-33,39
Atakule GMYO2,61-4,4011,49
Atlantis Yatırım Holding8,303,7549,28
Atlas Yat. Ort.1,25-0,79-27,41
ATP Bilgisayar54,60-6,19

Avrasya GMYO2,9027,7510,71
Avrasya Petrol ve Tur.2,284,59-28,75
Avrupa Yatırım Holding5,95-1,65-0,83
Aydem Enerji6,07-5,01

Ayen Enerji7,0216,0329,76
Ayes Çelik Hasır ve Çit25,086,72122,35
Aygaz20,88-15,8147,18
Bagfaş15,80-18,13120,67
Bak Ambalaj18,29-1,67-7,52
Balatacılar Balatacılık8,53-3,623,52
Bantaş Ambalaj3,04-1,62-2,77
Banvit83,850,1261,25
Başkent Doğalgaz GMYO11,91-3,17

Baştaş Başkent Çimento10,84-1,28-37,59
Batı Çimento14,10-7,18199,36
Batısöke Çimento2,11-4,52-13,52
Bayrak Taban Sanayi6,53-3,83-38,45
Bera Holding9,98-3,48-50,79
Berkosan Yalıtım8,04-1,23-9,87
Beşiktaş Futbol Yat.4,46-1,3310,40
Beyaz Filo9,151,55-9,22
Bilici Yatırım14,24-3,59157,35
Bim Mağazalar65,40-15,34-5,42
Biotrend Çevre ve Enerji5,58-5,26

Birko Mensucat1,033,00-7,21
Birleşim Mühendislik8,35-3,02

Birlik Mensucat1,96-2,00-43,35
Bizim Mağazaları12,90-3,15-13,85
BMS Çelik Hasır8,823,16

Boğaziçi Beton Sanayi4,16-4,81

Borusan Mannesmann25,18-8,44-9,42
Borusan Yat. Paz.361,40-1,61-20,44
Bosch Fren Sistemleri1.054,60-7,49-14,24
Bossa39,701,48122,41
Brisa28,00-9,9744,60
Burçelik32,72-11,5755,66
Burçelik Vana23,46-8,14-52,76
Bursa Çimento3,80-12,44-23,66
Carrefoursa38,76-4,11-46,02
Casa Emtia Petrol123,30-2,1416,32
Ceo Event Medya12,39-8,1592,69
Coca Cola İçecek89,60-16,1041,08
Cosmos Yat. Holding8,63-4,117,07
Credıtwest Faktorıng3,08-5,23-47,53
Çan2 Termik11,15-1,76

Çelebi183,90-9,190,75
Çelik Halat8,280,98-8,99
Çemaş Döküm1,17-3,31-31,28
Çemtaş16,80-8,206,93
Çimbeton212,10-6,93-28,47
Çimentaş28,20-3,89-22,01
Çimsa32,34-7,8681,69
Çuhadaroğlu Metal9,00-11,0718,31
Dagi Giyim2,59-1,52-23,97
Dagi Yatırım Holding10,43-3,43-19,15
Dardanel2,96-1,66-44,41
Datagate Bilgisayar11,71-1,84-27,31
Demısaş Döküm8,74-3,0034,97
Denge Holding1,32-6,38-56,54
Deniz GMYO2,3214,8525,95
Derimod7,38-2,64-24,23
Derlüks Yatırım Holding4,721,94-46,49
Desa Deri7,99-6,00-17,97
Despec Bilgisayar9,15-5,57-29,94
Deva Holding28,40-15,1218,05
Dinamik Isı Makina Yalıtım12,541,2916,38
Diriteks Diriliş Tekstil3,58-4,53-4,02
Ditaş Doğan26,723,57105,45
DO-CO1.023,80-22,3862,51
Doğan Burda72,00-40,84220,86
Doğan Holding2,83-16,27-5,61
Doğtaş Kelebek Mobilya2,10-2,78-9,83
Doğu Aras Enerji88,001,27

Doğusan4,23-9,0316,49
Doğuş GMYO10,4110,6327,42
Doğuş Otomotiv46,14-0,3977,98
Döktaş Dökümcülük33,36-7,088,95
Duran Doğan Basım18,272,6474,17
Dyo Boya9,16-3,88-18,56
Eczacıbaşı İlaç6,80-8,11-5,58
Eczacıbaşı Yatırım50,10-1,4786,11
E-Data Teknoloji16,39-3,42

Edip Gayrimenkul2,90-6,45-12,65
Ege Endüstri1.770,00-7,586,31
Ege Gübre223,00-10,2655,45
Ege Profil31,00-3,97-17,65
Ege Seramik14,15-10,4446,44
Egeplast23,42-10,54-29,67
Ekiz Kimya7,294,142,24
Elite Naturel Organik Gıda24,34-3,49

Emek Elektrik2,48-8,15-13,14
Eminiş Ambalaj17,982,45-51,19
Emlak Konut GMYO2,22-11,204,98
Enerjisa Enerji12,35-12,787,11
Enka İnşaat14,76-17,63109,61
Erbosan119,50-5,91194,66
Ereğli Demir Çelik28,38-8,16116,04
Ersan Alışveriş Hizmetleri3,121,96

Ersu Gıda5,280,966,88
Escar Turizm Taşımacılık32,74-4,32

Escort Teknoloji5,60-0,71-14,76
Esenboğa Elektrik29,201,0453,47
Etiler Gıda5,580,5440,20
Euro Kapital Yat. Ort.3,64-5,45-4,70
Euro Trend Yat. Ort.3,828,227,96
Euro Yat. Ort.3,23-3,87-27,28
Euro Yatırım Holding2,26-6,61-20,42
Europap Tezol Kağıt15,173,90

Fade Gıda6,97-1,8334,00
Fenerbahçe Futbol28,58-5,36-3,32
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,35-8,91-20,28
F-M İzmit Piston117,00-6,55-4,57
Fonet Bilgi Teknolojileri12,56-8,05-3,61
Ford Otosan243,10-9,83102,42
Formet Metal ve Cam1,12-2,61-54,35
Frigo Pak Gıda3,46-1,4233,59
Galata Wind Enerji5,16-9,15

Galatasaray Sportif3,34-6,18-17,53
Garanti Bankası11,720,7715,46
Garanti Faktoring13,98-16,0425,61
Garanti Yat. Ort.2,551,19-20,71
Gedik Y. Men. Değ.7,09-5,2119,64
Gediz Ambalaj17,16-1,3228,06
Gelecek Varlık Yönetimi12,615,97

Gen İlaç14,000,43

Gentaş3,909,24-13,59
Gersan Elektrik4,85-7,62-21,01
Gimat Mağazacılık2,120,00

Girişim Elektrik Sanayi16,85-4,96

Global Men. Değ.5,73-5,29-4,66
Global Yat. Holding2,09-5,43-40,51
Good-Year9,32-19,3816,96
Göltaş Çimento39,68-8,06-3,32
Gözde Girişim8,70-2,909,02
GSD Denizcilik3,41-10,2640,03
GSD Holding2,79-17,9411,16
Gübre Fabrik.76,00-11,68-11,68
Güler Yat. Holding2,54-1,55-26,65
Halk GMYO2,38-5,18-21,91
Hatay Tekstil16,67-4,4722,25
Hedef Girişim2,641,154,56
Hedef Holding5,794,32

Hektaş14,010,36162,25
HUB Girişim9,250,33-49,18
Hürriyet Gzt.1,79-7,25-14,76
ICBC Turkey Bank5,41-7,52-16,77
İdeal Finansal Teknolojiler30,184,07124,22
İdealist GMYO1,931,58-18,67
İhlas Ev Aletleri0,97-3,00-47,94
İhlas Gayrimenkul0,80-6,98-36,00
İhlas Gazetecilik0,76-1,30-69,15
İhlas Haber Ajansı9,5221,27

İhlas Holding0,59-1,67-47,45
İhlas Yayın Holding0,69-2,82-39,47
İndeks Bilgisayar7,15-12,2753,90
Info Yatırım5,60-4,2719,90
İntema80,45-13,49101,63
Inveo Yatırım Holding27,24-5,9488,22
İpek Doğal Enerji13,56-14,453,67
İskenderun Demir Çelik22,44-7,27164,52

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

AA / Elif Ferhan Yeşilyurt - Ekonomi

Münir Karaloğlu Borsa İstanbul Yatırım Enerji Ekonomi Haberler Son Dakika

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title