Haberler

Son dakika haber! British Council IELTS testlerine yeniden başladı

Abone Ol

Son dakika ekonomi haberi: British Council, IELTS testlerine İstanbul, Ankara ve İzmir'de yeniden başladı.

British Council, IELTS testlerine İstanbul, Ankara ve İzmir'de yeniden başladı.

British Council'dan yapılan açıklamada, "İş, eğitim ve göçmenlik konusunda dünyanın en bilinen İngilizce dil yeterliliği sınavı IELTS'in yeni oturumları, hijyen o¨nlemlerine azami dikkat go¨sterilerek ve Tu¨rkiye Cumhuriyeti Hu¨ku¨meti'nin son du¨zenlemeleri rehberligˆinde yürütülüyor" denildi ve şu bilgiler verildi:

"Düzenli olarak dezenfekte edilen sınav alanlarının yanı sıra maske ve eldiven kullanımı ile ilgili yönlendirmeler ve sosyal mesafeyi sağlayacak şekilde masaların iki metre aralıklı yerleştirilmesi de alınan önlemler arasında yer alıyor.

"2-30 Haziran tarihleri arasında, dokuz hafta boyunca haftada iki kez planlanan IELTS'e hazırlık web seminerleri, adayların teste hazırlığına destek sağlamak amacıyla oluşturuldu.

"60 dakika süren web seminerleri, IELTS testinde adayları nelerin beklediğini anlamaya yardımcı olmakla beraber, Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma bölümleri ile ilgili tüm soruları da yanıtlamayı amaçlıyor.

"Teste hazırlık için sunulan ücretsiz destek malzemeleri, teste girmeden önce hazırlığınızı pekiştirmek için fayda sağlıyor. Web seminerlerinin yanı sıra British Council'ın, uzaktan ve çevrimiçi IELTS eğitimi için sağladığı çok çeşitli öğrenme kaynakları şunları içeriyor:

"Road to IELTS: 100 interaktif etkinlik, videolar, uygulamalar ve dört becerinin her biri için iki uygulama testi içeren çevrimiçi hazırlık kursudur.

IELTS WordReady - çevrimiçi kelime pratiği

Çevrimiçi alıştırma soruları ve materyalleri

Ücretsiz IELTS hazırlık materyalleri

IELTS hazırlık mobil uygulaması

Ücretsiz IELTS hazırlık web seminerleri"


Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Ekonomi

İngilizce İstanbul Ankara İzmir Ekonomi Haberler Son Dakika

Bakmadan Geçme

Telefon ne zaman icat edildi? Telefon mu telgraf mı önce icat edildi? Telefon icat tarihi nedir? 11 Aralık 2023 Resmi Gazete atama kararları! Resmi Gazete bugünün kararları neler? NACİ GÖRÜR İSTANBUL DEPREMİ AÇIKLAMASI NEDİR? İstanbul'un en tehlikeli semtleri, ilçeleri neresi? Naci Görür istanbul depremi için ne dedi? BARAJ DOLULUK ORANLARI 10 ARALIK: İstanbul (İSKİ) baraj doluluk oranları yüzde kaç, İstanbul'un kaç günlük suyu kaldı? İBB İyi Parti Grup Başkan Vekili İBRAHİM ÖZKAN KİMDİR, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Halk TV konuğu İbrahim Özkan biyografisi! YARGI YEKTA DİZİDEN AYRILIYOR MU? Yargı dizisindeki Yekta (Uğur Polat) öldü mü, diziden neden ayrılıyor? Onur Şan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, Urfalı mı, nasıl ünlü oldu? Onur Şan hayat hikayesi ve biyografisi! BUGÜN (11 ARALIK) İSTANBUL'da hava durumu nasıl olacak, yağmur var mı? İSTANBUL 11 ARALIK 5 günlük hava durumu! Bu hafta sonu hava nasıl? 11 ARALIK (YARIN) HAVA DURUMU | İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Hatay haftalık, 5 günlük hava durumu! Yarın hava durumu ne, kaç derece? SURVİVOR 2024 YARIŞMACILARI KİMLER? Survivor 2024 kadrosunda kimler var, oyuncuları belli oldu mu, Turabi var mı? Asgari Ücrette zam pazarlığı başlıyor! Asgari Ücret 2024 açıklandı mı, ne zaman açıklanacak, ne kadar oldu, yüzde kaç arttı? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MUĞLA || Yarın Muğla'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MERSİN || Yarın Mersin'de okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 ANTALYA || Yarın Antalya'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 İSTANBUL || Yarın İstanbul'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title